آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال عطیه | دیوار
S3 : 16:57:33 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اونقدم خوب نبود. گاهی کشدار و حوصله سربر. تئاتری که داره 120 دقیقه کش میاد باید انقد جذذذذااب باشه که مخاطب به هیچی دیگه فک نکنه. تهویه سالن خیلی سروصدا داشت. ما که عقب بودیم واقعا چیزی نمیشنیدیم. انگار داشت بهم بی احترامی میشد. اما انصافا حقیقت های سنگینی رو پرده برداری کرد از جنگ مقدس!
عطیه
درباره نمایش شرقی غمگین i
نمایش دلنشینی بود. من لذت بردم و غرق شدم. دوستم در کنارم اشک ریخت. حال غوطه ور شدن در یک عاشقانه رو داشتم. اجرا عالی، متن ها عالی و قابل تامل. کاش می شد دکمه ی پاز رو زد و هرجا دلت می خواست به ذهنت بیشتر فرصت فکر میدادی. من تئاتری رو می پسندم که منو به فکر کردن واداره. ممنون از هنرنمایی آقایان افشاریان و آقای شاهی و دکور مناسب و قوی. جای تشکر داره که واقعا جعبه های اثاث کشی سنگین بودن. فقط یک سوال: نکته ی این نمایش چی بود؟ باید به چیز خاصی می رسیدیم. شایدم اصلا لازم نباشه یه نمایش حتما هدف خاصی رو نشونه بگیره. نمیدونم.. ممنون میشم راهنمایی کنن اساتید.
نه الزامن همه چیز در دنیا هدف مشخصی رو دنبال نمی کنن دوست من... مثل میلیون ها نفری در دنیا که ادامه میدن فقط... نمایش چند برش از روزمرگی آدمیه که نمی دونه حتا به ته خط رسیده یا نه و تویی که انتخاب می کنی علی عشقی بالاخره ماشه اون اسلحه رو می کشه یا پا میشه و بقیه وسایل و جمع می کنه و...
۱۳ شهریور ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این چه وضعیه. خب قشنگ اعلام کنید برای چه روزهایی چه زمانی باز میشه بلیط ها!!!
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فقط اشاره به دو مورد: یه چیزی بچسبونید زیر اون چراغ سبز ریز حرکت دهنده ی جناب آقای علی شادمان عزیز لطفا.وهم انگیزتز میشه. حواس آدم پرت میشه بهش.
دوم اینکه چرا به جای نوشتن کلمه ی هتل بابل، یه ساختمونی بنایی چیزی نشون نمیدین.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
میخوام ببینم. امیدوارم خوب باشه و کیف کنم.
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
HAFEZ
درباره نمایش ولپن i
سری جدید بلیت ها کی برای خرید باز میشه؟
درود بر شما
امکان خرید سانس‌های تازه آغاز شد.
۳۱ فروردین ۱۳۹۶
سلام ببخشید من قبلا نمایش خدای کشتار رو دیدم ولی موقع خرید بلیت تخفیف وفاداری اعمال نمیشه،چیکار باید کرد؟
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
گروه همیاری عزیز
امکان خرید برای پنجشنبه 7 اردیبهشت کی فراهم میشه؟
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
HAFEZ
درباره نمایش آخرین نامه i
بازی آقای پوریا رحیمی سام فوق العاده تر از همه بود. واقعا به دل می نشست. ولی در کل به غیر از یکی دو نکته، این نمایش حرفی برای گفتن نداشت. جنبه ی طنزش هم با کمک از لهجه ی شهرهای مختلف و تکرار یکی دو جمله شبیه سریال های صداوسیما بود. جنبه ابتکار در اجرا ضعیف بود. بنظرم فقط بخاطر حضور آقای نوید محمددزاده اینقدر فروش رفته. وگرنه چه چیز خاصی برای گفتن داشت غیر ازینکه هرکی میومده جبهه قرار نیست فرشته بوده باشه. یکی بمن بگه لطفا. یه جاهایی انقدر کش دار می شد که واقعا حوصله م سر می رفت.
صدای خانم باران کوثری نامه ی لیلا بود.
صدای باران کوثری آخرین قسمتش بود. صدای لیلا که نامه رو نوشته بود..
۲۹ فروردین ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
HAFEZ
درباره نمایش آخرین نامه i
من یه بلیط اضافه دارم برای یکشنبه 27 فروردین ساعت 17:30 ردیف 3 صندلی 12. لطفا تماس بگیره هر کی می خواد : 09125591388
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
HAFEZ
درباره نمایش مافیا i
منو دوستمو به فکر فرو برد. باید بعد از تماشای این اجرا، فقط سکوت کنی و فکر. از آقای پژمان عبدی عذرخواهی میکنیم که درخواست ضبط ابراز نظر رو رد کردیم. چون واقعا باید اول حسابی درمورد این اجرافکر کرد بعد حرف زد. آشفتگی آدم های به ظاهر بدون مشکل. ما می تونستیم بجای هرکدومشون باشیم و قطعا تا الان زیاد ازین مونولوگ ها در درونمون داشتیم. اما چه راحت صدای وجدان رو خفه می کنیم و به زندگی روزمره برمیگردیم.
ابتکارهای این اجرا در حد قابل قبول و نه عالی بود(نسبت به نمایش هایی که تاحالا دیدم). وجود تراس جالب بود. و دیالوگ های خیلی تاثیر برانگیز داشت که دلت می خواست نمایش رو پاز کنی و بهش به اندازه کافی فکر کنی.
اجرا می تونست پربارتر و با جزییات بیشتری باشه. اما بازی همگی دوستان خوب بود. لذت بردم. شخصیت هدایت باحال ودلچسب تر از همه بود. و آقای میثاق زارع صادقانه اجرا می کردند.
افروز فروزند، پژمان عبدی، ماهرخ و کیان ج این را خواندند
میثاق زارع و مریم رودبارانی این را دوست دارند
حافظ عزیز
سپاس از حضورتون
و ممنون که نظرتون وه اشتراک گذاشتین
۱۶ فروردین ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ینی هیچی با خودمون نمیتونیم بیاریم؟
نه
هیچی؟ حتی عکس نامزدمو؟
نه
وای که چقدر حال کردم با این نمایش... بازی فوق العاده ی همگی دوستان، بیان قوی بازیگرها و صدای میخکوب کننده ی آقای حسینعلی پور( دلم می خواست بعد نمایش بپرم بغلش) . طنزهای خردمندانه و عمیق... بیان مفاهیم فراموش شده ای از زندگی و مرگ... برام جالب بود که این طنزهای دلچسب متعلق به نویسندگان بزرگ مشهور نیست(آفرین آقای عبدی). وقتی نمایش تموم شد دلم می خواست دوباره برگردم سالن و تکرارشو ببینم.
اصلا همینکه بازیگرهای سینمایی مشهور در این نمایش نبودند و من راضی بودم از کیفیت نمایش، احساس افتخار میکنم. یه تئاتر کاملا تئاتری و نه آلوده به آفت تئاتر معاصر یعنی استفاده از ستاره های سینما در جهت گیشه.
یه سری جاها هم که مبتکرانه بود خیلی خوشم اومد . مثل اسلوموشن شدن قسمتهایی از حرکات دوستان و یا بازی گل یا پوچ.
جناب حافظ عزیز ممنون از انرژی خوبتون.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵
آخ آخ بله من یادم رفت بنویسم درباره اسلوموشن های غافلگیرکننده!حیلی عالی بود! :))
۲۰ اسفند ۱۳۹۵
"کلاه آهنی‌ها به صحنه باز می‌گردند"
سلام:
بی‌شک شما دوست فرهیخته آگاهید که در روزگار مدرن امروز، هیچ محصول و اندیشه‌ای بدون پشتوانه‌ی مردمی، نمی‌تواند به بقای خود ادامه دهد. تئاتر نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ برای مخاطبش آفریده می‌شود و تئاتر بی‌مخاطب هرگز وجود نداشته است. به عبارت دیگر، تماشاگر تئاتر فقط مصرف کننده نیست؛ بى تردید یکى از ارکان اصلى آن است.
گروه نمایش "برای کلاه آهنی‌ها" به خود می‌بالد که موفق شده در اجراهای پیشین نمایش خود، بهترین، مهربان‌ترین و دلسوز‌ترین ... دیدن ادامه ›› تماشاگران را پذیرا باشد. باور این مهم را، شما و دیگر عزیزان دوستدار تئاتر با یادداشت‌های پرمهر و حمایت‌های بی‌دریغ‌تان به ما ارزانی داشته‌اید.
حال، ما سرخوش و دل‌گرم به حضور شما و دوستان‌تان، دوباره از روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ (برای آخرین بار) و فقط به مدت ۱۵ شب به صحنه بازخواهیم گشت، تا دیگربار لذت وصف‌ناپذیر هم‌نفسی با تماشاگران‌مان را تکرار کنیم.
به امید آن‌که بار دیگر ما را لایق حمایت مهربانانه‌ی خود بدانید.
کوچک شما
پژمان عبدی
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
طراحی موسیقی، اجرای گروه موسیقی، آوای بسیار زیبا ، نورپردازی روی گروه موسیقی فوق العاده بود.
بازی خانم پناهی ها بی نظیر و بی نقص بود.
خلاقیت های نمایش از جمله بارش برف، رقص ها، استفاده از مانکن ها عالی بود.
نمایشنامه گاهی دچار از هم گسیختگی می شد.
چقدر خوشحالم این نمایش رو همراه مادرم دیدم. شب لذتبخشی بود.
از همه اعضای گروه سپاسگزارم
سلام 2 تا بلیط نمایش رومئو و ژولیت روز پنجشنبه ساعت 20 دارم که نمی رسم برم اگر کسی خواست ،لطفا تماس بگیرید.جایگاهش هم خیلی خوبه و هیچ صندلی ای جلوش نیست.09331624477
۱۳ دی ۱۳۹۵
سلام 2 تا بلیط نمایش رومئو و ژولیت روز پنجشنبه 16 دی ماه ساعت 20 دارم که نمی رسم برم اگر کسی خواست ،لطفا تماس بگیرید.جایگاهش هم خیلی خوبه و هیچ صندلی ای جلوش نیست.09331624477
۱۳ دی ۱۳۹۵
این همه تکرار پیغامتون رو متوجه نمی شم!
۱۹ دی ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید