تیوال گروه فنی | دیوار
S2 : 05:56:27
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
درود بر یاران تیوال
افتخار داریم نسخه تازه تیوال را تقدیم شما کنیم. این نخستین ارتقای تیوال از زمان آغاز به کار آن در دو ماه پیش می‌باشد و بخش های زیر را مطابق برنامه بهره برداری نموده است:

الف) هر زمینه تیوال، سه بخش اصلی دارد:

1) تیوال آن زمینه برای گفتگوی آزاد درباره آن.
2) رویدادها و محصولات آن زمینه‌، همچون نمایش‌ها در تئاتر و فیلم‌ها در سینما.
3) اخبار آن زمینه که بخش اطلاع‌رسانی رسمی سایت در آن زمینه است و در کنار اطلاع‌رسانی کاربر-به-کاربر که محور اصلی تیوال است، جای می‌گیرد.

بخش رویدادها و محصولات به شکل منسجم و کامل به ارایه اطلاعات اجراهای تئاتر، فیلم‌ها، کنسرت‌ها، گالری‌ها می‌پردازد که همینک در دو زمینه تئاتر و سینما به شکل رسمی آغاز به کار نموده‌است. برای هریک از چنین برنامه‌هایی یک برگه ویژه در تیوال وجود دارد که در کنار معرفی آن، امکان ثبت تماشای آن، امتیازدهی و گفتگو و نقد کاربران را پای آن ارایه می‌نماید.

ب) امکان مرور همه دیوارنوشته‌ها در همه زمینه‌ها.
پ) ظاهر مناسب‌تر با کاربری آسان‌تر

امیدواریم تلاش‌های ما در گروه نرم‌افزاری انسان شایسته شان بالای شما کاربران ارزشمند باشد.
با ... دیدن ادامه » احترام
- گروه نرم‌افزاری انسان
خیلی هم عالی.خسته نباشید...
۰۷ آبان ۱۳۹۱
سلام
فوق العاده شده دستتون درد نکنه .
من خیلی وقت بود سرنزده بودم اما وقتی آمدم این تغییرات خیلی برام خوشحال کننده بود . کار باهاش خیلی راحت تر و دلچسب تر شده است .
سپاس فراوان
۱۶ آبان ۱۳۹۱
تیوال گرامی یه بخشی هم برای امتیاز دهی قرار بدید مثل برترین یا پربازدیدترین تئاتر هفته! که ما راحت تر بتونیم تصمیم گیری کنیم مرسی
۱۹ دی ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
** اطلاعیه تیم فنی **

درود بر یاران دیوار
با توجه به موفقیت چشمگیر سایت تئاترشهر با بیش از صد هزار بازدید ماهانه و پویایی بخش دیوار، تلاش برای سودجویی و تنگ‌نظری قابل پیش‌بینی می‌نمود.
به تعداد کمی از کاربران که نشانی ایمیل ایشان از طریق فیسبوک یا وبلاگ‌هایشان در اختیار عموم یا برخی است، ‌ایمیل‌هایی با محتوای گمراه کننده‌ درباره دیوار و مسوولان سایت فرستاده شده‌است. در صورت مشاهده این‌گونه ایمیل‌ها لطفا با نشانی site@teatreshahr.com به ما اعلام فرمایید.

با سپاس
تیم فنی سایت
هر کسی که دوست دارد میتواند پلید باشد

اما فقط در حریم و افکار خودش

ولی اگر بخواهد به حق دیگران دست درازی کند و به زور بخواهد عقایدش را تحمیل کند

ان وقت باید با او برخورد شود و به هر وسیله ای بایکوتش کرد تا آرامش و شادابی دیگران مورد اهانت قرار نگیرد.

موارد بالا در تمام جوامع قانونمند و اروپایی برای حمایت از شهروندان اجرا می شود.

یادمان ... دیدن ادامه » باشد آزادیم که هر عقیده ای داشته باشیم اما تا جایی که دیگران را مورد آزار قرار ندهد چه از لحاظ روحی چه از لحاظ جسمی


سپاس از یاران دیوار

۱۴ خرداد ۱۳۹۱
در وبلاگ من هم همانند وبلاگ آقای ارمغان همچین کامنتی منتها با نام "نازنین" گذاشته اند!!!
و من حدس هایی میزنم که این کار چه کسی میتواند باشد!!!
من فقط از دوستان یک خواهش دارم: بین راهبران و کاربران و کلا تمامی اعضا یا خانواده دیوار تئاترشهر تفرقه ایجاد نکنید!!!
با ... دیدن ادامه » تشکر
۱۵ خرداد ۱۳۹۱
به درخواست یکی از اعضا توضیحاتی درباره این ایمیل‌ها نوشتم که به نظرم مناسبه اینجا هم باشه:

این ایمیل‌ها و مطالبی که پای وبلاگ چند تا از بچه‌ها نوشته می‌شه کار یک نفره که می‌شناسیمش. ایمیل بعضی بچه‌ها رو از وبلاگشون، فیسبوکشون،‌ و زمان‌هایی که بچه‌ها ایمیل‌هاشون رو روی دیوار برای اطلاعرسانی می‌نویسن برداشته. نشونه‌اش این‌که یکی از بچه‌ها به ما ایمیل زد و گفت آدرسی که بهش این ایمیل اومده آدرسی نیست که باهاش عضو سایت شده و فقط گاهی روی دیوار نوشته بودتش! خیلی از بچه‌ها هم می‌شناسنش اما حق دارن فکرشون ذره‌ای سمتش نره. چون مدتی روی دیوار بود و خوب بچه‌های پاک دیوار هم مثل همه بهش اعتماد دارن و بخشی از دایره دوستی دیوار شد. احتمالا فکر می‌کنه ماهم هنوز نمی‌دونیم. بعدتر شاید دچار حسد و طمع شد... خواست یه سیستم مشابه دیوار درست کنه (که این هیچ اشکالی نداره) ره سه ساله ما رو که بر پایه تخصص و سال‌ها تجربه کاری به نتیجه رسیده، یک شبه طی کنه و طبق عادت زشت معمول، جای تلاش برای ارایه کار قوی‌تر و رقابت سالم که مورد استقبال ماست، راه حل تخریب طرف رو پیش گرفته. با این تصور که اگر بدگویی من و تیم ما رو کنه احتمالا بچه‌های دیوار رو از اینجا نا امید و به سمت خودش می‌کشونه!

همین آدم با حساب کاربری های گوناگون تلاش کرد اینجا رو به تنش بکشه که به خوبی مدیریت و کنترل شد و الان بیش از یک ماهه فهمیده اینجا جای این بازی‌ها نیست.
از نوشته یکی از بچه‌ها که به شکل عجیبی پای متن تیم‌فنی که یک گروهه و تنها شامل من نیست، با ذکر نام من نوشته شد هم یک داستان دیگه ساخت.

از ارایه اسم این آدم فعلا معذورم به امید این‌که متوجه بشه. در این روزگار درخت *اعتماد* اندازه کافی زخمی هست،‌ نمی‌خوام یک خراش دیگه روش بیفته. مگر این‌که مجبور بشیم. امیدوارم بفهمه کار کثیف سخت نیست و از هر جانوری بر میاد. "انسان" بودن محک ماست.

اگر ... دیدن ادامه » دیدید کمتر درباره‌اش حرف زدیم برای این بود که مساله مهمی نیست و ما واقعن زیاد بهش فکر نمی‌کنیم و مشغول مسایل مهمتری مثل خدمات آینده‌مون برای شما هستیم و از دیگرسو دوست دارم من و همکارانم جای کلام با کارمون برای شما صحبت کنیم، و شما خودتون با عملمون ما رو قضاوت کنید نه داستان‌هایی که آدم‌ها از ناآگاهی یا کوچیکی می‌گن.

به احترام درخواست شما چند تا نکته مورد ادعای این ایمیل رو توضیح می‌دم:

۱. گفته شده ما از این سایت استفاده شخصی میکنیم و یا در قبال دستمزدهای حاصله کاری نمی‌کنیم.
دو تا جواب خیلی جالب داره:

* یکی چیزی که یک بار هم اشاره شد، ما به خاطر علاقه‌مون به تئاتر و این‌که کاری در حد وظیفه برای اون انجام بدیم این سایت رو بدون هیچ دستمزد ساختیم و تمام این مدت پشتیبانی و نگهداری می‌کنیم. حتی بخشی از هزینه‌ها مانند هزینه سرور رو خودمون می‌پردازیم!

* تلاش کردیم با ایجاد بخش تبلیغات هرچند ناچیز بخشی از هزینه‌ها رو پوشش بدیم که ادامه زندگی سایت تضمین بشه، جدای این با فرض این‌که ما درآمد بسیار بالایی هم داشته باشیم، چه خوب! امیدوارم همه خدمت کنند و درآمد بالایی هم داشته باشند، این نهایت تمدنه. با افتخار در تلاشیم به اون نقطه برسیم.

۲. گفته شده از سایت داره برای منافع شخصی مانند گروه تئاتر دیوار یا آموزشگاه باران استفاده می‌شه.

* بخش تبلیغات سایت رو منظوره که خودتون دارید می‌بینید. هرکسی از خودمون گرفته تا گروه‌های تئاتر تا آموزشگاه باران که کمترین ارتباطی به ما نداره با رعایت تناسب محصول یا خدمات می‌تونن در این سایت تبلیغ کنن. خوشحال هم می‌شیم.

۳. در ایمیل یکی از اعضا رو نام بردن که در این چند روز نام من رو پای نوشته تیم فنی آوردن و مورد عتاب قرار دادن، با این متن که کسی که در تمام مدت همگام و همقدم ما بوده از دردها و زوایای پنهان می‌گوید.

* یه بار توضیح دادم، اعضای تیم فنی مشمول این جمله همگام و هم‌قدم می‌شن، اون هم خیلی بیشتر از عمر این سایت، اما بچه های معاون یا راهبری یا همیاری اعضای عزیز همین سایت هستند که خود ما برای حضور اعضا در روندها تعریفشون کردیم و بسیار هم برای ما محترم و ارزشمند و شایان قدرشناسی هستند، و به ما *با اشتیاق و لطف خودشون و بی هیچ وعده‌ای که زیر پا گذاشته شده باشه* در نظارت و همفکری برنامه‌های سایت کمک می‌کنند و هیچ فرقی با دیگران یا دلیلی برای این انتخاب جز دیدن اشتیاق و فعالیت خودشون نداشتند. این حضور به *دلایل گوناگون* همچون پایان پذیرفتن دوره به پایان می‌رسه و به دیگر اعضا فرصت داده می‌شه.
صحبت از قدرشناسی می‌شه. *قدرشناسی* این عزیزان بارها در محل های گوناگون انجام شده. **اگر جز اینه لطفا بچه‌های دیوار همینجا بگن** روی همین دیوار نام گروه راهبری پیشین درست مانند این‌بار آورده شد، پس از جشن سال روی دیوار دونه دونه اسم بچه‌هایی که در اون جشن کار کردند (مستقل از میزان حضور و تلاش هر یک) آورده شد و قدرشناسی شد، در همین متن پایانی تیم فنی دقیقا این جمله قید شده بود: "جا دارد تیم فنی سایت از تلاش‌های اعضای پیشین و اعضای کنونی گروه راهبری و گروه همیاری سایت که نقش به سزایی در بقا، پشتیبانی و پیشرفت این محیط دارند دیگربار سپاسگزاری نماید.". فکر می‌کنم این‌ها اسمش قدرشناسی باشه، مگر این‌که چیز دیگه‌ای مد نظر باشه. قدرشناسی که فقط ستاره‌ کم‌ارزشی که کنار اسم ظاهر بشه نیست.

۴. شماره‌ای که نوشته شده
شماره تئاترشهره، چیز پنهانی نیست. در صدد بوده بچه‌های دیوار رو مجاب به مزاحمت تئاترشهر کنه تا مثلا برای ما مشکل ایجاد بشه.

به هر حال کسانی هستند که از این محیط کم برداشت نکردن و حتی بیشتر از بقیه مورد توجه قرار گرفتن، الان کارهای ناپسندی می‌کنن... مشکلی نیست، ‌می‌گذاریم به حساب ‌اشتباه، می‌دونم همه‌اش از نیت بد نیست و در آینده ممکنه متوجه اشتباه بشن...

به هرحال وقتی ما انتخاب کردیم بین بچه‌ها باشیم، روش یک سویه رو بشکنیم، به بعضی از اعضا بیشتر اعتماد کنیم، این‌ها هم بهاشه که در برابر شمار بالای کاربران باشعورمون که شایستگی‌شون از این هم بالاتره ارزشش رو داره.

سپاس بچه‌ها.
۱۶ خرداد ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
** مهم **

درود بر یاران دیوار

بدینوسیله خدمت کاربران ارزشمندمان اعلام می‌گردد چندی‌است شیوه راهبری، اعضای گروه راهبری و همچنین گروه همیاری سایت تئاترشهر تغییرات عمده‌ای داشته است و به روال گذشته به دلایل گوناگون همراه با زمان دگرگونی‌هایی در شیوه و بدنه این گروه پدید آمده‌است.

می‌اندیشیم نتیجه این دگرگونی‌ها و امکانات پیشرفته که بروز ظاهری ندارد و در تار و پود روندهای دیوار جریان دارد را در آرامش و جو مناسب‌تر دیوار در ماه گذشته مشاهده و تایید می‌فرمایید.

برای آن دسته از یاران که با مفاهیم راهبری سایت آشنا نیستند اطلاعات در زیر گنجانده می‌گردد:

شیوه راهبری: رویکردها و روش‌های پیشبرد برنامه‌ها، ایده‌ها، طرح‌ها، نظارت و جهت‌دهی فرهنگی اعضا.

گروه راهبری: گروهی که از سوی تیم فنی سایت تئاترشهر برای یاری به این تیم با انتخاب برخی از اعضای فعالتر در دوره‌های زمانی برای ارج نهادن به عقل جمعی و مشارکت نمایندگانی از خود اعضا در سیاست‌گزاری و طرح‌های راهبری سایت تشکیل یافته‌است و به حق تلاش و زحمت زیادی برای پیشرفت سایت کشیده‌اند. بدیهی است تیم فنی ادعایی مبنی بر گزینش شایسته‌ترین افراد نداشته و ندارد و تا زمان گزینش نمایندگان اعضا با شیوه رای‌گیری که از طرح‌های آینده می‌باشد به عنوان یک گام عملی داوطلبانه در فرهنگ دوری از خودمحوری برداشته شده و همواره نظارت و بهبود در دستور کار تیم فنی قرار داشته است.
اعضای کنونی گروه راهبری سایت:
حسام وکیل
میلاد ... دیدن ادامه » مجرد
سارا صادقیان
محمد عمروآبادی (نماینده تیم فنی)

گروه همیاری سایت:
گروهی از اعضای تیم فنی و اعضای خود سایت که بازوی اجرایی گروه راهبری هستند و به نظارت، راهنمایی کاربران و اجرای برنامه‌ها و روش‌ها می‌پردازند.

جا دارد تیم فنی سایت از تلاش‌های اعضای پیشین و اعضای کنونی گروه راهبری و گروه همیاری سایت که نقش به سزایی در بقا، پشتیبانی و پیشرفت این محیط دارند دیگربار سپاسگزاری نماید.

این گزارش برای آگاهی یاران دیوار تنظیم و ارایه گشت.
به حضور شما می‌بالیم و آن را ارزش تلاش‌هایمان در سه سال گذشته و انگیزه تلاش بیشتر برای هنر این سرزمین در ادامه می‌دانیم.

با سپاس و احترام
تیم فنی سایت تئاترشهر
برای این همه تلاش تشکر فراوان
۱۲ خرداد ۱۳۹۱
سپاس و تشکر ..
۱۲ خرداد ۱۳۹۱
واقعا مرسی " دمتون گرم "
۱۲ خرداد ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر یاران دیوار
تیم فنی سایت تئاترشهر، در ادامه رویکرد جدی توجه به خرد و ایده‌های کاربران، در حال آماده سازی زمینه‌های لازم برای افزودن امکانات تازه‌ای به دیوار می‌باشد که حاصل هم‌اندیشی خود شما و یارانی با دغدغه و فعال می‌باشد.

برای گروه نرم‌افزاری انسان به عنوان مسوول فنی مورد اعتماد مجموعه تئاترشهر و پدیدآورنده این سایت، حضور و رضایت منطقی هر *یک* نفر اهمیت داشته و قدرشناس دغدغه‌ها، فعالیت،‌ زمان و قلم شما هستیم.

به شما این اطمینان داده می‌شود که در سوی فنی، تلاشی بزرگ برای گسترانیدن بستری شایسته شان شما در حال انجام است.

همواره از شما دعوت می‌شود دیدگاه، نقد و پیشنهاد‌های خود را درباره سایت تئاترشهر با نشانی site@teatreshahr.com با ما در میان بگذارید.

سپاس از خوبی شما.

تیم فنی سایت تئاترشهر
گروه نرم‌افزاری انسان

ممنون از زحماتتون

موفق باشید
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
سلام خانواده دیواری

تیم مدیریت محترم راهبری سایت دیوار تئاتر شهر: فرهنگ و هنر که حاصل عقل سلیم و ذوق لطیف است با انسان هایی که بدون وقفه در تلاش شبانه روزی وبدون چشم داشت سعی بر پیشبرد ارتقاع سطع سایت دیوار تئاتر شهر را دارند با تلاش شما اعتبار می ... دیدن ادامه » یابد.
***********
خانواده دیوار تئاترشهربه خودش می باله که افرادی زحمتکش و نیکو سرشت به پشتوانه ی توانایی و دانای و همت خویش خود مجدانه تلاش می میکند .به امید اینکه در زمینه پیشبرد تخصصی نمودن سایت دیوار تئاتر شهر ،با دو بال اندیشه و ایمان در آسمان پیشرفت خانواده تئاتر شهر در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر ، کوشا و پویا باشید.
شایستگی شما را به پیشگاه لطیف پر لطفتان تقدیم میکنم
با امید به اینکه این موفقیت شایان به همت ، و تلاش مستمر شما عزیزان در باب خانواده دیوارتئاتر شهر فرهیخته و هنرمند

ای چون شما تداوم یابد.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
از مضمون کامنت ها چنین پنداشته میشود که دوستان با ایجاد تغییرات و افزودن امکانات تازه و بروز اوری سایت ( که از چندی پیش در قالب پست های پیشنهادی دوستان مبنی بر ایجاد ساختارهای تخصصی مطرح گردیده بود)موافقند و ضمن تقدیر از تلاشهای پیشنهاد دهندگان دلسوز ... دیدن ادامه » و مسئولان سایت ، امید به مشاهده تغییرات ( به زودی زود) در فضا و عرصه دیوار را دارند.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر یاران دیوار

در این چند روز اختلال‌هایی در خدمات رسانی به شما کاربران عزیز و محترممان داشتیم که از مشکلاتی فنی ناشی بوده است. در حال بررسی و حل مشکلات هستیم و دراین باره گام‌هایی هم برداشته شده است.

از شکیبایی و همراهی همیشگی شما سپاسگزاریم و امیدواریم شایسته این همراهی باشیم.
ممنون از اطلاع رسانی تان.
۲۳ فروردین ۱۳۹۱
مسایل گوناگونی در بروز مشکلات یک سایت درگیر هستند و تیم فنی خود اطلاعات لازم را به آگاهی کاربران خوبمان می‌رساند.

سپاس از علاقه‌مندی شما.
۲۳ فروردین ۱۳۹۱
ارادت جناب نخعی عزیز :-)
۲۳ فروردین ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر یاران دیوار
افتخار می‌کنیم که در میان حضور و فعالیت چشمگیر کاربران سایت تئاترشهر هستیم، سایتی که در طراحی و ساخت آن دقت و تلاش بسیار زیادی رفته است تا شایسته شان مخاطبان آن باشد. در این راستا گزارشی از شیوه شکل‌گیری و پیشروی این سایت خدمت شما همراهان خانواده کاربران سایت تئاترشهر ارایه می‌گردد:

تیم فنی این سایت با نام "گروه نرم‌افزاری انسان" که از سال ۸۰ به شیوه حرفه‌ای و تخصصی در زمینه طراحی، ساخت و توسعه سیستم‌های بر پایه وب فعال است، در سال ۸۸ طرح راه‌اندازی و پشتیبانی راهبردی سایتی درخور را تقدیم مجموعه تئاترشهر نمود که با نگاه مثبت و مدبرانه مسوولین این مجموعه مواجه شد و بر این اساس نخستین وب‌سایت رسمی مجموعه تئاترشهر ایجاد و برپا گردید. نگاه دورنگرانه و هوشمندانه مورد نظر دو طرف تعریف نوعی همکاری بود بدون آن که کوچکترین هزینه‌ای را به مجموعه تحمیل نماید.
در راه‌اندازی این سایت سه هدف و چشم‌انداز مشخص، وجود داشت:

۱. گسترش هنر و فرهنگ در کشور و به ویژه هنر تئاتر.
۲. افزایش اعتبار نام و همسویی با ایده‌های درازمدت تیم فنی با ارایه قدرتمند و شایسته سایت مجموعه تئاترشهر.
۳. سهیم بودن در بالا رفتن فرهنگ ارتباط اجتماعی بالغ در جامعه.

نسخه آغازین این سایت با بیش از ۳ ماه تلاش شبانه روزی برپا شد که از آن زمان در این سه سال هر چند ماه با پیشرفت‌های جزیی و به صورت متوسط هر سال یک نسخه تازه با ارتقای اساسی همراه بوده است. این سایت همواره همسو با قوانین کشور گام برداشته‌است. سایت مجموعه تئاترشهر از چند نگاه می‌تواند یک "رویداد" برشمرده شود:

- ارایه بستری پیشرفته و آزاد برای ارایه نظر مخاطب‌ها درباره آثار و گفتگوی علاقه‌مندان با یکدیگر.
- اعتماد دو سویه ارزشمند بخش دولتی و بخش خصوصی در بهره از تخصص و تمرکز بخش خصوصی برای پیشرفت که با بالاترین همراهی و همدلی در این سه سال همراه بوده است.
- افزایش مخاطبان تئاتر و کمک به عمومی‌تر شدن هنر در جامعه.
- ... دیدن ادامه » ایجاد بستر مشارکت و دخالت عمیق کاربران یک سایت در راهبری آن.

هرچند بر اساس قانون و شیوه معمول در سایت‌ها (چه در کشورمان و چه در بزرگترین سایت‌های جهانی) نوعی یک سویی در وضع شرایط بهره از یک سایت برای کاربران وجود دارد و حق بی‌چون و چرای تنظیم قواعد، روش‌ها و خدمات آن محیط برای بانیان آن محیط است، اما یکی از ایده‌ها و رویکردهای جدی این تیم، از همان زمان راه‌اندازی سایت، دخالت کاربران در پیشرفت و برنامه‌های آن بود و اعتقاد دارد این رویکرد هرچند با چالش‌هایی همراه می‌باشد، اما گامی بسیار توانمند در پیشرفت محیط است. در این راستا چشم‌انداز دراز مدت و نهایی، شکل ویژه‌ای از شورای راهبری بر اساس رای‌گیری از بین خود اعضا بود. در گام نخست و به عنوان آغاز راه رسیدن به بلوغ و آمادگی محیط برای اجرای این طرح، گروه راهبری کنونی تشکیل شد که از بین کاربران فعال‌تر سایت از سوی خود تیم فنی انتخاب و به همکاری با این گروه دعوت شده‌اند که تا کنون چندین دگرگونی در اعضا داشته است و خواهد داشت. همچون خود تیم فنی،‌ ادعایی بر بهترین بودن و بی‌کاستی بودن این عزیزان که گاه شبانه روزی در حال تلاش و زحمت بی‌چشمداشت بوده‌اند، نبوده و نیست، ولی آنچه مهم است، دستاوردهای بزرگ این شیوه در عمل، و مسیری‌است که رو به سوی طرح اصلی دارد.

مهمترین بخش این گزارش خبری افتخار آمیز از سوی تیم فنی برای شماست و آن نوید یک سیستم گسترده و پیشرفته برای پوشش فراگیر هنر‌های گوناگون افزون بر تئاتر می‌باشد که بیش از چهار سال در حال کار آرام روی ایده‌ها و طراحی فرآیندهای آن هستیم و بسیار از تجربه‌های سایت تئاترشهر بهره‌مند است. این سیستم تا پایان سال ۹۱ رونمایی و در خدمت جامعه بلندنظر هنردوستان خواهد بود. و این در کنار خدمات مهم دیگری‌است که در طول سال اعلام و بهره برداری می‌گردد.

به همراهی با شما می‌بالیم و آن را دلگرمی و انگیزه اصلی خود در ادامه این راه پر تلاش می‌دانیم.
با احترام
گروه نرم‌افزاری انسان
تیم فنی سایت تئاترشهر
سپاس از تیم فنی سایت تئاتر شهر.

۱۹ فروردین ۱۳۹۱
واقعا دست مریزاد

دمتون گرم
۱۹ فروردین ۱۳۹۱

سپاس از تیم فنی عزیز
۲۰ فروردین ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر یاران سایت تئاترشهر
این تیم با همکاری مجموعه تئاترشهر در حال آزمودن روش رزرو همراه با پرداخت اینترنتی، برای تخفیف‌های ویژه سایت می‌باشد. این سیستم با تلاش و دقت زیاد طراحی و اجرا گشته است و در این نمایش برای بار دوم پس از نمایش "ولپن" اجرا گشت.

لطفا دیدگاه یا پرسش‌های خود را در باره این سیستم بفرمایید.
ممنونــَــَــَــَــَــَـم حسین آقای گل..
خدا قوت عزیز
۱۱ آبان ۱۳۹۰
خیلی خوشحالم که تخفیف باشگاه تماشاگران باخرید اینترنتی همراه شد. اینجوری کسی که واقعا تصمیم داره تئاترو ببینه از تخفیف استفاده میکنه. یعنی اینطور نیست که من نوعی تا اطلاعیه تخفیف رو دیدم، فقط ثبت نام بکنم و اگر هم نیومدم هیچ اتفاقی نیفته. اینجوری حق ... دیدن ادامه » افرادی که میخوان حتما تئاترو ببینن محفوظ میمونه.
۱۱ آبان ۱۳۹۰
درود بر اعضای تیم فنی سایت !
من فقط بار اول از این امکان استفده کردم به استناد همون بار میگم اگر بلیط از طریق گیشه به دست افراد رسونده بشه خیلی بهتره . چون بسیاری از دوستان اعضای دیوار رو نمیشناسن و در دیوار حضور ندارن و بدین وسیله امکان گرفتن بلیط از مسئولین ... دیدن ادامه » ( برای اونها ) با دشواری هائی همراه میشه .
ممنون
۱۱ آبان ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر یاران دیوار
به دلیل استقبال روزافزون هنردوستان عزیز از سایت تئاترشهر، و حجم بالای بازدید روزانه از سایت، مشکلاتی در روش کنونی میزبانی سایت در اینترنت (سرور) پیش آمده که مشغول رایزنی و دگرگونی‌های لازم هستیم. از بابت مشکلات مربوط به این جابه‌جایی‌ها پوزش می‌خواهیم و همچون همیشه چشم به دل بزرگ کاربران همیشه همراهمان داریم.
درود بر شما عزیزان،
سپاسگزارم،خسته نباشید و
"خدا قوت"
۰۴ مرداد ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تیم فنی سایت
درباره نمایش شن i
درود بر شما
جناب آقای مرتضوی، درکنار سپاسگزاری از حضور و اهمیتی که برای این محیط قایلید و به نقد آثار می‌پردازید خواهشمندیم از نگاه هنری به نقد نمایش‌ها پرداخته و از ارایه برداشت‌های سیاسی،‌ ضد ادیان و مکاتب و ضد حکومت که مستقل از درستی یا نادرستی آن‌ها هیچ پایه‌ای جز برداشت شخصی شما ندارد، و خود می‌تواند رنجش و بی‌حرمتی به اعتقاد دیگران را در پی داشته‌باشد بپرهیزید.

سپاس از توجه شما.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوست داشتم،اما نه "مشکل" را، بلکه پلی که بسلامت گذر را نشانه گرفت...

درود بر تیم محترم فنی،
امید آنکه روزی نباشند آنهایی که قصد ویرانی نادرست دارند نه آبادانی درست...
خسته نباشید،
سپاسگزارم از زحمات و تلاش شما بزرگواران...

-برقرار باشید و سلامت-
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر یاران دیوار.
تیم فنی تلاش دارد از دخالت مستقیم و شتابزده در گفتگوهای افراد مگر در موارد ویژه خودداری نماید.

بی حرمتی به یک همدیواری هرچند در این محیط به نسبت عمر آن و شمار کاربران با فرهنگ و نازنین ما بسیار نادر بوده‌، اما آنقدر مهم و غم‌انگیز است که حتی کوچکترین انحراف به سوی آن نیز جای تامل و تفکر دارد.

یکی از ستون‌های بنیادی دیوار را یادآوری می‌نماییم و می‌پنداریم بی‌توجهی یکی از دوستان به این قانون ناشی از شتابزدگی و نه قصد بی‌احترامی ایشان بوده‌است:

"احترام به عقیده و سلیقه دیگران رفتار شایسته یک هنردوست بوده و انتظار بدیهی از شعور قشر ماست"

یادآور می‌شویم بی‌احترامی در این محیط یک خط قرمز جدی بوده و تکرار این روش، برخورد دگرگونی در پی خواهد داشت. فراموش نکنیم بزرگان و فرهیختگانی نیز بر دیوارمان چشم دارند.

چه زیباست یاد بگیرم دیگران می‌توانند متفاوت از ما بیندیشند و دوست داشته‌ باشند، و باز می‌توانیم در کنار هم باشیم و سخن هم را بشنویم، روی آن تفکر کنیم،‌ بخشی را به کار بندیم و از بخشی که نادرست می‌یابیم بگذریم و به بیان و گسترش عقیده‌ای که درست می‌دانیم بپردازیم.

همراه شما
- تیم فنی

این درنگ خواسته بوده‌است.
سپاس از نظر شما.
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
درود و سپاس فراوان از تیم فنی عزیز سایت تئاتر شهر،

با نظر سارای عزیز نیز بسیار موافقم...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰
من فکر نمی کنم در ان مورد خاص به هنرمندی توهین شده باشد . بلکه مسئله ی مورد بحث توهین به یک هم دیواری بود .
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر یاران دیوار
با سپاس از شما یاران بافرهنگ دیوار که با جدیت نسبت به ثبت‌نام خود و بانظم و سرزمان برای برنامه تماشای دسته‌جمعی نمایش "دایره گچی" امروز تشریف آوردید.

در صورت تمایل در مورد این نمایش و این برنامه نقد و نظرتان را بفرمایید.

سپاس از همراه شما.
هماهنگی برنامه بسیار خوب انجام شده بود و در مورد خود نمایش می توان گفت که یک تجربه ی متفاوت است نه چیز بیش تری .
۱۹ فروردین ۱۳۹۰
ممنون پیگیری و زحماتتون هستم کاش میشد فرصتی بود تا دوستان دور هم تئاتر رو نقد میکردند.به نظرم یک کار متفاوت تجربی بود که به قول آقا حسام وکیل باید مزه مزه کرد...ولی یه نکته جالب بود این هماهنگی و تعدد نقشها اگر یک تیم کاملا حرفه ایی بود فک کنم بعید بود ... دیدن ادامه »
۱۹ فروردین ۱۳۹۰
به نظر من بسیار کار خوب و قوی بود. از کارگردانی دقیق، بازی ها و نکات تکنیکی کار گرفته تا ریزه کاری هایی که بسیار هوشمندانه محتوای بسیار جالبی به کار میدادن. یکی از بهترین هایی بود که دیدم
۲۰ فروردین ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
** اجرای ویژه نمایش "دایره گچی" **

با سپاس از استقبال خوب شما که انگیزه‌بخش ماست. نام دیوارنشینان محترمی که برای برنامه فردا ثبت نام نموده‌اند و فردا برای تماشای این نمایش در کنار هم خواهیم بود بدین‌گونه است:

فاطمه هاشمی، علیرضا بشکار، محمدمهدی احدی(2)، علی ایزدی، علی ژیان، سید مصطفی جزایری، habib behnia، محمد عمروآبادی، فاطمه جزایری(2)، آرزو موسوی(2)، آتنا مجلسی(3)، بهاره رمضان خانی، نازنین عسگری(2)، مرتضی اکبری نژاد، فاطیما زارعی(2)، پوریا گل شناس، امیرکورش اعرابی(3)، سعیده کی ارسلان، mahmood ghaem -2، مهدی بساوند(2)، مهرناز نفر(2)، parna bouzari -2، میلاد مجرد، سحر محمدی، مونا قاسمی روشناوند(2)، مصطفی آذرکمان، شقایق نیک اختر، سارا صادقیان، پژمان ش، حسام وکیل(2)، فاطمه پیراینده(5)، سبا حسینی معمار(3)، منصور لولاور(2)، سمیه زارع، غراله سیفی، شبنم موتابی(3)، شیوا سلیمی، ... دیدن ادامه » شادی نادری، سولماز سلیمی(3)، sophie mohandes -3، زهرا کبیری(2)، حبیب الهی(5)

نکات مربوط به نمایش:
* زمان: پنجشنبه ۱۸ فروردین‌ماه،‌ ساعت ۱۶:۳۰
* مکان: فرهنگسرای بهمن.
* مدت نمایش: ۸۰ دقیقه.
* بهای بلیت ۶۰۰۰ تومان می‌باشد.
* حضور نیم ساعت زودتر یعنی در ساعت ۱۶:۰۰ بسیار مهم است و در صورتی که دیر تشریف بیاورید ممکن است شرمنده شما و ناتوان به پذیرش شما باشیم. پس از ورود به داخل فرهنگسرا به محدوده "سینما" تشریف بیاورید.

به امید دیدار
- تیم فنی
یادش به خیر ... چه نمایش خوبی بود...
۱۸ شهریور ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
** اجرای ویژه نمایش "دایره گچی" **

"...درود بر یاران دیوار
از شما خوبان دعوت می‌نماییم تا به تجریه‌ای زیبا و متفاوت از تئاتر بنشینید. نمایش 'دایره گچی' به کارگردانی 'حمید پورآذری' و بازی بسیاری از دوستان یکدلش، نمایشی‌است که به چند دلیل نباید از دست داد..."
همان‌گونه که شاید این متن یادآوری می‌نماید، برای رزرو یک اجرای این نمایش برای کاربران عزیز سایت و دیوار تلاشی را آغاز نموده بودیم.
در ادامه این روند خوشبختانه هماهنگی لازم انجام گرفته و یکی از اجراهای رسمی پس از نوروز گروه، با ظرفیت کامل ۷۰ نفر در اختیار ما قرار گرفت:

* زمان: پنجشنبه ۱۸ فروردین‌ماه،‌ ساعت ۱۶:۳۰
* مکان: فرهنگسرای بهمن.
* مدت نمایش: ۸۰ دقیقه.
* بهای بلیت ۶۰۰۰ تومان می‌باشد.
* حضور نیم ساعت زودتر یعنی در ساعت ۱۶:۰۰ بسیار مهم است و در صورتی که دیر تشریف بیاورید ممکن است شرمنده شما و ناتوان به پذیرش شما باشیم. پس از ورود به داخل فرهنگسرا به محدوده "سینما" تشریف بیاورید.

برای آسایش بیشتر شما علاوه بر امکان پرداخت در روز اجرا، روش پرداخت اینترنتی بهای بلیت از طریق کارت‌های شتاب نیز، تدارک دیده‌شده که خواهشمندیم در صورت داشتن کارت بانکی، حتما از این سیستم بهای بلیت را به سادگی پرداخت فرمایید تا کار تهیه بلیت در روز اجرا آسان گردد. این سیستم برای پرداخت ۱ تا ۵ بلیت قابل استفاده بوده و اطلاعات پرداخت کننده را برای ما ثبت می‌کند. (به دلیل تکمیل ظرفیت، همینک این سیستم غیرفعال گردیده‌است)

اختصاص ... دیدن ادامه » جا با اولویت زمانی اعلام آمادگی‌ می‌باشد. لطفا دوستانی که در این برنامه شرکت می‌کنند، با زدن "دوست دارم" رزرو فرمایند. در صورتی که با همراه تشریف میاورید تعداد کل بلیت مورد نظر را به صورت نظر بنویسید.

به امید دیدار
- تیم فنی
دوستان عزیز، اونهایی که حتماً میان دوست دارم بزنند..
در این مورد حساسیت و دقت کافی رو داشته باشین
۱۳ فروردین ۱۳۹۰
منم اومدنی شدم . ممنون ازتون
۱۶ فروردین ۱۳۹۰
با سپاس از استقبال خوب شما.
در اینجا با توجه به تکمیل ظرفیت،‌ فعلا ثبت نام رو پایان یافته فرض می‌کنیم.
اطلاعات تکمیلی فردا شب نوشته می‌شود.
۱۷ فروردین ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر یاران دیوار

هنگامی که حساسیت و دغدغه شما خوبان را بر روندهای این محیط که خود صاحبان آن هستید می‌بینیم،‌ در پیشبرد آن دلگرم‌تر و محکمتر گام بر می‌داریم.

در راستای نوشته آقای حسین ایرجی و دیگر دوستانی که تا کنون با همفکری و پیشنهادهای خود یاور ما در ساختن محیطی بهتر هستند، پیشنهادات و انتقادات خوب این عزیزان را بدین شکل جمعبندی می‌نماییم:

۱. "دوست دارم" نشانه خواندن متن و علاقه‌مندی شما به آن نوشته می‌باشدو نمایانگر این‌که دیوارنوشته تا چه اندازه مورد توجه جمع قرار گرفته‌است. پس استفاده به جا از این امکان ضامن نگهداری و بالابردن کیفیت نوشته‌های روی آن است.

۲. به عنوان هنردوست انتظار از ما پایبندی به حق نویسنده یک اثر است، پس در نوشتن منبع دیوارنوشته‌مان باید حساس و دقیق باشیم.

۳. همانطور که اشاره شد، گاهشمار دیوار برای مناسبت‌ها ... دیدن ادامه » و رویدادهای مهم سرفصلی باز می‌کند تا پای آن با "دوست دارم" یا نظر به مشارکت بپردازیم، البته نوشته‌‌های ادبی از خود دوستان به یک مناسبت، بیرون از نوشته گاهشمار و روی دیوار (مانند بهاریه‌های زیبای شما برای نوروز) به جا و دوست‌داشتنی‌است و به هیچ‌وجه رد نمی‌شود اما نوشته‌های عادی را به صورت نظر پای نوشته گاهشمار دیوار تشویق می‌کنیم.

۴. مهمترین نکته آن‌که از ما انتظار می‌رود به بلوغ فکری برای تحمل و احترام به نظر و سلیقه متفاوت از خود رسیده‌باشیم. فراموش نکنیم دلیلی برای یکسان اندیشیدن انسان‌ها نیست و بهترین برخورد با هر نظری، تفکر بر آن است. هرکسی تا زمانی که حق دیگری را زیر پا نگذارد و قانونی را نشکند حق سخن گفتن دارد.

سپاس از همراهی و حضور ارزشمند شما.
از داشتن مدیرانی چنین لایق ستایش، بر خود می بالیم .
۱۲ فروردین ۱۳۹۰
"به عنوان هنردوست انتظار از ما پایبندی به حق نویسنده یک اثر است، پس در نوشتن منبع دیوارنوشته‌مان باید حساس و دقیق باشیم."
سپاس
۱۲ فروردین ۱۳۹۰
درود بر شما.
۱۲ فروردین ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
روز جهانی تئاتر بر یاران تئاتر شاد باد.
***هفتم فروردین ماه روز جهانی تئاتر گرامی باد***
سپاسگزارم از تیم فنی سایت تئاتر شهر.
۰۷ فروردین ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر بهار
درود بر یاران دیوار

فرارسیدن بهار هنرمند و آغاز سال نوی ایرانی را به شما هنردوستان نازنین شادباش می‌گوییم.

مژده می‌دهیم که سال ۹۰ برای همه ما سالی مهم و آغازی بر شکوفایی و بهره‌برداری از دانه‌هاییست که مدت‌ها با شما در حال کاشت و پرورش آنها بوده‌ایم. چشم‌به‌راه خبرهای خوب ما باشید.

آغاز شکفتن خجسته باد.
سال نو بر شما و دیگر یاران عزیز هم مبارک باشد انشااله...
به امید پیروزی و بهروزی برای همگان
۰۱ فروردین ۱۳۹۰
:-)) جالب بود سورنا
۰۱ فروردین ۱۳۹۰
درووود بر تیم فنی مهربان سایت تئاتر شهر،
با تاخیر امیدوارم تبریک ناچیز و ویژه بنده حقیر رو پذیرا باشید،
آغاز حضور و شکفتن و زندگی بر شما خوبان مبارک :)
امیدوارم سالی سرشار از موفقیت و سلامتی و خوشی و رستگاری در پیش داشته باشید...
۰۲ فروردین ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
** مهم **
درود بر یاران دیوار
ساعتی پیش از طرف گروه اجرای نمایش به ما خبر داده شد مشکل مجوز و یک مشکل دیگر برای اجرای فردای ما پیش آمده. از همان زمان تیم فنی از کانال‌های خود تلاش کرد با حل مشکل مجوز به گروه اجرا کمک نماید اما در نهایت با صحبت‌هایی که دقایقی پیش با گروه انجام شد دیگر راهی برای حل مشکل باقی نماند.
آقای پورآذری فروتنانه گفتند از تک تک کسانی که ثبت نام نموده‌اند از این بابت پوزش می‌خواهند و تیم فنی هم هرچند این مشکل خارج از حیطه اختیاراتش ایجاد گردیده از شما عزیزان پوزش می‌خواهد.
اعتبار ما نزد شما والاترین ثروت ماست که با تلاشی سنگین در این نزدیک به دوسال به دست آمده است،‌ امیدواریم اینگونه مشکلات بدان خدشه‌ای وارد نکند.

تنها خبر خوب این که بر اساس گفته کارگردان گروه، پس از نوروز برای مدتی اجرای این نمایش ادامه خواهد یافت.
:((( چه باید کرد امیدوارم از دست ندهم. با سپاس برای زحمات فراوان:)
۲۶ اسفند ۱۳۸۹
درود بر تیم فنی
۲۶ اسفند ۱۳۸۹
:( به هر حال من از زحمات شما سپاسگذارم .
۲۶ اسفند ۱۳۸۹
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود بر یاران تئاتر
برنامه تماشای نمایش "دایره گچی" دچار دگرگونی‌ زمانی گردیده‌است و ما نیز از این‌روی شرمنده شما کاربران ارزشمندمان هستیم اما زمان اجرا با نظر گروه محترم و زحمت کش نمایش مشخص می‌گردد و امشب تاریخ و زمان نهایی و قطعی آن با توجه به نظر ایشان تعیین گردید و با لطف آقای پورآذری و همکاری گروهشون یک اجرا برای ما اضافه شد و در آن روز سه اجرا خواهند داشت:

* جمعه ۲۷ اسفند‌ماه ساعت ۱۴ فرهنگسرای بهمن
* حضور نیم ساعت زودتر یعنی در ساعت ۱۳:۳۰ لازم بوده و در صورتی که دیر تشریف بیاورید ممکن است شرمنده شما و ناتوان به پذیرش شما باشیم.
* بهای بلیت ۶۰۰۰ تومان می‌باشد.

لطفا با توجه به قطعی شدن برنامه و دگرگونی زمانی، با زدن "دوست دارم" اعلام حضور بفرمایید. در صورت تمایل به داشتن همراه تعداد همراه خود را به صورت نظر بفرمایید. توجه نمایید ظرفیت ... دیدن ادامه » این اجرا ۴۰ نفر می‌باشد که بر اساس اولویت زمانی خواهد بود.

با سپاس از همراهی شما
- تیم فنی
با توجه به این تغییر زمان دو همراه قطعی خواهم داشت
۲۴ اسفند ۱۳۸۹
من به دو همراهم
۲۶ اسفند ۱۳۸۹
دوستان خوبم، ممنونم از استقبالتون.
همون طور که حسین عزیز گفت متاسفانه دیگه ظرفیت تکمیله.
مشتاقانه منتظر دیدارتون هستیم
۲۶ اسفند ۱۳۸۹
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
(در ادامه پیشنهاد تیم فنی برای تماشای نمایش "دایره گچی")

** ثبت نام این برنامه فعلا بسته می‌شود، در صورت هماهنگی و بیشتر شدن ظرفیت اطلاعرسانی خواهد شد **

---
درودی دوباره بر یاران دیوار
با سپاس از استقبال خوب شما که مایه دلگرمی ماست، و با توجه به نظر‌های شما در پای دیوارنوشته پیشین، قرار به صورت زیر تنظیم می‌شود:

چهارشنبه ۲۵ اسفندماه
ساعت ۱۵:۳۰ در فرهنگسرای بهمن.

لطفا حاضرین قطعی این برنامه پای این نوشته "دوست دارم" بزنند تا قدم نهایی برداشته شود.

(برای مرور نوشته پیشین به برگه دیوارنوشته‌های تیم فنی به نشانی
http://club.teatreshahr.com/wall/users/techteam سر بزنید)
حضور من قطعی و همراهانم به طور قطع یک نفر و شاید دو نفر باشند.
۲۱ اسفند ۱۳۸۹
با 4شنبه و 5شنبه ساعت 14 موافقم.
۲۳ اسفند ۱۳۸۹
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید