کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال سمیرا جمالی | دیوار
S3 : 16:48:27 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سمیرا جمالی
درباره نمایش سیزده i
از سالن که اومدم بیرون با لبخند،سرم داشت از درد میترکید.کل نیم ساعت رو با تک تک شخصیت ها درد کشیدم،زجر کشیدم،خون بالاآوردم....آفرین به این کارگردان که این چنین از این استعدادها بازی گرفته بود و چقدر هم که خوووووببب بودند.دوست داشتم به همشون شخصا این اجرا رو تبریک بگم.چه متن هایی...هرکدوم از دیالوگها انگار توی سرم تکرار میشد...و تکرار میشد ...
ممنونم آقای کوشکی که تو این اوضاع و احوال تئاتر ،محکم ایستادید و از کیفیت کار واسه جذب مخاطب نمیزنید.عاشق مینیمال های کارهاتونم که به ذهن و خلاقیت مخاطب احترام میزارید و هیچ وقت هیچ چیز رو نیست.آرزوی موفقیت روزافزون برای شما و تئاتر مستقلتون دارم،بازم ممنون بابت کارهای عالللللییییی تون.
و دوباره یه تئاتر خوب از آقای کوشکی عزیز، از همون اول جا خوردم وقتی صحنه رو دیدم و مطمئن شدم یه تئاتر جذاب مثل شیطونی در انتظارمه.نمیخوام واسه مخاطب مزه شو از بین ببرم ولی خیلی مواقع درد بازیگرهارو احساس کردم.کلی بگم بعد از چندتا تئاتر معمولی و گاها سطحی یه کار خوب دیدم.
کلا چند وقت بود کوشکی بدنم اومده بود پائین
سمیرا جمالی
درباره نمایش شپش i
نمایش خوشمزه ای بود و به نظر من با دکور مینمالش تخیل تماشاگر رو درگیر میکرد.نمایش طنز اجتماعی دلنشینی داشت،به همه عوامل خسته نباشید و تبریک میگم.ممنون که زمان جذابی رو برام ساختید.
سلام، خیلی ممنون از لطف و همراهیتون
و ممنون ازاینکه وقت گذاشتین و نظرتون رو نوشتین

ممنون میشیم به دوستانتون هم پیشنهاد کنید و از این گروه جوان و حرفه ای حمایت کنید
باتشکر
۰۸ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سکوت به معنای لال بودن نیست،گاه درکمان قد نمی دهد همدیگر را بفهمیم.پس سکوت میکنیم....
نمایش دلنشینی بود،مثل قابهای نقاشی دلچسب و بازیهای عالی.همه خسته نباشند،لذت برم.
من از نمایش لذت بردم و با موسیقیش مسخ شدم.دکور و جریان داستان جذاب بود برام و در کل بازیها رو دوست داشتم.
واقعا از نمایش و اجرای ناب دو عزیز لذت بردم.رفته بودم که از بازی آقای شکیبا لذت ببرم که بازی عااالی خانم پسیانی من رو روی صندلی میخکوب کرد.خسته نباشید به همه عوامل.بشدت پیشنهاد میشه.