کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | حمیدرضا نعیمی
S3 : 10:28:45 | com/org
 

حمیدرضا نعیمی نمایشنامه‌نویس، بازیگر، کارگردان و مدرس تئاتر است. او دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اسلامی، هنر و معماری و کارشناسی ارشد بازیگری و کارگردانی از دانشگاه آزاد اسلامی، هنر و معماری است.
حمیدرضا نعیمی تا کنون جوایز متعددی از جمله جایزه ویژهٔ فیلمنامه‌نویسی برای فیلمنامه بلند داستانی"مخمصه" از یازدهمین جشنواره بین‌المللی روستا، جایزه اول نمایشنامه نویسی ازدوازدهمین جشنواره سراسری دانشجویان برای نمایشنامه «وعده‌گاه نهنگ‌ها»، لوح تقدیر به عنوان نمایشنامه‌نویس فعال در"روز جهانی تیاتر"، جایزهٔ اول نمایشنامهٔ اقتباسی برای نمایش"مکبث" از بیست و سومین جشنوارهٔ بین‌المللی فجر، جایزه اول نمایشنامه‌نویسی از اولین جشنوارهٔ سراسری نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان برای نمایشنامه‌ «قصهٔ خوب خدا» و جایزهٔ نمایشنامه‌نویسی برتر از سومین جشنواره تیاتر ماه برای «امشب دیگر مهره‌های پشتم نی‌لبک می‌زنند» را دریافت کرده‌است.

 ۰۱ اردیبهشت ۱۳۵۳
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
 

زمینه‌های فعالیت

تئاتر

تماس‌ها

hamidreza_naeimiii