کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال س محمدی | دیوار
S3 : 21:42:12 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
چند ماه پیش رمانی به اسم حشاشین خوندم که خیلی دوست داشتم، در مورد اتفاقات پشت پرده کلیسا با ژانر رازآلود و معمایی ، با اینکه صفحاتش زیاد بود اما انقدر کشش داشت که من به راحتی تا آخر خوندم، متاسفانه فیلمی ازش پیدا نکردم، به نظرم نمایش خوبی هم ازش میشه ساخت
به امید یکی از این دو تا
درود بر شما
شاید برای شما جالب باشد که در نسخه تازه امکان ساختن برگه کتاب و دیگر آثار هنری از سوی خود کاربران فراهم شده‌است... بنابراین اگر کتابی را دوست دارید و شایسته توجه و پیشنهاد به دیگران می‌دانید، می‌توانید با گزینه «ساختن» در نوار بالای تیوال آن را بسازید 😊
۱۴ اردیبهشت
قابلیت بسیار جالبی هست ممنون از اطلاع رسانیتون 🙏🏻
۱۴ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
س محمدی
درباره نمایش کمیته نان i
بسیار ناهماهنگ!!!!
این نمایش قبلا اجرا شده بود پس چرا انقدر همه چیزش ناهماهنگ بود!!
امیرمسعود فدائی، پویا فلاح و امیر مسعود این را خواندند
محمد مجللی این را دوست دارد
دقیقا
اعصابم خورده شده بود...
پخش صداها و کلیپ ها
حتی گاهی دیالوگ ها
بشدت ناهماهنگ بود
۱۷ بهمن ۱۳۹۸
بله واقعا عجیب بود.
۱۷ بهمن ۱۳۹۸
بازیگرها عوض شدن
۱۸ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با توجه به نظراتی که در اجرای قبلی خوندم مشتاق شدم که این کار رو ببینم. نمایش خوبی بود. خسته نباشید.
فقط ای کاش بروشور هم داشت.
سپاس از توجه شما
پوزش بابت بروشور/یکشنبه پوستر و بروشور و.. آماده میشه
مارو ببخشید
۲۷ دی ۱۳۹۸
اختیار دارید
۲۸ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به همه عوامل کار خسته نباشید میگم.
نمایش خوبی در ژانر پلیسی بود، البته ترسناک نبود و بیشتر معمایی بود و خیلی هیجانی نبود. اگه هیجان بیشتری داشت بهتر بود. صدای آقای طهماسب حس خوبی داشت و روایت داستان از زبان ایشون، خودش حس فیلم های پلیسی رو می داد. اون صداهای دینگ دینگی که در طول نمایش بود باید نشونه رمز گشایی می بود اما انگار بعضی جاها بی مورد بود! در کل راضی بودم.
بابت توجه به نظرات کاربران و تخفیف خوبی که دادین و شروع به موقع هم بسیار ممنونم
ممنون از لطف و محبتتون،خداروشکر که دوست داشتین
۲۱ آذر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
س محمدی
درباره نمایش فرانکنشتاین i
نمایش خوبی بود، خسته نباشید. موسیقی و صداگذاری رو دوست داشتم. بازی نقش فرانکنشتاین (بانی پال شومون) از بقیه بازیگران بهتر بود. گروه بازیگران همراه هم جالب بودن، اما یه مقدار کمی ناهماهنگی داشتن. یه چند تا سوتی هم توی بازی ها بود که خیلی هم مهم نیست، پیش میاد دیگه !!
چیزی که بیشتر دوست داشتم این بود که تا جایی که میشد به خود رمان شباهت داشت و چون دلیل اصلی رفتن من خود رمان بود خوشحالم که ناامید نشدم.
عزیزم ویکتور فرانکنشتاین که پژمان جمشیدی بود، نقشی که جناب بانی پال شومون بازی می کردن اسمی نداشت، حالا هر کی از نگاه خودش هیولا، گرگ و ... صداش میزد.
۰۹ آذر ۱۳۹۸
البته که در همین منابع هم نوشته که هیولا هیچ نامی نداشته
۰۹ آذر ۱۳۹۸
درود بر شما
موجود ساخته ی دکتر فرانکنشتاین اسم خاصی ندارد و در کتاب و فیلم ها به نام هیولا یاد میشود
۱۱ آذر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به جز سکوت طولانی اوایل کار که البته حتما مورد نیاز بوده ، اما برای من کمی خسته کننده بود در ادامه کار متوسط قابل قبول بود. از همه بیشتر از اون دو تا لحظه شوک آور خوشم اومد مخصوصا اولیش، قشنگ از اون فضای خواب آور خارج شدیم.
ای کاش دکور یه کم جلوتر بود!!
به عوامل گروه خسته نباشید میگم.
نفیسه نوری، شاهین، امیرمسعود فدائی و رضا صادقیه این را خواندند
پوریا صادقی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
س محمدی
درباره نمایش اُسلو i
بابت زحماتی که کشیدید خسته نباشید میگم. نمایش متوسطی بود، ولی در کل حالم گرفته شد. از اونجایی که رزرو بلیط قبل از شروع اولین اجرا بود من تصورات دیگه ای داشتم، بعد از اولین اجرا و خوندن نظرات فهمیدم چیزی که فکر میکردم نیست. البته مشکلی با موضوع نمایش و سیاسی بودن اون ندارم ولی خب خود اجرا یه جوری بود! ( مشکل اصلیم با اون مسئله دستشویی و .... بود! البته دلیلش رو تو نظرات خوندم ولی دیدنش و تکرار اون کلمه برام خوشایند نبود.)
در کل یک بار دیدن نمایش خیلی هم بد نبود.
س محمدی
درباره نمایش مشق شب i
به عوامل نمایش خسته نباشید میگم.
به عنوان یه تماشاگر معمولی و نه متخصص نظرم رو میگم
حقیقتش برای من به اندازه ای که توی نظرات گفته بودن جذاب نبود. یه لحظه با خودم گفتم یعنی واقعا همون نمایشه!! فقط از اواخر نمایش خوشم اومد. موسیقی خاصی نداشت. فقط یه کم اول و آخر کار بود.
البته هر شخصی یه سلیقه ای داره. به هر حال تجربه ای بود.
و یک سوال از دوستان، این کار بروشور نداشت؟ یا اینکه به ما ندادن؟؟
منم با شما هم نظرم
اونقدری که تعریف خوندم، برام تعریفی نبود.
از اواسط تا قسمت پایانی کار برام جالب بود و پیام داستان در کل عالی، ولی اوایلش حتی جایی خندم گرفته بود که آخه اینهمه تعریف؟!!
اخیرا در خیلی از نمایشا فکر می‌کنم سلیقم با سلیقه دوستان دیگه که تئاتربین‌های حرفه‌ای هم هستن دچار سوءتفاهمه. کاشکی راه‌حلی براش پیدا می‌کردم!
۲۹ شهریور ۱۳۹۸
به نظرم اگه خلاصه داستان واضح تر باشه میتونه کمک کنه. خیلی از نمایشها حتی همین یک خط هم ندارن. واقعا تصمیم گیری سخته، بدتر اینکه بخوای با خانواده بری یا به کسی پیشنهاد بدی.
۲۹ شهریور ۱۳۹۸
ظاهرا بروشور نداشت
۲۹ شهریور ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
میشه گفت نمایش متوسطی بود. البته من به عنوان یه تماشاگر معمولی نظرم رو میگم نه حرفه ای و بیشتر نظر شخصیه. نمایش خیلی بد نبود که دلم بخوام زودتر از اونجا بیام بیرون یا خوابم ببره و ارزش یک بار دیدن رو داشت.
نکات مثبت : اول از همه موضوع نمایش ( هر چند فکر میکردم بیشتر به الیزابت بپردازن و کشت و کشتار داشته باشه که نداشت!!!) ،موسیقی خوب ، لباس راهبه ها، مهمتر از همه من رو به دیدن تئاتر علاقه مند کرده
نکات منفی: نا مفهوم بودن بعضی از قسمت ها و پراکندگی داستان ها ، فریاد یکی از بازیگران خانم که واقعا معلوم بود صدای خودشون انقدر کلفت و پر قدرت نیست و دارن به شدت تلاش میکنن که با قدرت صحبت کنن من شخصا احساس میکردم انتهای نمایش حنجره ایشون آسیب میبینه!!
امیر مسعود، فرزانه و شیما این را خواندند
فروزین تقوی نژاد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید