کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال عارف | دیوار
S3 : 18:01:02 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام دوستان
امکانش هست یک نمایش خوب کمدی یا درام برای کسی که اولین دفعشه میخواد به تماشای تئاتر بنشینه معرفی کنید؟
نمیخوام ریسک کنم و پای نمایشی بنشونمش که از تئاتر زده بشه...
ممنون
افرای ژاپنی رو شاید دوست داشته باشید
۰۶ مهر ۱۳۹۸
حق با بامداد جان هست چون تاتر خیلی به سلیقه و خصوصیات فردی بستگی داره.
من از بین گزینه ها مشق شب رو خودم خیلی دوست دارم ولی شاید برای تاتر اول یه مقدار ریسک باشه!
یا بنظرم نمایش رگ ایراداتی داشت ولی شاید برای تاتر اولی بد نباشه (البته اگر زبان ترکی بلد باشن بهتره! چون بخشهایی به این زبان صحبت میشه که خب ظاهرا قسمتهای بانمکی بوده و ما متوجه نشدیم)
هرکدوم رو که انتخاب کردین امیدوارم خیلی خوششون بیاد
۰۷ مهر ۱۳۹۸
ممنون از همه دوستان و بزرگوارانی که همراهی کردند.
در خصوص پاسخ جناب بامداد عزیز هم عرض کنم فرمایشاتتون کاملا درسته ولی معمولا کسانی که تئاتر اولی هستند نمیشه ازشون انتظار داشت در مرحله اول از تئاتر های بطور مثال فلسفی یا پیچیده لذت ببرند چون اگر قرار بود در زندگی شخصیشون درگیر این مسائل و تجربیات و فرهنگ ها باشن خیلی زود تر از این که کسی مثل من بخواد دستشون رو بگیره به تئاتر ببره خودشون لذت تئاتر رو در کنار تجربیات هنری فرهنگی دیگشون کشف می کردند.. البته اینی که گفتم قطعی نیست و خوب همیشه مواردی غیر این هم وجود دارن ولی در هر حال من در درخواستم عرض کردم سبک پیشنهادیتون کمدی یا درام باشه چون معمولا برای کسانی که تیاتر اولی هستند و با فرهنگ تئاتر بیگانه، چنین سبک هایی بدور از هرگونه پیچیدگی فلسفی و بصری درصورت جذاب بودن میتونه مخاطب عام رو بدون خستگی و سردرگمی همراه ... دیدن ادامه ›› کنه.
دوستان لطف کردند و پیشنهاد های خوبی ارائه دادند و خوب به نظرم سنگ تموم رو خانم مریم گذاشت که با راهنمایی بیشترش کمک کرد شناخت بهتری از پیشنهاد ها داشته باشم.. همه پیشنهاد ها مفید بود ولی به نظرم کروموژی حتی اگر واقعا عالی هم باشه برای یک تئاتر اولی نمیتونه مناسب باشه چون از اول تا اخر مونولوگه.. کسانی که تاحالا به تماشای تئاتر ننشستند ذهنیت های دوری از تئاتر دارند و خوب انتظارات اولیه شون مسلما اینه که یه صحنه تئاتر باید تعدد بازیگر داشته باشه.. دیالوگ و تحرک و کنش واکنش داشته باشه.. طراحی صحنه و لباس داشته باشه..
اما با احترام به نمایش کروموژی با وجود اینکه میدونم جذابیت ها و ارزش های هنری خودش رو قطعا داره ولی از دید یه فرد عادی و تئاتر اولی ممکنه اینطور به نظر بیاد که بگه من میخواستم بیام تئاتر ببینم بجاش ینفر دیدم که داشت قصه تعریف میکرد :/ (دیدگاه مردم عوام رو نسبت به چنین کارهایی میدونم اینجوری میگم.) واسه همین پیشنهاد میکنم یک تئاتر اولی رو هیچوقت به پای یک مونولوگ ننشونید.
۱۶ مهر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عارف
درباره نمایش بی پدر i
مدتیه به خاطر یک سری مسائل و مشکلاتی که دارم کمتر فرصتش پیش میاد که به دیدن تئاتر بیام به طوری که تو سال 96 فقط یک نمایش رو تونستم ببینم و قرار بود نمایش بی پدر دومین نمایشی باشه که به دیدنش میام... خیلی دوست داشتم این کار رو ببینم.. حتی بلیتش رو هم خریده بودم ولی متاسفانه به خاطر یه مسافرت کاریه لعنتی مجبور شدم بلیتم رو به کس دیگه ای واگذار کنم.. و حالا دیگه نمایش تموم شده... امیدوارم در آینده این نمایش دوباره به روی صحنه بره تا فرصت تماشا برای من و کسانی که نمایش رو از دست دادند دوباره فراهم بشه...
درورد جناب عارف
چه حسرتی در کلامتون بود. امیدوارم به زودی موفق به تماشای یک نمایش عالی بشید.
۱۰ خرداد ۱۳۹۶
مسافرت کاری لعنتی ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
همیاری جان مبلغی برای خربد بلیط در صفحه تیوال درج نشده ولی هنگام رزرو خارج از ظرفیت میگه مبلغش 25000 تومان هستش میخواستم ببینم کدوم یکی درسته از آخر
هاشمی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عارف
درباره فیلم‌تئاتر مرگ فروشنده i
« رویارویی داستین هافمن و اصغر فرهادی »

فیلم‌تئاتر «مرگ فروشنده» به نویسندگی آرتور میلر و کارگردانی «فولکر اشلوندورف» در پردیس سینمایی چارسو نمایش داده می‌شود.

به گزارش هفت هنر، عباس غفاری (مسئول برگزاری نشست‌های فیلم‌تئاتر پردیس چارسو) درباره این فیلم‌تئاتر گفت: «مرگ فروشنده» فولکر اشلوندورف در سال ۱۹۸۵ ساخته شده و یکی از بهترین برداشت‌هایی است که از این نمایشنامه شده و همچنین این اثر جزو مطرح‌ترین آثار اشلوندورف است.

غفاری یکی دیگر از دلایل انتخاب این برداشت نمایشی از مرگ فروشنده را بازی‌های درخشان بازیگران آن عنوان کرد و گفت: داستین هافمن، جان مالکوویچ و استیون لانگ ازجمله بازیگران مطرح این نمایش هستند که بازی داستین هافمن در نقش «ویلی لومن» بسیار چشم‌گیر است.

مسئول برگزاری نشست‌های فیلم‌تئاتر پردیس چارسو با بیان اینکه «خیلی‌ها ... دیدن ادامه ›› به اشتباه فکر می‌کنند مرگ دستفروش اشلوندورف، فیلم سینمایی است.» گفت: این اثر تئاتر است؛ تمام تصاویر در پلاتو گرفته شده و کاملا داخل دکور قرار دارد و اتفاقا یکی از نکات برجسته‌اش همین است.

غفاری با اشاره به موضوع بررسی تطبیقی و تحلیلی فیلم‌تئاتر «مرگ دستفروش» اشلوندورف با فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی گفت: موضوع این برنامه درواقع «دو روایت از یک درام» است که این هفته با پخش فیلم‌تئاتر صحبت مختصری درباره اثر می‌شود اما هفته آینده با حضور منتقدانی که به زودی اعلام می‌شوند بحث مفصلی برای این موضوع انجام می‌گیرد.

او خاطرنشان کرد: هفته آینده جلسه بررسی تحلیلی این دو اثر با پخش تکه‌هایی از تئاتر«مرگ دستفروش» و همچنین فیلم «فروشنده» آقای فرهادی انجام می‌گیرد که ورود به آن برای عموم آزاد خواهد بود.

تئاتر «مرگ دستفروش» به کارگردانی «فولکر اشلوندورف» محصول سال ۱۹۸۵ کشور آمریکاست که روز شنبه (۱۰ مهر ) ساعت ۱۸ در سالن شماره ۲ پردیس سینمایی چارسو نمایش داده می‌شود.
منبع خبر:
http://7honar.net/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%D9%81%D9%85%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%B5%D8%BA%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C/
ابرشیر و پرندیس این را خواندند
نینا ا.بستیانی این را دوست دارد

مرسی از اطلاع رسانی تان
فولکر اشلوندورف کارگردان موج نوی سینمای آلمان است که فیلم شرافت از درست رفتهٔ کاتارینا بلوم (۱۹۷۵) از آثار اوست

۰۶ مهر ۱۳۹۵
تا قبل از تاریخ شروع این نمایش روی پرده نگران این بودم که شاید گذاشتن لینک دانلود کار درستی نباشه اما حالا که تاریخش منقضی شده فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه..
لینک دانلود فیلم:
http://uploadboy.com/kbtpy3njpvaq/2706/vasha_co/mkv
لینک دانلود ... دیدن ادامه ›› زیرنویس:
http://sub.tv4u.info/subtitles/death-of-a-salesman/farsi_persian/1405850
چون فیلم قدیمیه شاید یکمی سخت باشه پبدا کردنش منم با کمی مشکل تونستم یه لینک سالم و بدون دردسر ازش پیدا کنم برای همین لینکش رو قرار دادم...
۱۳ مهر ۱۳۹۵
درود جناب عارف عزیز،بسیار سپاسگزارم از لطف ،توجه و پیگیری صمیمانه ی شما
۱۵ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
همیاری مهربان از زمان آپدیت نسخه جدید یک مشکل کوچیک در سایت وجود داشته ک فک میکردم در آینده برطرف میشه ولی همچنان باقی مونده و اون مشکل کوچیک اینکه تعداد نمایش های خواسته شده من در حال حاضر 13 نمایش هستش ولی عددی که در گوشه بالا سمت چپ در قسمت خواسته ها قرار گرفته عدد 2 می باشد.
بهنام [شاهین] باقری این را دوست دارد
درود بر شما
در واقع این عدد اشتباه نیست بلکه منظور از آن کل تعداد خواسته‌ها نیست (که چندان کاربردی هم شاید نباشد) بلکه نمایانگر تعداد خواسته‌های رو به پایان است.
۲۰ شهریور ۱۳۹۵
درود بر شما
ممنتون از پاسختون .. من با توجه به کاربردی که اون عدد در نسخه قبلی داشت فکر میکردم در نسخه جدید هم وظیفه اون عدد مثل قبله.. البته به قول شما چندان کاربردی هم نبود... ولی الان که وظیفه جدیدش رو فرمودین به نظر کاربردی تر شده...
۲۱ شهریور ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عارف
درباره نمایش ماتریوشکا i
سلام دوستان
کسی میدونه این 8 ایپیزودی که از داستان های کوتاه آنتوان چخوف در نمایش گنجونده شده شامل چه داستان هایی میشه..؟ تو خیلی خبر ها دنبال این سوال گشتم اما هیچجا بهش اشاره نشده بود..
از کامنت آقای مجتبی سلیمان زاده:
-مرگ یک کارمند
-چطور دیمیتری کولدارف یک شبه معروف شد
-محاکمه
-جنون ادواری
-تسویه حساب
-زن نجیبی که از میان ما رفت
-شاهکار هنری
-بوقلمون صفت
۱۷ شهریور ۱۳۹۵
عجب :/ ... نمیدونم چرا یکهو فراموش کرده بودم که در صفحه هر تیاتر برای نمایش کامنت ها گزینه ای به نام "همه" وجود داره...!!! وگرنه لزومی به این همه گشت و گذار در سایت های خبری و ایجاد سوال تکراری در تیوال نبود...
ممنون بابت اطلاع رسانیتون سرکار خانم ب
۱۷ شهریور ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عارف
درباره نمایش بیگانه i
مگه میشه به دیدن همچین نمایشی نیومد آخه؟!!!!!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عارف
درباره برنامه تیوالبات i
به صورت امتحانی رفتم یه تست کوچولو گرفتم ازش ولی خریدم رو نهایی نکردم... حرکت جالبیه ولی هنوز نیاز به کامل شدن داره ...
اول این که انتخواب صندلی دست خود کاربر نیست که این برای یک خرید اینترنتی ضعف بزرگیه...
دوم این که نمیدونم آیا خریدی که انجام میشه به سوابق پروفایلمون در تیوال اضافه میشه یا نه که البته بعید میدونم این اتفاق بیوفته... اگر که جواب منفی هست اینم یکی از ضعف هاش میشه... ( ممنون میشم اگر همیاری عزیز و یا دوستانی که از ربات خریداری کردند این یک قسمت رو شفاف سازی بفرمایند )
همین دوتا اشکال باعث میشه من خودم خرید کردن به صورت سنتی (خرید مستقیم از سایت تیوال ) رو ترجیح بدم به خرید از ربات و استفاده از تخفیف 50 درصد. :) هرچند در مرحله خرید که رسیدم تخفیف 50 درصد لحاظ نشد و البته برای این که مطمئن تر شم دو بار دیگه برای دو نمایش متفاوت سفارش خرید زدم فهمیدم برای بعضی از نمایش ها لحاظ میشه... مثلا برای نمایش نگاهمان میکنند و نمایش سوراخ تخفیف داده نشد ولی برای نمایش هفت خان هملت 50 درصد تخفیف داد...
در مجموع ما این حرکت را در جهت بهبود کیفیت خدمات تیوال و به هدف استقبال از حرکت هوشمندانه و بروز تیوال دوست میداریم و در صورت کامل شدن حتما استفاده های لازم را خواهیم برد... حال چه با تخفیف جشنواره و چه بدون تخفیف :دی
محمد شفائی این را خواند
متوجه تصویری که در بالای همین صفحه قرار گرفته نشده بودم..
ظاهرا فقط برنامه هایی شامل این تخفیف میشوند که در داخل عکس به اونها اشاره شده...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
درود بر شما
با توجه به اینکه سیستم اتصال خرید به پروفایل با تکیه به شماره موبایل، به صورت زیرساختی در «زیربنا» پیاده شده‌است، اتصال زین پس در همه بازوهای متصل به زیربنا شامل اپلیکیشن‌های موبایل روی خواهد داد.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
سپاس فراوان
واجب شد در خرید بعدی حتما از اپلیکیشن یه تست جانانه بگیرم در اون صورت تجربه خریدم رو حتما منعکس میکنم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چقدر خوب شد که تا ۲۲ اردیبهشت تمدید شد.. داشتم دق میکردم که از دستش دادم..
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خیلی ممنون که به دیدن نمایش ما اومدین... میتونید در طول مدت نمایش گوشیهاتون رو خاموش و یا سایلنت کنید... ولی پیشنهاد ما اینه که گوشیهاتون رو در حالت پرواز قرار بدین..
....

و این یک اخطاره برای شروع یک پرواز... پروازی که در انتها به مردن ختم میشه... ولی کسی قرار نیست متوجه مردنتون بشه چون هیچکس یک پروانه مرده رو از یک پروانه زنده تشخیص نمیده... :)
عارف
درباره نمایش اتاق ورونیکا i
بخش دیالوگ های ماندگار خالیه این دیالوگ رو جهت خالی نبودن عریضه قرار میدم. باشد که ماندگار شود...
Waaaaaaaaaaw...!!! :)

در طول نمایش:
پاریفری: چی می گفتم؟
.
.
.
راسکلنیکف:داشتی اعتراف می کردی!
-----
پایان نمایش:
راسکلنیکف: چی می گفتم؟
.
.
.
پاریفری: میخواستی اعتراف کنی!