تیوال س محمدی | دیوار
S3 : 01:07:19
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
به جز سکوت طولانی اوایل کار که البته حتما مورد نیاز بوده ، اما برای من کمی خسته کننده بود در ادامه کار متوسط قابل قبول بود. از همه بیشتر از اون دو تا لحظه شوک آور خوشم اومد مخصوصا اولیش، قشنگ از اون فضای خواب آور خارج شدیم.
ای کاش دکور یه کم جلوتر بود!!
به عوامل گروه خسته نباشید میگم.
نفیسه نوری، شاهین، امیرمسعود فدائی و رضا صادقیه این را خواندند
پوریا صادقی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
س محمدی
درباره نمایش اُسلو i
بابت زحماتی که کشیدید خسته نباشید میگم. نمایش متوسطی بود، ولی در کل حالم گرفته شد. از اونجایی که رزرو بلیط قبل از شروع اولین اجرا بود من تصورات دیگه ای داشتم، بعد از اولین اجرا و خوندن نظرات فهمیدم چیزی که فکر میکردم نیست. البته مشکلی با موضوع نمایش و سیاسی بودن اون ندارم ولی خب خود اجرا یه جوری بود! ( مشکل اصلیم با اون مسئله دستشویی و .... بود! البته دلیلش رو تو نظرات خوندم ولی دیدنش و تکرار اون کلمه برام خوشایند نبود.)
در کل یک بار دیدن نمایش خیلی هم بد نبود.
وقتتون به خیر، چه زمانی فروش بلیت سانس ساعت ۱۸ شروع میشه؟
میترا و زهره مقدم این را خواندند
درود بر شما
اجرای این نمایش از تاریخ ۶ مهرماه در سانس ۱۸ ادامه خواهد یافت.
۳۰ شهریور
ممنون
۳۰ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
س محمدی
درباره نمایش مشق شب i
به عوامل نمایش خسته نباشید میگم.
به عنوان یه تماشاگر معمولی و نه متخصص نظرم رو میگم
حقیقتش برای من به اندازه ای که توی نظرات گفته بودن جذاب نبود. یه لحظه با خودم گفتم یعنی واقعا همون نمایشه!! فقط از اواخر نمایش خوشم اومد. موسیقی خاصی نداشت. فقط یه کم اول و آخر کار بود.
البته هر شخصی یه سلیقه ای داره. به هر حال تجربه ای بود.
و یک سوال از دوستان، این کار بروشور نداشت؟ یا اینکه به ما ندادن؟؟
شاهین، celine و مسعود فکور این را خواندند
کاملیا عبدالصمد، امیر مسعود، میترا و فرزاد جعفریان این را دوست دارند
منم با شما هم نظرم
اونقدری که تعریف خوندم، برام تعریفی نبود.
از اواسط تا قسمت پایانی کار برام جالب بود و پیام داستان در کل عالی، ولی اوایلش حتی جایی خندم گرفته بود که آخه اینهمه تعریف؟!!
اخیرا در خیلی از نمایشا فکر می‌کنم سلیقم با سلیقه دوستان دیگه که ... دیدن ادامه » تئاتربین‌های حرفه‌ای هم هستن دچار سوءتفاهمه. کاشکی راه‌حلی براش پیدا می‌کردم!
۲۹ شهریور
به نظرم اگه خلاصه داستان واضح تر باشه میتونه کمک کنه. خیلی از نمایشها حتی همین یک خط هم ندارن. واقعا تصمیم گیری سخته، بدتر اینکه بخوای با خانواده بری یا به کسی پیشنهاد بدی.
۲۹ شهریور
ظاهرا بروشور نداشت
۲۹ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
میشه گفت نمایش متوسطی بود. البته من به عنوان یه تماشاگر معمولی نظرم رو میگم نه حرفه ای و بیشتر نظر شخصیه. نمایش خیلی بد نبود که دلم بخوام زودتر از اونجا بیام بیرون یا خوابم ببره و ارزش یک بار دیدن رو داشت.
نکات مثبت : اول از همه موضوع نمایش ( هر چند فکر میکردم بیشتر به الیزابت بپردازن و کشت و کشتار داشته باشه که نداشت!!!) ،موسیقی خوب ، لباس راهبه ها، مهمتر از همه من رو به دیدن تئاتر علاقه مند کرده
نکات منفی: نا مفهوم بودن بعضی از قسمت ها و پراکندگی داستان ها ، فریاد یکی از بازیگران خانم که واقعا معلوم بود صدای خودشون انقدر کلفت و پر قدرت نیست و دارن به شدت تلاش میکنن که با قدرت صحبت کنن من شخصا احساس میکردم انتهای نمایش حنجره ایشون آسیب میبینه!!
امیر مسعود، فرزانه و شیما این را خواندند
فروزین تقوی نژاد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید