کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال الناز امیربیگلو | دیوار
S3 : 17:08:51 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
- ولی مایکل پسر ماست...
خوشحالم حداقل آخرین نمایشی که دیدم شما بودین و چقدر خوووب بودین.
شما فوق العاده هستین...من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.. طراحی صدا و آهنگسازی فوق العاده زیبا و دقیق بود و فکر میکنم بخش بزرگی از کیفیت نمایش حاصل کار اونها بود.
دیشب با کلی خستگی و خواب آلودگی رفتیم به سمت تئاتر شهر برای دیدن نمایش و چقدر خوب که رفتیم و خواب از سرمون پریید.کار فوق العاده ای هست. طراحی لباس و صحنه عالیه و اگر کمی آشنایی به لهجه زیبای بوشهری داشته باشید شیرینیش براتون صد چندان میشه. فقط حیف که سالن پر نبود. حیف که برای کارهای اینچنینی با این سطح از کیفیت سالن پر نمیشه. حیف که تو این صفحه فقط 9 نفر به این کار رای دادن. یه نمایش کامل با موسیقی عالی، با بازی های عالی و بازم تکرار میکنم طراحی لباس و صحنه ی عالی. یک کار اقتباسی که به زیبایی بومی شده. واقعا از عوامل کار تشکر میکنم برای حس خوبی که در ما ایجاد کردند.
خانم امیربیگلو عزیز
بعد از خوندن متن تون فکر کردم انگار من سالن رو اشتباه رفتم و یه نمایش دیگه رو دیدم!
بنظرم خالی بودن سالن در اکثر مواقع معلولی باشه بر ضعیف بودن کار.
کمتر پیش اومده کاری خوب باشه و دیده نشه
نمونه اش مثلا نمایش تولد بازی که سایت فروش بلیط اش تیوال نبود و تبلیغات هم نداشت ولی دیده شد!
متاسفانه این نمایش قرار نیست مثل ... دیدن ادامه ›› اون باشه
چون مهمتر از طراحی صحنه و لباس متن قرار داره که من از اون چیزی ندیدم در این اثر. ببخشید که نظرم رو بیان میکنم زیر نوشته تون فقط خواستم مخاطبی که این تعریف های حماسی شما رو میخونه با سطح انتظار معقول تری بتونه تصمیم‌ بگیره

۲۹ بهمن ۱۳۹۸
ممنونم/ اتفاقا نظرات بسیار عالی بود من با نظر جناب مجللی در اجرای اول موافق بودم / متن بدرستی گویا نبود - و شخصیت پردازیها با توجه به دکور عجیب و سخت در اجرا گویا نبود که خوشبختانه اصلاح شد و من به عنوان بازیگر از پرسوناژ مربوطم لذت میبرم که حتما نهایت تئاتر ارتقا است .... من بسیار با نقد دوستان موافقم و بسیار مایلم همه شما عزیزان در یک شب واحد به نقد اثر با حضور عوامل بپردازید
جناب رضا بهکام و آقای لهاک قرار شد ترتیب شب تیوال را بدهند/ در خدمتم .
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
چقدر عالی میشد که این جشنواره حداقل امسال زمان تعطیلات عید برگزار می شد...واقعا حیف که از دست ماهایی که کارمندیم میره....من فکر میکنم اگر این اتفاق بیوفته از نظر جذب گردشکر برای بوشهر هم خیلی بهتر میشه.
زهره مقدم، امیر مسعود و امین مهدوی این را خواندند
امیرمسعود فدائی، میم سردلی، Negin Fooladi و me این را دوست دارند
دقیقا خیلی تصمیم عجیبیه! دوهفته دیرتر بود من با سر میرفتم
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایش با تاخیر زیادی شروع شد...و به شکل عجیبی کوتاه بود طوری که اگر چند نفر از تماشاچی ها (که احتمال میدم بار اولی نبود که نمایش رو میدیدند) شروع به تشویق نمی کرد کسی متوجه پایان کار نمی شد. نقد دیگه ای هم که به نظر من به کار وارد بود این بود که خیلی از جاها حالت نوک زبانی و لکنت پسر خانواده حالت تمسخر رو القا می کرد. من با توجه به نظر دوستان تیوالی برای تماشای کار رفتم...که متاسفانه برای خودم و همراهم رضایت بخش نبود. نکته مثبت کار هم برای من ترانه خوانی ها بود.
ممنونم از اینکه اومدین کار رو دیدین، بابت تاخیر هم عذر میخوام ولی واقعا تقصیر ما نیست شبهایی که گروه اجرایی قبل ما سالن رو دیر تحویل میدن ماهم بالطبع یخاطر آماده سازی صحنه دیر شروع میکنیم
۰۵ بهمن ۱۳۹۸
فک میکنم حدود 50 دقیقه هست.
۰۷ بهمن ۱۳۹۸
خیلی ممنون
۰۷ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
elnaz amirbeygloo
درباره نمایش لانچر ۵ i
خییلی خوشحالم که تونستم این کار فوق العاده رو ببینم. شب گذشته کار رو دیدیم و انقدر لذت بخش بود که واقعا سختی های بلیط خارج از ظرفیت داشتن رو پوشش داد.بازیگران خییلی مسلط و عالی بودن و به شکلی کاملا حرفه ای زمانی که متاسفانه یکی از تماشاچی ها حالش بد شد، نمایش رو مدیریت کردند. اینکه بشه بعد از همچنین اتفاقی وسط نمایش باز مخاطب رو جذب (حتی میخکوب) کرد حرکت خییلی بزرگیه و قابل تقدیر. امیدوارم بتونید کار رو ببینید و کیف کنید.
elnaz amirbeygloo
درباره نمایش اُسلو i
نمایش خییلی خوبی بود. متاسفانه فک میکنم منفی گویی زیادی راجع بهش شده. که حتی ما رو برای دیدن نمایش مردد کرد. اما خوشحالم که رفتیم و کار رو دیدیم.اگر قبل از دیدن نمایش کمی مطالعه راجع به پیمان اسلو داشته باشید ، کار خیلی براتون جذاب تر میشه.
بازی ها و ترانه خوانی ها بسیااار عالی و قدرت صدای بازیگران به شکل شگفت انگیزی قوی بود.
کسی چیز بدی نگفت خانم؛ همهٔ چیزهایی که تو این صفحه نوشته شده در نقد این پیچیده کردن بیش از حد و بدون دلیل ماجرا بود!! تا یه جایی پیچیدگی قابل قبوله ولی نمایشی که برای فهمیدن کاملش باید حداقل دو بار ببینیش کار کامل و خوبی نیست!!!
۲۳ مهر ۱۳۹۸
به نظرم این نیاز به تماشای چندباره ی نمایش تفاوت در توانایی فهم افراد است و ضعفی برای نمایش به حساب نمیاد.
به علاوه تو دوره ای که همه ی دنیای اطرافمون در عموم موارد، در دم دستی ترین سطح به مسائل می پردازه مسائل پیچیده نه تنها جذاب که لازمه ی زندگی هامون هست.
۲۴ مهر ۱۳۹۸
همچنان معتقدم تئاتری که برای فهمیدنش لازم باشه چند بار ببینیش تئاتر خوب و کاملی نیست. یک مشت ادا اطوار و پز روشنفکری به خورد تماشاچی دادن تئاتر نیست خانم امیربیگلو! ما سرانجام فهمیدیم قضیه چیه ولی با کلی تحمل پیچیده‌نمایی که کارگردان محترم کار بهش علاقه دارن. این همه تلاش و هماهنگی و عالی بودن عوامل اجرایی از بازیگرا و نور و موسیقی و طراح صحنه و لباس و ... فدای همون پیچیده‌نمایی شده بود...
۲۴ مهر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید