کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال محمد شمسائی | دیوار
S3 : 15:49:01 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
محمد شمسائی
درباره نمایش لانچر ۵ i
دقیقا ۳ روز می‌گذره که نمایش لانچر ۵ رو دیدم و ۳ روز هست که ذهنم درگیر شده برای تمام همجنسهای خودم که فقط به خاطر جبر اجتماعی که توش بزرگ شدیم یاد گرفتیم که به ظاهر هم که شده خودمون رو قوی نشون بدیم در برابر تمام ظلم‌هایی که بهمون میشه، حتی اگه تجاوز به دست هم‌جنسهای خودمون باشه و تهش می‌رسیم به پوچی و در نهایت سیاهی...به نظرم لانچر ۵ نماد جامعه‌ی مریض ما رو نشون میداد در ابعاد یک سربازخونه که هر کسی به دنبال جبران کردن کمبودهای خودش هست و در کمال خودخواهی فقط به نیازهای خودش فکر می‌کنه و براش مهم نیست که ممکن چه آسیب جبران ناپذیری به بقیه بزنه و سروان شایگان دوست داشتنی هر چقدر تلاش میکنه که به این ظلم پایان بده در آخر خودش درگیر تراژیکترین پایان میشه... مثل تمام انسانهای خوبی که به خاطر جهل بقیه از بین میرن؛ به همین راحتی!!
بزرگترین ویژگی مثبت این نمایش، بازی فوق العاده بازیگرها بود. میرسعید مولویان‬‎ خیلی خوب و ایمان صیاد برهانی عالی بود. آقای برهانی بقدری به اجراش مسلط بود که وسط دیالوگ گفتناش، اومد یه سوسک رو جلوی پای ما کشت و رفت!! چند دقیقه بعد هم اومد نعش سوسک بیچاره با دستمال جمع کرد و انداخت تو سطل زباله کنار میز گریم!!
اما بزرگترین نقطه ضعف، تاخیرهای همیشگی (و عادی) سالن تئاتر مستقل بود! انگار نیم ساعت تاخیر برای مدیریت اونجا، یه چیز بدیهی و عادیه.. همین باعث میشه که من به اجراشون بجای 5، 4 ستاره بدم
آقای شمساییییییی
منم اونجا بودم و واقعا کف کردم
شما نزدیک میز گریم تکیه داده بودید به دیوار
درسته؟
۲۶ آذر ۱۳۹۷
اوووووه مرسی سوسکو گفتسن منتظر بودم یکی بگه قشنگ
۰۱ دی ۱۳۹۷
مخلصیم قربان...! از اون اکت ها بود که سالها تو ذهن میمونه...
۰۸ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با توجه به تعاریفی که خونده بودم، توقعم بالاتر از چیزی بود که نظاره کردم..
از منظر بازی، هانا کامکار نسبتا ضعیف (اگرچه صدای بی نظیری داره)، آزاده صمدی متوسط رو به خوب و پانته آ پناهی ها بسیار خوب (و نه عالی) بودن..
گروه موسیقی اجراهای قابل قبولی داشتن. گریم، طراحی صحنه و فضاسازی ها بسیار ساده و عادی بودن.
نقشی که واسه خانم کامکار نوشته شده بود، خیلی مشابه نقششون تو 1-2تا از کارای آقای رحمانیان بود!
در کل اثر متوسطی بود و (از نظر بنده!) با ندیدنش، چیز خاصی رو از دست نمیدید.
(متاسفانه) احساس میکنم کیفیت آثار آقای مرادی در حال افوله، اینو بعد از دیدن ((هملت 2017))، ((افسون معبد سوخته)) و حتی تا حدی همین نمایش ((نامه های ...)) و در مقایسه با ((شکلک)) و خیلی دیگه از آثار ارزشمندشون میگم..
علی ژیان، یاسمن پورمهران، محمد شفائی و آذین حجازی این را خواندند
زهرا منظمی و سونیا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
محمد شمسائی
درباره نمایش بی پدر i
سلام، کسی برای امروز، سه شنبه 26 اردیبهشت، 1 بلیط اضافه نداره؟
اگه هست، تماس با 09128913633. سپاس!
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با توجه به پیشنهاد تیوال و کامنت مثبت خیلی از دوستان، با اشتیاق به تماشای این اجرا نشستم ولی متاسفانه نتیجه کار ناامید کننده بوووووود....
25 دقیقه تاخیر در اجرا به همراه بازی بسیار بسیار ضعیف آقای شهروز دل افکار و خیلی مسائل دیگه ذهنمو پر از علامت سوال کرد...!

تنها نکته مثبت، برخورد خوب مسئولین تئاتر مستقل تهران بود، والسلام...!
مجتبی مهدی زاده این را خواند
کیان ج این را دوست دارد

البته من فکر می کنم فضا سازی خوبی داشت و در قسمت دکور هم, استفاده از لوله هایی که هر از چند گاهی اب میدادن به شخصه برام جالب بود.
با الباقی نظراتت کاملاٌ موافقم.
۲۲ اسفند ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
محمد شمسائی
درباره نمایش کامنت i
اگر کسی برای 4شنبه 19 ام، بلیط اضافی داشت، بنده خریدارم.
ممنون!
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
برای سانس ساعت 18 پنج شنبه 7/10 تعدادی بلیط موجود است!
هرکسی نیاز داشت، با این شماره تماس بگیره:
09355151557
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
2تا بلیط اضافی دارم واسه یکشنبه 16 شهریور ساعت 18.15.
ردیف 18 (جلوترین ردیف بلیطهای 65 تومنی)، صندلی 48 و 49.
تلفن تماس: 09355151557
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
من اولین اجرا رو دیدم (1شنبه 1 تیر) و با اینکه روز سختی رو گذرونده بودم ولی خط روایی فوق العاده داستان هرگز نگذاشت که احساس خستگی کنم (البته 20 دقیقه اولو فاکتور گرفتم!)..
بازی آقای آقاخوانی فوق العاده و خانم مستوفی (با وجود ذهنیت نچندان مثبتی که داشتم!) قابل قبول بود.

فقط متاسفانه همونطور که اکثریت گفتن، گرمای سالن و جیغ و داد صندلی ها خیلی تو اعصاب بود!
و البته اون ستون کذایی! که علاوه بر همه بدیهاش، دید افرادی که مثل من رو صندلیهای کناری نشستن رو محدود میکرد..

ولی با همه اینها دیدن این نمایش رو بهتون پیشنهاد میکنم.. مطمئن باشید که سالن رو راضی ترک می کنید
مایوسم... انتظارم برآورده نشد... :-(
چه حیف پس :(
۳۱ خرداد ۱۳۹۳
مخالفم جناب شمسایى
عااالى بود
تلخ و زیبا
عجب متن فوق العاده اى داشت
درود بر نغمه ثمینى
۰۲ تیر ۱۳۹۳
خشحالم که خوشتون اومده ولی واقعا قابل مقایسه با کارهای قبلی آقای یعقوبی نبود..
اندکی شعار گونه و گل درشت در مباحث سیاسی، افکت های صوتی بعضا بی مورد و ... که در مجموع هیولاخوانی رو به 1 کار کاملا متوسط در پرونده کاری استاد یغقوبی تبدیل میکنه..
۰۷ تیر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با توجه به حجم فراوان نظرات مثبت دوستان تیوالی، واسه خودم و 9 تا دیگه از دوستام بلیط گرفتم!! و دیروز جمعه رفتیم به دیدن نمایش.. ولی متاسفانه در کل به نمایش از 10، نمره 5 میدم، اونم با اغماض! ولی چون 1 طرفه به قاضی نرفته باشم، نقاط مثبت و منفی نمایش رو از نظر خودم، لیست کردم:
مثبت:
طراحی صحنه و دکور فوق العاده، خط داستانی نسبتا خوب، گریم طراحی لباس باور پذیر..
اما نکات منفی!:
بازیهای خام و ابتدایی اکثر بازیگرا (خانم قجابگلو و عروس اصفهانیه استثنا بودند)، شلوغ کاری ها و جرو بحثای مصنوعی و باور ناپذیر! که قشنگ معلوم بود بعضی از بازیگرا بجای حرف زدن، فقط داشتن نجوا میکردن و زیر صدا میومدن!، گرمای سالن، که بدلیل خاموض کردن سیستم تهویه، قبل از شروع اجرا بود، و بزرگترین مشکل کار، به نظرم نوع ادای کلمات و فن بیان بازیگران، به خصوص بازیکرای مرد نمایش بود..

در کل نمایش بدی نبود ولی با اینهمه نظر مثبتی که اینجا خونده بودم، انتظارم خیلی بیشتر بود...
Cheghad khoob ke kasi am has ke oonghad khoshesh nayomade bashe...
۱۰ خرداد ۱۳۹۳
دوست خوبم ربط دادن شرایط نامساعد تالار نمایش به گروه ، کمی بی انصافی است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۳
آقای گرامی،
من اصلا گرمای سالن رو به ضعف گروه ارتباط ندادم، بلکه اگه دقت کنید، تو بخش نکات منفی نمایش نوشتم.
ضمنا کاش شما درباره سایر مواردی که بنده نوشتم هم کامنت میگذاشتید..
۱۷ خرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
از سایت ایران کنسرت 20 تا (دقت کنید، 20 تا...!!!) بلیط واسه اجرای 14م خریدم.. حالا دیشب خیلی اتفاقی از طریق صفحه فیسبوک رضا یزدانی متوجه شدم که تو اجرای 14م حضور نداره... درسته که تنها دلیل ما واسه دیدن این اجرا حضور رضا یزدانی نبود ولی آخه این چه وضع اطلاع رسانیه..؟؟ چرا هیشکی پاسخگو نیست..؟ واقعا که مسخرست..
سمیرا رمضانی، عاطفه ایرانمنش و smile این را خواندند
حمید کریمی، محمد م و شادی بهرامی این را دوست دارند
بله. موافقم. ایران کنسرت واقعا بی مسئولیته. با اینکه همه کارها دست خودشونه فقط می گن متاسفیم کاری از ما ساخته نیست....
۱۳ اسفند ۱۳۹۲
چند تا مسئله رو باید ذکر کنم . قبل از هرچیز توی سایت ایران کنسرت راجع به عدم حضور رضا یزدانی در اجرای 11 ام نوشته شده بود . در ضمن واقعا فکر می کنید از رضا یزدان یاشتفاده شد تا بلیت های ایم اجرا بهتر فروش بره . من واقعا فکر نمی کنم کار به این بزرگی نیاز داشته باشه که صرفا از اسم یه هنرمند برای فروش بلیت استفاده کرد .
در ضمن اگر اشکان خطیبی گفته که خود رضا یزدانی باید جواب بده که چرا نیست بیراه نگفته چون رضا یزدانی به خاطر کنسرت های خودش نتونست این اجرا رو دو سه شب همراهی کنه . با وجود علاقه ی شخصی که به آقای یزدانی دارم . و احترامی که برای ایشون قادلم ایشون حق دارند که به کنسرت های خودشون برسند ولی باید به تماشاگر و مخاطبین هم احترام بزارند .
راجع به حرف شما آقای شمسایی باید بگم که چیزی که اصلا به اشکان خطیبی نمی چسبه خود شیفته بودنشه . به جد از این حرف دفاع می کنم .
۱۹ اسفند ۱۳۹۲
جناب شمسایی درسته منم در این زمینه باهاتون موافق بودم و هستم که حتی اگه به دلیل تعدد اجراهای آخر سال ایشون نتونستن توی کنسرت حضور داشته باشن کمترین کار عذرخواهی گروه از جانب ایشون هست که باید انجام می شد و یا همکاری سایت ایران کنسرت که متأسفانه این مدت کم از بی احترامی هاشون به مخاطب نشنیدیم. من چند نفر دیگه رو هم شنیدم که برای هماهنگی کنسلی بلیطهاشون همکاری خوبی از این سایت ندیده بودن. اما همونطور که اشاره کردم مدیرهای اجرایی گروه خیلی خوب در این زمینه کمک می کردن و حتی هنوز هم توی صفحه ی فیس بوک روزهای آخر اسفند اعلام کردند که کسانی که می خوان بلیطهاشون رو با روز دیگه ای عوض کنن امکانش هست. برای منم خانوم جمالها لطف کردند روز بلیطم رو عوض کردند و خداروشکر سر و کارم با ایران کنسرت نیافتاد. کاش که با خود گروه هماهنگ کرده بودین. اشاره نکردن جناب رحمانیان به عدم حضور رضا یزدانی هم عجیب بوده چون من از ایشون ادب و خوبی کم ندیدم. با اشکان خطیبی هم تقریباً موافقم که مسئولیت عدم حضور رضا یزدانی شخصاً با خود ایشون هست که باید برای هماهنگی برنامه های آخر سال شون زودتر اقدام می کردند. با اینکه طرفدارش بوده و هستم, ولی خاطره ی خوبی از حضور ایشون تو هیچ پروژه ی تاتری ندارم. اون سالی که کمی بالاتر رو کار می کردند, یادمه شب یلدا توی اون شلوغی خیابونها کلی برنامه هام رو هماهنگ کرده بودم که برم این اجرا رو ببینم. درست همون شب ایشون به اجرا نرسیدن ... دیدن ادامه ›› و وسطهای اجرا از در کناری اومدن توی سالن و آماده شدن واسه اجرا. از سه چهارتا آهنگی که قرار بود اجرا کنن فقط به دوتاش رسیدن. اینطور ناهماهنگی ها اصولاً بین تاتری ها خیلی کم اتفاق می افته به خاطر نعهدی که به کارشون و تماشاگر دارن. در طول سال این همه تاتر اجرا میره یک بار هم نمیشه که بازیگراش به خاطر ترافیک یا مشکلات شخصی به اجرا نرسن! متاسفانه کارهای تلفیقی از این دست مشکلات خودش رو هم داره و آخرش هم به خاطر مشکلات یه نفر, هم گروه ضرر می کنه و هم تماشاگر...
۲۰ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید