تیوال مهدی ارجمند | دیوار
S3 : 09:47:05
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
با سلام
طی هماهنگی با مجموعه تئاتر شهر و کارگردان نمایش ( آوازه خوان خیابان های منهتن) به جهت رفاه حال علاقه مندان، تخفیفات زیر از روز یکشنبه ۹۷/۱۰/۲۳ برای علاقه مندان فعال گردید:
۱- ٪۵۰ تخفیف دانشجویی برای روزهای یکشنبه به صورت حضوری در گیشه تئاتر شهر
۲- ٪۲۰ تخفیف خرید گروهی از طریق سایت تیوال
لطفا تخفیف دانشجویی رو با کد student فعال کنید که از سایت بشه خرید کرد. دم در هم کارت دانشجویی معتبر رو چک کنید و اگر نبود ما به التفاوت رو کسر کنید.
این طور تخفیف دانشجویی فرقی با نبودن تخفیف نداره.
۲۲ دی ۱۳۹۷
دقیقا با نظر خانم الف موافقم.
۰۶ بهمن ۱۳۹۷
دقیقاااا من هم گاملا با نظرشون موافقم
۱۹ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش ارباب پونتیلا و نوکرش ماتی به کارگردانی میکاییل شهرستانی، فردا (پنجشنبه) میزبان پیشکسوت سینما و تلویزیون، استاد جمشید مشایخی خواهد بود.
مجتبی مهدی زاده و لیلى شجاعى این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش ارباب پونتیلا و نوکرش ماتی، به کارگردانی میکاییل شهرستانی، جهت رفاه حال دانشجویان تخفیف ۲۰ درصدی در نظر گرفته است، دانشجویان عزیز میتوانند جهت رزرو بلیط با شماره ۰۹۳۸۹۹۰۰۲۱۲ تماس حاصل فرمایند، شایان ذکر است این نمایش تا پایان دی ماه در تماشاخانه ایران به روی صحنه خواهد رفت.
آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، ایستگاه محمودیه، جنب بانک آینده، پلاک ۲۷۸۴
ساعت ۱۹:۳۰
مهدی بلوکات و مهرآفرین بهروان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مهدی ارجمند  
درباره نمایش پدر i
مژده به تماشاگران محترم نمایش پدر، این نمایش در روز یکشنبه و دوشنبه با ۲۰ درصد تخفیف حضوری برای علاقمندان به روی صحنه خواهد رفت،،
مجتبی مهدی زاده و مائده جوادی این را خواندند
ذوق زده و بنفشه این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مهدی ارجمند  
درباره نمایش پدر i
نمایش پدر به کارگردانی میکاییل شهرستانی، امروز یکشنبه ۹۴/۸/۱۰ میزبان اهالی رسانه و مطبوعات خواهد بود
بنفشه و سروین سیف این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اختتامیه نمایش رویای بسته شده، امشب میزبان دکتر محمد صادقی خواهد بود
وحید هوبخت این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش رویای بسته شده امشب یکشنبه
(94/2/20) میزبان اهالی خانه سینما خواهد بود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تیزر تبلیغاتی نمایش رویای بسته شده، امشب ساعت ۲۳:۳۰ از مجله تئاتر شبکه چهارم سیما پخش خواهد شد
دانیال نمازی و حسین پوریعقوب این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش رویای بسته شده، امشب (جمعه) میزبان بزرگمرد تئاتر ایران استاد میکائیل شهرستانی خواهد بود
زیبا شکیبا و مرتضا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش رویای بسته شده فردا جمعه ۹۴/۲/۱۸ میزبان بزرگمرد تئاتر ایران استاد میکائیل شهرستانی خواهد بود
farhad riazi این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش رویای بسته شده امشب میزبان بهمن گودرزی کارگردان فیلم شیش و بش خواهد بود
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش رویای بسته شده امشب در شب افتتاحیه میزبان عزت اله رمضانی فر پیشکسوت سینما و تئاتر ایران خواهد بود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش شرح حال انسانهایی است که امروز خود را گم کرده اند و دنبال فردا میگردند، نمایشی که سعی کردم نشان بدهم انسانها باید بدانند خدا جسم نیست که جایی را داشته باشد و زیارتش کرد، خدا در قلب های ماست، خدا خودش را در اختیار ما قرار داده و این ما هستیم که از خدا فرار میکنیم و برای رسیدن به رویاهای خیالی خود با اسم خدا همه کار میکنیم، خواستم بگم خدا اینجا در قلب های ما است، خدا کنار ما در خانه همسایه فقیر ما است، بیاییم خدای واقعی را درک کنیم. امیدوارم با این نمایش توانسته باشم نشان دهم که بعضی اوقات برای پیدا کردن خدای خیالی همه نعمت های واقعی خدا را از دست میدهیم،،،
قضاوت با شما دوستان.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از قدیم گفتند کسی که خواب است را میشود بیدار کرد اما کسی که خود را به خواب بزنه نمیشود.
متاسفانه با حرف هایی که زده میشه در این گروه به یک نتیجه میشه رسید و آن جمله معروف ارد بزرگ برای پاسخ کافی است (هر آنکه خردمندتر است اهریمن بیشتر به او حمله می کند . در میدان جنگ و آورد او، هزاران فتنه و افسون کشته شده را خواهی دید) میکائیل شهرستانی در تئاتر این مرز و بوم همانند همان خردمند است، و به نظرم پاسخ دادن به برخی افراد که سنشان به اندازه نصف سابقه امثال شهرستانی نیست و با قصد و غرض، ندیده و نشناخته مطالبی را جهت تخریب اساتید بزرگ این مملکت و هنرجویان بی ادعا میگذارند، فقط بزرگ کردن آن افراد است.
Ba salam be tamiye honarmandane namayeshe salam... Khodahafez
In namayesh ro 70 daghighe ba deghate tamam tamasha kardam,shakhsiyat ha ro bavar kardam,tamamiye hes ha ba zerafate khodesh be dorosti va kamel montaghel shod,be tamamiye dustanam didane in theatr ro pishnahad kardam,va ba anha dobare be tamashaye theatr khaham neshast.
۲۹ بهمن ۱۳۹۳
موفق باشید آقای ارجمند :)
۲۹ بهمن ۱۳۹۳
درود برشما حناب ارجمند
۳۰ بهمن ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تبریک و خسته نباشید میگویم به گروه اجرا کننده و همیشه استادم میکائیل شهرستانی، دوستان نقد زیاد کردند، اما چند مطلب را عرض میکنم تا برخی افراد به نا حق دیگران را قضاوت نکنند، کاری که میکائیل شهرستانی با هنرجویان خود انجام میدهد، بسیار جای تقدیر دارد، الان بسیاری از آموزشگاه های به اصطلاح بازیگری با هزینه های کلان که از هنرجویان خود میگیرند در آخر اگر خیلی متعهد باشند با یک مدرک تقلبی هنرجویان را رها کرده تا در این دنیای پر پیچ و خم هنر، به دلیل نداشتن پارتی تا میتوانند پیچ بخورند، دوستان فراموش نکنید، شخص میکائیل شهرستانی حداقل کاری که برای شاگردان خود انجام میدهد ادامه راه استادش مرحوم حمید سمندریان است و با هنرجویان تازه کار یک کار روی صحنه میبرد و آنها را رها نمیکند تا بروند، امروز اگر شخصی از میکائیل شهرستانی ایراد میگیرد باید درنظر داشته ... دیدن ادامه » باشد که کار کردن با هنرجویان تازه کار که خیلی از به اصطلاح بزرگان تئاتر که مردم بزرگشان کردند جرات چنین ریسکی را ندارند بسیار سخت و دشوار است، تمامی تئاتر دوستان میکائیل شهرستانی را برند در تئاتر این مرز و بوم میدانند ایشان جسارت بزرگی در این کار داشته اند که توانسته اند این کار را با سی تا شاگرد خود بدون هیچگونه کمک از مراکز دولتی به روی صحنه ببرند، خیلی انسانیت میخواهد بدون هیچ چشم داشتی با یک سری جوان تازه کار، نمایشی را آماده کردند و به اجرا بردند، دوستانی که الان انتقاد میکنند، اول جایگاه میکائیل شهرستانی را به دست بیاورند و اگر زمانی توانستند به جایگاه او برسند، بعد اگر چنین از خودگذشتگی و جسارت را داشتند بعد راجع به این بزرگمرد اظهار نظر کنند.
سلام دوستان خوبم، همه ما میدونیم که کارهای استادشهرستانی ، همیشه و همیشه قابل تقدیر و تشکر است ولی متاسفانه بعضی ها فقط دوست دارند بی دلیل ایراد بگیرند .
۲۷ بهمن ۱۳۹۳
جناب آقای مهدی ارجمند محترم،سپاس ازابراز لطف و واقع بینی شما.
نظرات شما آنقدر جامع و کامل بود که واقعا جای هیچ حرفی باقی نمی ماند ...اما وظیفه ی شاگردی و قدرشناسی حکم میکند که در چند جمله در ادامه ی صحبت های متین شما نظراتم را ابراز کنم.
/// دقیقا استادی ... دیدن ادامه » همچون میکائیل شهرستانی به اون درجه از اعتبار رسیدند که برخلاف خیلی از اساتید محترم دیگر که در این زمانه فقط عنوان استادی را یدک میکشند ،احتیاجی به مجیز گوئی کسی ندارند و کسانی که ایشان را میشناسند چه از دوستان و چه از غیر دوستان کم لطف ,میدانند که حتی عنوان "استاد" برای انسانهای بزرگمنش و محترمی همچون ایشان که با جان و دل و وجدان بیدار,وظیفه ی سنگین آموزش که انتقال هنرشان هست و درس انسانیت و انسان بودن را انجام میدهند و متاسفانه تعدادشان هم معدود هست ،کم است .

/// در مورد نمایش سلام...خداحافظ. هم باید اینطور بیان کرد که دراصل تعریف دقیق تئاتر یعنی بیان مشکلات مردم ومسائل اجتماعی، سیاسی وفرهنگی یک جامعه به زبان نمایش .که بازیگران سلام...خداحافظ. با وجود اینکه هر کدام تایم کمی در اختیار دارند و در همان تایم کوتاه پیام مهمی را از یک متن کامل و سنگین باید انتقال دهند،به عنوان اولین کار جدی به خوبی از عهده ی آن برآمده اند.و مطمئنا اگر قدر این شروع را بدانند با ادامه ی تلاششان برای بیشتر و بیشتر دانستن ،آینده ی روشنی دارند.
و به کسانی که برای تئاتر به عنوان یک سرگرمی وقت میگذارند باید گفت که تئاتر زیر شاخه هایی از قبیل نمایش /پانتومیم/نمایش روحوضی/نمایش عروسکی و...دارد و قاعدتا در انتخاب کارهای نمایشی باید بیشتر دقت کنند تا متناسب با سلیقه شان کارهای نمایشی را دنبال کنند تا درک اصل مطلب برایشان سخت و دیدن یک کار جدی برایشان خسته کننده نباشد .
۲۸ بهمن ۱۳۹۳
سلام آقای ارجمند
مخاطب هنر اساتید هنر نیستند...مردم عادی از هر قشری مخاطب هنر می باشند پس برای نقد یک اثر هنری لازم نیست کسی به درجه آفای شهرستانی برسد....
با جانبداری جاهلانه لطفا به شان و منزلت آقای شهرستانی یا هر هنر مند دیگر آسیب نزنید....همه هنرمندان ... دیدن ادامه » مدیون مردمند...مدیون انتقادهای مردم نه تعریف و تمجید
با سپاس
۰۲ اسفند ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش درپوست شیر به کارگردانی میکائیل شهرستانی، در روز پنجشنبه ۲۰ آذر ۹۳ آخرین اجرای خود را برگزار خواهد نمود، در مراسم اختتامیه این نمایش میزبان چندین کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما خواهد بود، دانشجویان عزیز جهت استفاده از بلیط نیم بها میتوانند با در دست داشتن کارت دانشجویی از گیشه بلیط تهیه نمایند،،،
عمو فرهاد قصه ها این را خواند
farhad riazi این را دوست دارد
استاد شهرستانیِ گرانقدر...
۱۸ آذر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر همه دوستان، تعدادی از دوستان، سوال کردند که چرا آقای شهرستانی سر کار تشریف ندارند، باید عرض کنم ایشان تا ۴ آذر در تئاتر شهر اجرای هفت پرده را داشتند و این کار سومین کار استاد با این گروه است و اطمینان کامل دارند ولی به دلیل درخواست مکرر علاقه مندان قرار شده روز های پنجشنبه و جمعه تشریف بیاورند.
عمو فرهاد قصه ها و کیانا برنج کار این را خواندند
شاهین نصیری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش درپوست شیر به کارگردانی میکائیل شهرستانی همه روزه به غیر از سه شنبه ها ساعت ۱۹ در فرهنگسرای نیاوران در حال اجرا میباشد، شایان ذکر است برای تمامی دانشجویان بلیط نیم بها عرضه خواهد شد. تلفن رزرو بلیط ۰۹۳۸۹۹۰۰۲۱۲
پریا عالی محمدی، وحید هوبخت و کیانا برنج کار این را خواندند
میثم خسروی و farhad riazi این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر همه علاقه مندان، نمایش درپوست شیر به کارگردانی میکائیل شهرستانی به دلیل درخواست های مکرر تماشاگران از ساعت ۲۱ به ساعت ۱۹ تغییر ساعت پیدا کرد و برای دانشجویان به صورت نیم بها خواهد بود،،،
وحید هوبخت این را خواند
سام کیانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دانشجویان عزیز جهت رزرو بلیط نیم بها، نمایش درپوست شیر به کارگردانی میکائیل شهرستانی، میتوانند با شماره ۰۹۳۸۹۹۰۰۲۱۲ تماس بگیرند
کیانا برنج کار این را دوست دارد
جناب ارجمند لطفا مدت زمان نمایش را بفرمایید و آیا امکان دیدن آن و نمایش اسپانیایی در یک روز میسر هست و تداخل زمانی ندارد ؟ با سپاس
۰۶ آذر ۱۳۹۳
درود بر شما، مدت اجرا ۶۰ دقیقه است و شروع نمایش اسپانیایی ساعت ۲۰ میباشد، احتمالا ۵ دقیقه تداخل داشته باشد
۰۶ آذر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید