آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال محسن آرمون | دیوار
S3 : 00:16:43 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دیشب مهمان تاتر باران بودیم و شاهد هنر نمایی هنرمندی بازیگران ,نوازندگان,و کارگردان کار بلد این نمایش ,عالی و بینظیر بود یکی از بهترین نمایش های که بود که در این مدت دیدیم و برای بار دوم حتمن به دیدن خواهیم رفت ,توصیه میکنم این تاتر رو از دست ندید .
درود بر استاد بی بدیل تاتر ایران استاد علی رفیعی که ما را به ضیافتی دعوت کرد و در مقابل دیدگان حیرت زده ی ما تابلو های هنرمندانه سرشار از رنگ امیزی و نور و تناسب و هماهنگی می گشود و صحنه به صحنه بر حیرت و لذت ما از دیدن این همه شکوهمندی رنگ نور و زیبایی می افزود . فارغ از متن نمایش که سخن دردی کهنه و رنجی عظیم که سالهاست با ایرانیان هست و بازی بی نظیر هنرمندان مخصوصا استاد دردمند سیامک صفری. این بازی هنرمندنه رنگ و نور رو باید بارها دید و افرین گفت بر اینهمه هنرمندی استاد بی نظیر تاتر ایران زمین .استاد عمری طولانی و سرشار از سلامتی و خلاقیت برای شما از خداوند خواستاریم . شما اسطوره تکرار نشدنی تاتر این سرزمین هستید .
امکان تمدید وجود نداره دوستان
سلام محسن جان، امکان تمدید وجود نداره و جمعه آخرین اجرای این گروه هست
۱۶ مهر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بعد از مدت ها یک نمایش عالی دیدم .زنان هنرمند این سرزمین باز هم هنرمندانه و البته عاشقانه از رنج ها و دشواری های زندگی هم میهنانی برای ما گفتند که شاید ما هیچگاه از انها با خبر نبوده باشیم .نکته بعدی این نمایش پر احساس بنظر من فاصله کوتاه و وابسته ب موی زندگی همه ما ادم ها با فاجعه و از دست دادن همه چیز باشد .ما انسان ها همه در خانه ای روی اب زندگی مینیم اما خودمون بی خبر و سر خوشیم .دیدن این نمایسش رو از دست ندید .درود بر زنان هنرمند و دردمند ایران زمین ......
من از گروه همیاری تیوال سپاسگزارم که با خیلی با حوصله و مودب مسایل پیش آمده در باره لغو اجرای این نمایش رو حل کردند . راضیم ازتون !
لیلى شجاعى و سبا این را خواندند
سید حامد حسینیان این را دوست دارد
آقا محسن احیانا خودت از دست اندرکاران تیوال نیستی؟؟ مرد حسابی من از کرج اومدم اونجا بهم میگن تاتر کنسل هست. خجالت بکشید. یک روز بعد از لغو تاتر به ما تازه زنگ زدند و خیلی با ادبانه موضوع رو مثلا دارن شرح میدن. وظیفشون رو خودشون هم گفتن که درست انجام ندادنو اونوقت تو داری ازشون تشکر میکنی؟ بیا توو دم در بده
۲۱ مرداد ۱۳۹۴
نه به امام حسین ,منم یکی هستم عین خودت ,از طریق اعلام همین سایت تیوال فهمیدم که نمایش لغو شده ,برنامه های من هم بهم ریخت اما تیوال رو مقصر نمیدونم .به شما هم کاملن حق میدم اما اگه ی سری ب تیوال میزدی متوجه لغو نمایش میشدید.اما باز هم حق با شماست.
۲۲ مرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محسن آرمون
درباره نمایش wow واو i
اجرای فردا سه شنبه برقراره یا کنسل شده ؟
تینو صالحی و مریم شریعتی این را خواندند
اجرا هست دوست من
۱۹ مرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محسن آرمون
درباره نمایش wow واو i
اگر میخواهین یک تاتر سرشار از نور و رنگ ببینین این تاتر و از دست ندین ,سوای هنرمندی بازیگران این تاتر دیدنی خانم بهار ایلچی نوازنده و سرپرست گروه موسیقی ستاره قطبی و دوستان هنرمند شون شاهکار کردند با این هنر نمایی شون ,واقعا لذت بردیم خانم ایلچی با این همه هارمونی و موسیقی ناب .درود بر شما .
محسن آرمون
درباره نمایش فهرست i
دکتر الهی قمشه ای همیشه تو حرف هاش اصرار داره که هر روز به یک تابلوی زیبا ,یک شعر قشنگ ,جمله یا آیه ای حکیمانه و یک موسیقی با هارمونی نگاه کنید ,بخوانید و بشنوید که باعث تعالی روح تون بشه دیشب رضا ثروتی در مقابل ما مجموعه ای از هماهنگی , زیبایی ,نور,حکمت و معرفت ,ودر یک کلام هنری رو به نمایش گذاشت که روح و ما رو نوازش داد.درود بر این همه استعداد و نبوغ خدا دادی ,دیشب با هنرنمایی بزرگ شما و دوستان تون ب اندازه ی شعرهای شاملو ,قصه های دولت آبادی وتصنیف های شجریان لذت بردیم و کیف کردیم ,آرزوی سلامتی و پایدار داریم برای تمامی عوامل این هنر نمایی بزرگ .
مدت زمان این نمایش چقدره دوستان ؟کسی میداند آیا ؟
تیاتر باران این را خواند
70 دقیقه دوست عزیز
۲۷ تیر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محسن آرمون
درباره نمایش هزار شلاق i
"من این نجابت رو نمیخوام ,ودیگه ب کسی سواری نمیدم نه به شاه ,نه به آقا و نه به لطفعلی خان ........"
وقتی وارد سالن نمایش باران میشی بوی گرمه چوب مستت میکنه (دکور زیبای چوبی ) و بعد عذر خواهی و لحن محتر مانه آقایی که نماینده تاتر باران تو رو آروم میکنه,وبعد خاموش شدن چراغ ها صدای محسور کننده دایه (خانم متخصص )با اون لحجه زیبا و بدون نقص و شعر پر از درد تفنگ دردت ب جونم ..... بغض گلوت رو میگیره و اشکت زمانی جاری میشه که زن رنج کشیده قصه که نمادی از مادران صبور و پر از درد این سرزمین ست با لحن پر از احساس میگه "سلام خونه ".تبریک میگم ب آقای پیام دهکردی مخصوصا بخاطر انتخاب بجا ومناسب بازیگران من دیشب نمایشی رو دیدم درحد آثار استاد "بهرام بیضایی".درود و دست مریزاد ب شما و بانوان و آقایان هنرمند ومحترم این نمایش ب یاد ماندنی .
سپاس از نظرتون آقای آرمون
۱۹ خرداد ۱۳۹۴
محسن جان عالی بود
۲۳ خرداد ۱۳۹۴
ممنون از لطف شما جناب پوریان عزیز ,
۲۳ خرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محسن آرمون
درباره نمایش نارنجیغ i
دمت تون گرم خیلی حال کردیم .ی فصه سر راست و شسته رفته و بازیگری هنرمندانه افای سجادیان با یک صحنه ساده و دلنشین .توصیه میکنم حتما برین برای تماشا..........
محسن آرمون
درباره نمایش سقراط i
سقراط به همسرش درباره زن روسپی :این شغلشه مرامش نیست .
محسن آرمون
درباره نمایش یک صبح ناگهان i
دیشب اقای مهدی پاکدل مهمان برنامه سفید شبکه آموزش بودند .و با چشمانی خیس از اشک خاطره ای پر ازعشق از پدر مرحوم شون تعریف کردن که روزی تو اصفهان با پدر پیاده روی طولانی کردیم و پدر به من گفت مهدی بابا چقدر ما راه اومدیم گفتم خیلی بابا ...پدر گفت اگر تمام طول این راه رو هزار تومنی بچینند من با یک تار موی تو عوض نمی کنم !با این خاطره زیبا اشک ما رو هم در آوردند کجا ی دنیا. دیگه میتونیم عشق پدرهاو مادر هامون رو پیدا کنیم .تجربه ای تکرار نشدنی این عشق ..... من تماشاگر تاتر زیبای یک صبح ناگهان به کارگردانی اخوی بودم ولذت زیادی بردم .برای خانواده هنرمند پاکدل آرزوی موفقیت دارم وامیدوارم آقا مهدی پاکدل زودتر پدر بشوند واین عشق رو تجربه کنن .
محسن آرمون
درباره نمایش بیرون پشت در i
.... و زنان جوان با چشمانی مشتاق ب زندگی که از من میپرسند پدر من کجاست برادر من کو پسر من کجاست .... بیا و مسولیت این یازده نفر رو هم از من بگیر من نمیتونم. بکمان جزو اسطوره ها و الگو های زندگی ما شد بعد از بازی درخشان و بینظیر جناب توماج دانش بهزادی در این نقش اقای دانش بهزادی شما واقعا لایق تقدیر و جوایز خیلی بیشتر از این که از شما بعمل امده هستین باید سر تعظیم فرو اورد به اینهمه هنر , انرژی و احساس .شبی تکرار نشدنی برای ما ساختید شما و همکارانتون از همه تون سپاس گزاریم .
محسن آرمون
درباره نمایش هم هوایی i
اگه به من بگن قبل از مرگت چه کاری میخوای انجام بدی میگم یکبار دیگه هنرمندی خانم کردا رو در نمایش بی نظیر هم هوایی ب تماشا بنشینم !این همه عشق و احساس بی نظیره .......
محسن آرمون
درباره نمایش هم هوایی i
عشق ما دهکده یی است که هرگز به خواب نمیرود .
نه ب شبان و
نه به روز,
وجنبش و شور حیات
یک دم فر نمی نشیند.
هنگام آن است که دندان های تو را
در بوسه ای طولانی
چون شیر ی گرم بنوشم.
احمد شاملو /آیدا در آیینه
عشق نرگس خاتون ب سعید همان دهکده ایست که شاملو ب زیبایی بیان کرده عشقی که بعد از گذشت سی و اندی سال ... دیدن ادامه ›› با تمام وجود از حرکات و حرف ها خاطرات اشک ریختن ها و حتی نحو دست تکان دادن نرگس خاتون میشه لمسش کرد و فهمیدش .
سر تعظیم فرو می آوریم به اینهمه عشق و هنر خانم کردا درود بر شما زنان هنرمند این سرزمین ....
فکرش را نمی کردم تا این حد دیدن مجدد این نمایش لذت بخش باشه و عجب نیروی شگرفی در این نمایش نهفته هست ..

۲۸ آذر ۱۳۹۳
واقعا شگفت انگیزه ......با هر بار دیدنش شاهد عشقی نا میرا هستیم
۲۹ آذر ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محسن آرمون
درباره نمایش هم هوایی i
من چهارشنبه گذشته این نمایش رو دیدم و هنوز از حال و هواش بیرون نیومدم .وقتی که نرگس خاتون از سعید تعریف میکرد از غذا خوردنش,از خرید کردن ونحوه چیدن اونها تو انبار ,سیگار کشیدنش ,از علاقش ب امیر رضا ,از شباهت امیر رضا ب باباش ,حتی از عرق گیر رکابی سعید که آویزان مونده بود ,,,,,,,عشق و مهر محبت تو تالار موج میزد. این علاقه رو بعد از گذشت سی سال از چشم های خیس از اشک و صدای پر از حسرت با اون لهجه شیرین شیرازی و حتی حرکات دست های نرگس خاتون با تمام وجود میشد حس کرد . عشقی که آرزوی داشتنش رو اون شب در صحنه جادویی تاتر بر دل تک تک مخاطبانش گذاشت !چه کرد با ما خانم کردا با دنیایی از عشق و احساس توی اون شب فراموش نشدنی .امیدوارم تمام بینندهای این نمایش بی نظیر چنین لذتی رو تجربه کنند .
حتما همین احساس به دوستان دیگر هم منتقل میشه که انقدر همگی مشتاق به دیدن دوباره و دوباره اینکار بر می آییم .
۱۸ آذر ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محسن آرمون
درباره نمایش هم هوایی i
"هر وقت یادم می افته که دیگه واقعا واقعا برنمی گرده ".............
"یخ میکنم" .
با لهجه شیرین شیرازی و بیان زیبای خانم کردا مو بر اندامتون راست میشه !
محسن آرمون
درباره نمایش هم هوایی i
دیشب در صحنه تالار شمس خانم الهام کردا قیامتی بپا کرد !اجرای نقش با دنیایی احساس و عشق و اشک های جاری من دیشب زندگی کردم با این نمایش و بمحض دیالوگ گفتن خانم کردا بی اختیاراشک از چشم های من جاری میشد .خانم کردا با بازی درخشانشون سنگینی این غم و عشق ابدی رو با ما تقسیم کردن .. نو ر عالی دکور عالی کارگردانی ,بازیگری عالی واز همه معرکه تر بازی پر از احساس و عشق خانم کردا این نمایش رو از دست ندین یکی از بی نظیر ترین شب های عمرتون میشه !
دقیقا همینطوره.
چقدر حالم خوب بود دیشب.
۱۳ آذر ۱۳۹۳
درود!
سپاس از متن زیبا و احساسی.
البته اجرای این نمایش در تالار شمس (موسسه‌ی فرهنگی اکو) به‌روی صحنه می‌رود. (تالار ایوان شمس مکان دیگری‌ست.)
۱۳ آذر ۱۳۹۳
سپاسگزارم از دقتتون درستش کردم .
۱۳ آذر ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید