کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال فائزه کوپائی | دیوار
S3 : 06:33:45 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
بوی پائیز پیچیده بود تمام لحظات اجرا و این قلبم را فشرده می کرد،
حالا که زمستان شده است ، اول دی ماه است، ساعت چهار بار نواخت. و من تصمیم گرفتم رهایت کنم...


اجرای بینظیر نفس گیر،

می خواستم بدانم آیا در کیش هم تاتری از جشنواره اجرا می شود یا فقط افتتاحیه در آنجا برگزار شد؟
manimoon، بهرنگ و رسول حسینی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیدن "دربند" برایم شانسی بود ، میان اینهمه شلوغی و در بَند بودنم . الان که رسیده ام ، آنقدر سردم شده بود که دومین چایی را ریخته ام تا شاید از سرمای فیلم کاسته شود . وقتی نازنین داشت از پله های آن ساختمان بدون پنجره پائین می آمد ، جایی که فهمید دیگر سحر آدمی نبوده که در فیلم سعی می کرد نشان دهد ، یاد فیلم نفس عمیق افتادم . دوربین یکی یکی پله ها را پائین می آمد ، انگار که حالش بد باشد ، سرش گیج می رود ، می خواهد بیفتد . جایی از نفس عمیق که با ماشین افتادند توی آب . نفسم مثل آن لحظه به شماره افتاده بود . انگار نازنین داشت جان می داد . صحنه بعدی که خیلی عالی بود زمانی که پسر توی ماشین پیچید . واقعاً این دو سکانس را دوست داشتم .
خوشحالم که این فیلم برای اسکار نرفت . چون آنقدر بی دلیل اتفاقها می افتاد و منطق قوی نداشت که من آخرش گفتم حقتونه . به دو دختر فیلم . زیاده خواهی باعث اشتباه آدمی می شود وقتی زیاده خواهی در مسیر درست نباشد غیر از این اتفاقی نمی افتد . چرا باید سحر این همه پول بخواهد ؟ مگر سرکار نمی رفت ؟ چطور نازنین رتبه پانزده پزشکی است اما گول ظاهر آدمها را می خورد ؟ یا چه می دانم این همه ساده است که نفهمد پاسپورت را بردارد نه قفل در را عوض کند و هزاران سوال که نشان می دهد فیلم پر از بی منطقی است .
جایی توی فیلم در مغازه عطر فروشی تأکید به اسم فیلم دارد ، آنهم اضافه بود . ما آنقدر خنگ نبودیم که نفهمیم اسم فیلم چیست !
مسائلی را مطرح می کند که به ظاهر ساده اند و در نهایت آنقدر پیچیده می شوند که قادر به حل آنها در ذهنم نمی شوم .در فیلم درباره الی و جدایی مسئله دروغ و در همین فیلم گذشته پر رنگ می شود و طرح معماگونه روابط انسانی و عشق بین آنها و اتفاقهایشان در همه فیلمهایش هست . آنقدر تکرار می شود که در آخر شک می کنم چه کسی راست می گوید . چه کسی حق دارد ؟ چه کسی آسیب می بیند ؟ چه کسی مقصر است ؟ و این سوالهایی است که حتی با پایان سه گانه اش جوابی ندارم . چون هر کسی راست می گوید ، حق دارد ، مقصر هست و نیست . و همه آزار دیده اند . این ژانر وحشتی است که با دیدن فیلمهایش احساس وحشت و ناامنی فراوان می کنم . و حس می کنم هیچ کس راست نمی گوید و هیچ رابطه صادقی وجود ندارد .نگاه تیز اصغر فرهادی روی کوچکترین اتفاقها هست . پسر کوچک فیلم حرف خوبی می زند : مامان خودکشی کرده ، پس دلش نمی خواسته زنده بماند . او با این سن کم فهمیده اما مرد همچنان به دنبال دلیل و مدرک است .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جالب بود و دوست داشتم . متن بسیار خوب با ترجمه خوب و البته تجربه جدیدی از دیدن و شنیدن تاتر .
فائزه کوپائی
درباره نمایش ویران i
خاطرات دانشگاه سوره و پایان نامه هایی که می دیدم برایم زنده شد و امشب با بازی و کار بچه های سوره . ویرانی از دستها شروع می شود وقتی خالی اند .
چه خوبه که راضی بودید.
۲۷ بهمن ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فائزه کوپائی
درباره نمایش ویران i
سلام . ببخشید من برای امروز بلیط خریدم اما بهم ایمیل زده شد که کنسل شده ، حالا می خواهم برای فردا بلیط هامو تغییر بدهم ، چیکار کنم ؟ به موبایلی که برای گروه بود هم زنگ زدم کسی جواب نداد .
مطمئنین شماره رو درست گرفتین؟ چون گوشی دست منه و هیچ میس کالی نداریم !!!

09386183421

دوباره تلاش بفرمایید
۲۲ بهمن ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Masood، مسعود آبایی و امیرهوشنگ فیروزابادی این را خواندند
ساناز صادقپور این را دوست دارد
جالبه!
۲۲ بهمن ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام . من دو تا بلیط برای امشب دارم ولی خیلی مریضم و نمی تونم برم . دو تا بلیط رو با تخفیف خریدم . هر کسی خواست همین جا پیغام بذاره لطفن . جای صندلی ها هم خوبه .ردیف 5
لیلا کوهستانی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ببخشید آدرس سالن محراب را کسی می داند ، بنویسد لطفن !
رعنا جمالی و الهام حصاری این را خواندند
تقاطع خیابان امام خمینی و ولیعصر (داخل خیابان ولیعصر هست) با بی آرتی از ٤راه ولیعصر به سمت پایین میشه رفت،مترو امام علی هم میشه پیاده شد و کمی پیاده رفت :)
۱۶ دی ۱۳۹۱
مرسی الهام:)
۱۶ دی ۱۳۹۱
خواهش میکنم :)
۱۶ دی ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید