آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فرزاد آشوبی | دیوار
S3 : 15:36:29 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
برای اجرای دوشنبه 4 آذر تعداد 7 بلیت باکس وسط ردیف 5 به فروش می رسد. تماس: 09122866482
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب کار رو دیدم. خسته نباشید میگم به همه گروه. خصوصا خانم غفوریان با لحن، صوت و اکت فیزیکی فوق العاده و حرفه ای شون.کار درون مایه عالی و عمیقی داشت. ریتمش هم مناسب بود. البته سطح بازی بازیگرها متفاوت بود و همه به خوبی باخه نبودند. دکور هم به نظرم می تونست بیشتر روش کار بشه. ولی واقعا لذت بردم از اجراتون و پیام های با ارزشی ازش گرفتم. دمتون گرم.
این تاتر توی مشهد چند شب اجرا داشت غفلت کردم ندیدم حالا که نظرات دوستان اینجا میخونم پشیمون شدم که نرفتم
۰۵ اسفند ۱۳۹۶
حتمن بعد از موفقیت اشون توی جشنواره مجددن در مشهد برنامه خواهند داشت ؛ اتفاقن من هم به یکی از دوستانم در مشهد توصیه کردم برای دیدن نمایش
۰۶ اسفند ۱۳۹۶
چون اصولا تاتر های موزیکال در مشهد جالب نیست برای همین دیدم نسبت به این تاتر هم منفی شد
۰۶ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرزاد آشوبی
درباره نمایش سهروردی i
کار فوق العاده قوی بود مخصوصا از نظر درون مایه و نکاتی که در نمایش نامه گنجانده شده بود. نورپردازی و طراحی لباسشم خیلی خوب بود. بازی فخرالدین صدیق شریف، اصغر همت، حبیب دهقان نسب و الهام جعفرنژاد عالی بود. یه مقدار با طراحی صحنه نتونستم ارتباط برقرار کنم و خیلی به فضای نمایش نمی خورد. گرچه ایده قاب مربعی و کره نورانی و کلا کلاس و دفتر سهروردی انتخاب پرمعنایی بودند.
حیف که بلیت فروشی در تیوال انجام نشد و به خاطر سیستم ضعیف تیکیت دست به دامن تخفیف هایی مثل نت برگ شدند که نتیجه اش حضور مخاطبان غیر مرتبط در سالن بود. یه نمونه اش شخص بغل دستی من بود در چنین تیاتری کل اجرا رو چیپس می خورد، تلفن جواب میداد و اینستاگرام چک می کرد!!!!
Samira، ...Amir... و مسیح راستی این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرزاد آشوبی
درباره نمایش بکت i
نمایشی بود با موضوع فوق العاده گیرا و عمیق. منتهی به نظرم یه مقدار مینی مالیستی برخورد شده بود تو نگارش نمایش نامه. ای کار کشش داشت تا بیشتر از 2 ساعت هم طول بکشه و روی دیالوگ ها و درون مایه عمیقش کار بشه و بسط داده بشه. طراحی صحنه و ایده بسکتبال و سایر المان ها عالی بودن.
امکانش هست نقد یا توضیح بیشتری به انضمام چند عکس بزارید؟ این روزا که تیاتر خیلی زیاد شده، انتخاب واقعا سخته.
علیرضا این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عالی بود. همه چی عالی بود. مدتها بود همچنین تئاتر پر احساس و عمیقی ندیده بودم. تا مغز استخون حسش کردم. پاینده باشید.
مریم زارعی و ساره رزاززاده این را خواندند
محمد رحمانی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرزاد آشوبی
درباره نمایش هملت i
عالی بود عالی. دم آرش دادگر و گروه حرفه ایش گرم.
سپاس
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرزاد آشوبی
درباره نمایش حرفه ای i
اجراهای این تئاتر چرا این قدر بی برنامه و نامنظمه؟ چرا اعلام نمی کنید چه روزایی اجرای ساعت 9 هم دارید؟ ما برای چهارشنبه این هفته کلی برنامه چیده بودیم. 23 نفر شده بودیم که اجرای دوم رو بیاییم ولی باز نشد برای ساعت 9. برای هفته بعدم که معلوم نیست یکشنبه و دوشنبه کی باز شد و کی پرشد! بقیه روزها رو می شه اعلام کنید کدوماشون 2 اجرایی هستند؟ خیلیا ساعت 5 نمی تونن بیان کار رو ببینن.
محمد شمالی و مسعود ف این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار رو امشب دیدم. خیلی خوب بود. دستتون درد نکنه. خدا قوت
"کلاه آهنی‌ها به صحنه باز می‌گردند"
سلام:
بی‌شک شما دوست فرهیخته آگاهید که در روزگار مدرن امروز، هیچ محصول و اندیشه‌ای بدون پشتوانه‌ی مردمی، نمی‌تواند به بقای خود ادامه دهد. تئاتر نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ برای مخاطبش آفریده می‌شود و تئاتر بی‌مخاطب هرگز وجود نداشته است. به عبارت دیگر، تماشاگر تئاتر فقط مصرف کننده نیست؛ بى تردید یکى از ارکان اصلى آن است.
گروه نمایش "برای کلاه آهنی‌ها" به خود می‌بالد که موفق شده در اجراهای پیشین نمایش خود، بهترین، مهربان‌ترین و دلسوز‌ترین ... دیدن ادامه ›› تماشاگران را پذیرا باشد. باور این مهم را، شما و دیگر عزیزان دوستدار تئاتر با یادداشت‌های پرمهر و حمایت‌های بی‌دریغ‌تان به ما ارزانی داشته‌اید.
حال، ما سرخوش و دل‌گرم به حضور شما و دوستان‌تان، دوباره از روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ (برای آخرین بار) و فقط به مدت ۱۵ شب به صحنه بازخواهیم گشت، تا دیگربار لذت وصف‌ناپذیر هم‌نفسی با تماشاگران‌مان را تکرار کنیم.
به امید آن‌که بار دیگر ما را لایق حمایت مهربانانه‌ی خود بدانید.
کوچک شما
پژمان عبدی
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دیشب امکان دیدن این تئاتر برایم فراهم شد. کار خوش دست و عمیقی بود. جانمایی محل های اجرا در ساختمان هم به نظرم مناسب بود.
منتهی گله ای که از عوامل کار دارم این است که یکی از دوستان من که بار اولی هم بود که به تماشای تئاتر می آمد کمی دیرش شده بود و علی رغم خواهش من از عوامل اجرایی متاسفانه اجرا را از دست داد. واقعا از این قضیه ناراحت شدم. چون می دانستم که کجاست و تلفنی با او در ارتباط بودم، اگر ۵،۶ دقیقه تامل می کردند دوست من اجرا را از دست نمی داد.
به اندازه کافی تئاتر دیده ام و می دانم باید سروقت حاضر شد ولی برای کسی که از آن سر شهر برای اجرای شما آمده شاید ۱۰ دقیقه هم زمان زیادی نباشد. واقعا ما که هستیم؟ کجا ایستاده ایم؟ به هدف واقعی برنامه های فرهنگی فکر کنیم. به انسانها ارزش قائل شویم. واقعا دلگیر شدم.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید