تیوال الناز امیربیگلو | دیوار
S3 : 10:35:49
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
نمایش با تاخیر زیادی شروع شد...و به شکل عجیبی کوتاه بود طوری که اگر چند نفر از تماشاچی ها (که احتمال میدم بار اولی نبود که نمایش رو میدیدند) شروع به تشویق نمی کرد کسی متوجه پایان کار نمی شد. نقد دیگه ای هم که به نظر من به کار وارد بود این بود که خیلی از جاها حالت نوک زبانی و لکنت پسر خانواده حالت تمسخر رو القا می کرد. من با توجه به نظر دوستان تیوالی برای تماشای کار رفتم...که متاسفانه برای خودم و همراهم رضایت بخش نبود. نکته مثبت کار هم برای من ترانه خوانی ها بود.
ممنونم از اینکه اومدین کار رو دیدین، بابت تاخیر هم عذر میخوام ولی واقعا تقصیر ما نیست شبهایی که گروه اجرایی قبل ما سالن رو دیر تحویل میدن ماهم بالطبع یخاطر آماده سازی صحنه دیر شروع میکنیم
۲ روز پیش، شنبه
فک میکنم حدود 50 دقیقه هست.
۱ ساعت پیش
خیلی ممنون
۳۳ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خییلی خوشحالم که تونستم این کار فوق العاده رو ببینم. شب گذشته کار رو دیدیم و انقدر لذت بخش بود که واقعا سختی های بلیط خارج از ظرفیت داشتن رو پوشش داد.بازیگران خییلی مسلط و عالی بودن و به شکلی کاملا حرفه ای زمانی که متاسفانه یکی از تماشاچی ها حالش بد شد، نمایش رو مدیریت کردند. اینکه بشه بعد از همچنین اتفاقی وسط نمایش باز مخاطب رو جذب (حتی میخکوب) کرد حرکت خییلی بزرگیه و قابل تقدیر. امیدوارم بتونید کار رو ببینید و کیف کنید.
نمایش خییلی خوبی بود. متاسفانه فک میکنم منفی گویی زیادی راجع بهش شده. که حتی ما رو برای دیدن نمایش مردد کرد. اما خوشحالم که رفتیم و کار رو دیدیم.اگر قبل از دیدن نمایش کمی مطالعه راجع به پیمان اسلو داشته باشید ، کار خیلی براتون جذاب تر میشه.
بازی ها و ترانه خوانی ها بسیااار عالی و قدرت صدای بازیگران به شکل شگفت انگیزی قوی بود.
کسی چیز بدی نگفت خانم؛ همهٔ چیزهایی که تو این صفحه نوشته شده در نقد این پیچیده کردن بیش از حد و بدون دلیل ماجرا بود!! تا یه جایی پیچیدگی قابل قبوله ولی نمایشی که برای فهمیدن کاملش باید حداقل دو بار ببینیش کار کامل و خوبی نیست!!!
۲۳ مهر
به نظرم این نیاز به تماشای چندباره ی نمایش تفاوت در توانایی فهم افراد است و ضعفی برای نمایش به حساب نمیاد.
به علاوه تو دوره ای که همه ی دنیای اطرافمون در عموم موارد، در دم دستی ترین سطح به مسائل می پردازه مسائل پیچیده نه تنها جذاب که لازمه ی زندگی هامون ... دیدن ادامه » هست.
۲۴ مهر
همچنان معتقدم تئاتری که برای فهمیدنش لازم باشه چند بار ببینیش تئاتر خوب و کاملی نیست. یک مشت ادا اطوار و پز روشنفکری به خورد تماشاچی دادن تئاتر نیست خانم امیربیگلو! ما سرانجام فهمیدیم قضیه چیه ولی با کلی تحمل پیچیده‌نمایی که کارگردان محترم کار بهش علاقه ... دیدن ادامه » دارن. این همه تلاش و هماهنگی و عالی بودن عوامل اجرایی از بازیگرا و نور و موسیقی و طراح صحنه و لباس و ... فدای همون پیچیده‌نمایی شده بود...
۲۴ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید