آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فرزاد حریری | دیوار
S3 : 23:22:14 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
فرزاد حریری
درباره نمایش ولپُن i
نمایش خوبی بود فقط کاش بجای لاکپشت واقعی از عروسک استفاده میکردین. استفاده ابزاری از حیوانات ناراحت کننده است.
فرزاد حریری
درباره نمایش ریچارد i
به نظرم باید مجللتر میبود, حامد کمیلی خیلی خوب بود اما کل نمایش متوسط بود .
فرزاد حریری
درباره نمایش فلیک i
دیدن ستاره پسیانی و نوید محمدزاده احتیاجی به دلیل نداره. کار متوسط رو به بالایی بود , پر بود از روزمرگی و تکرار که موقیعت ایجاب میکرد.
فرزاد حریری
درباره نمایش خاموشی دریا i
قدرت نمایی شهرام حقیقت دوست , یه کم عجیب و البته با خلاقیت , حتما باید سرحال باشید ریتم کندِ که البته باید باشه.
فرزاد حریری
درباره نمایش خشم و هیاهو i
نمایش خوب با بازیهای عالی بود , فقط کاش اگه دکور خراب میشه یا میشکنه تعمیر بشه من چهارشنبه کار را دیدم دیوار سمت چپ ترک خورده بود.
سلام.من شب اول اجرا رو رفتم.اون قسمت دیوار ترک خورده هم از همون اولین شب اونجوری بود.
۱۸ دی ۱۳۹۶
ممنون ابوالفضل عزیز. مشکل تعمیر دکور به سادگی نیست. متاسفانه آیینه ا چسبیدن و تغییرش بسیار دشوار هست. باید کاملن اون لت عوض شوند و البته با سازه زیرش. حق با شماست اما مشکل زمان و بودجه بالای اون از عوامل بازدارنده است. مهرتان پاینده.
۲۲ دی ۱۳۹۶
چه بد که این اتفاق افتاده وچه بدتر که عواملی میتونن بازدارنده باشند برای درست کردن جایی که نمایش اجرا میشه.
۲۳ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرزاد حریری
درباره نمایش بولشویک i
اصلا نمایش خوبی نبود , طنز مایل به هزل قدیمی و نخ نما به همراه ژست روشن فکری با بازیهای بسیار ضعیف , طراحی لباس بدون دقت و بسیار سطحی و زمان نمایش بسیار زیاد , اصلا پیشنهاد نمیکنم.
سلام دوستان من تا حالا تئاتر باران نرفتم از نظرها متوجه شدم شرایط سالن خوب نیست چه حیف که در سالنهایی که شرایط اولیه اجرا را ندارند نمایش اجرا میشه ...
رومینا خلج هدایتی و شکیبا این را خواندند
دوست عزیز
اگر به افرادی که این کامنت ها صرفا با موضوع "شرایط بد سالن"توجه کنید متوجه می شوید که برای بار اول است که در محیط تیوال نظر داده اند(نظیر امیر بریمانی)
بی شک به برخی نقص ها و ایرادات صحه می گذاریم اما گاهی اوقات برخی شیطنت ها با مقاصدی دیگر در فضای مجازی شکل می گیرد.
تئاتر باران بهمن ماه 93 به واسطه در دسترس نبودن سالن های مجموعه تئاتر شهر به اجبار و در اواسط ساخت و ساز به همراهی جشنواره تئاتر فجر شتافت و بدون کمک های دولتی و کاملا خصوصی اداره می شود.
هدف ما در درجه اول رضایت مخاطب است و به شما این اطمینان را می دهیم که هر روز امکانات ... دیدن ادامه ›› مطلوب تری به این مجموعه افزوده شود.
نظرات شما بی شک راهنمای ما در این بخش خواهد بود

اما:
به این نکته توجه کنیم که برخی نظرات انتقادی نیست و صرفا جنبه تخریبی دارد که هدفش به هیچ وجه کمک به بدنه تئاتر نیست
2- بی صبرانه منتظر حضورتون در تئاتر باران هستیم و ذکر این نکته ضروریست که تعداد زیادی از کارگردان های مطرح تئاتر این سالن را برای اجرای نمایش خود در نظر گرفته اند


۰۴ مرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام میشه بگین روزهای تازه کی باز میشه؟
درود بر شما
با اعلام گروه محترم اینچنین خواهد شد.
۲۶ تیر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام ، من دیشب کار را دیدم و به اندازه کسانی که در آناتولی زمستان 2013 زجر کشیده بودند زجر کشیدم .
دکور و صدا خیلی خوب بود اما در مجموع من دوست نداشتم ، روند کند و دیالوگهای معمولی بازی های بدون زحمت و سکون بیش از حد دوست داشتنی نبود ، به هر حال سلیقه من نبود .
سلام ، فقط یک هفته اجرا داره ؟
فاطمه و علی کریمی( کاکتوس ) این را دوست دارند
فرزاد عزیزم!خوبی؟دیگه راجع به قیمت چیزی نمیگیاااا :)
منم نمیگم!کلا بی خیال شدم!انقدر کارها خوبن!که دیگه مسئله ی اصلی قیمت نیست!کیفیته!
۲۰ آبان ۱۳۹۳
مرسی خوبم ، خدا را شکر ☺.
۲۰ آبان ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من همین الان برای اجرای تالار وحدت روز شنبه 26 مهر از ایران کنسرت خریدم ، برای ساعت 10 شب ، هنوز هم بلیت هست اگه کسی میخواد.
سین الف و افسانه ریسی این را دوست دارند
ممنون اطلاع دادید
تونستم بخرم :))
۲۴ مهر ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بعد از این همه صحبت در مورد قیمت بلیت و گرونی و نرفتن و نمیریم باز هم مثل قبل عده ای از دوستان اعتراض خود را به قیمت بلیط اعلام کردند ، من هر آنچه که به نظرم میرسید در صحبنهای قبلی گفته ام ، و دوستان میدانند که من مخالف اعتراض هستم، امیدوارم دوستان فقط فزیادشان سر تاتر نباشد و همه جا معترض باشند و امیدوارم این کار تمدید بشه چون متاسفانه من دیر متوجه شدم و جای مد نظرم پر شده .
گلشن قربانیان و ساینا این را دوست دارند
تمدید میشه ...تمدید میشه ...اصلا نگران نباشید .
۰۵ مهر ۱۳۹۳
شما برای چی خون خودتون را کثیف میکنید به معترضین کار نداشته باشید انرژی هم بی خودی مصرف نکنیداز این به بعد هم زودتر بهتون خبرمی دیم غصه نخورید، شما چه طرفداری هستید که دیر متوجه آثار فخیمه می شید!؟
۰۵ مهر ۱۳۹۳
خانم امینی مثل بقیه من نظرم را گفتم ، ممنون که خبر میدین ، عصبانی نباشید مخاطبین بهترین ملاک و میزان برای کار هستند.
۰۵ مهر ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرزاد حریری
درباره نمایش P2 i
P2 تئوری توطئه یا واقعیت
(این مطلب ممکن است باعث لو رفتن داستان شود)
این نمایش به نظر من کار شسته رفته و خوبی بود ، طراحی صحنه از نقاط قوت کار بود ایده هواکش و دونده ای که مدام میدوید به داستان کمک میکرد ، از نور هم به جا استفاده شده بود ، برای دود از هرچه که استفاده کرده بودند آزار دهنده بود و من تا آخر نمایش سرفه میکردم.
چهارچوبهای داستان خوب بود و به قول دوستان به نظر من داستان در آمده بود، داستانی که بسیار تلخ و سیاه و پر از ناامیدی و دروغ است، هیچ حقیقتی وجود ندارد چه آن دختر ساده لوح که فکر میکند به نجات انسانها کمک میکند اما در حقیقت باعث کشته و پخته شدن آنها میشود و چه خانم صمدی (اسمهای داستان را فراموش کردم) که مدام از تنفر و انتقام صحبت میکند و فقط فکر میکند که در حال گرفتن انتقام از ضحاک است تما تحت کنترل اوست و خواهرش که تنفروشی میکند اما همیشه بوی بد میدهد ، او هم خودش را گول میزند که مثلا با تمیز نبودن در حال مبارزه است اما در حقیقت تسلیم قدرت بالا تر از خود شده ، ضحاک دیکتاتوری باهوش است که هیچ اتفاقی بدون اطلاع او نمی افتد ، اینجاست که تئوری توطئه خودش را نشان میدهد ، مبارزه خانم صمدی پوشالیست ، فکر میکند دکتر همدست اوست اما فقط بازیچه است، جمله کلیدی در مورد کاوه نشان میدهد که اگر اتفاقی قرار است بیفتد با نظر قدرت بالاتر است، این دید بیشتر جهان سومی است که اینقدر تحت تاثیر بازیهای قدرت های بزرگ قرار گرفته اند که هر اتفاقی را به دستهای پشت پرده ربط میدهند.
بازی آقای جمالی به نظر بسیارخوب و مسلط بود ، خانم صمدی متوسط رو به بالا بودند و بازی بیادماندنیی نداشتند ، اما در مجموع بازیها خوب بود .
در کل کار فکر شده بود که به نظر من حتما باید دیده شود.
سپاس
چرا امکان انتخاب صندلی نیست؟
درود بر شما
اجراهای تالار انتظامی به دلیل اینکه شماره گذاری نشده اند بدون انتخاب صندلی خریداری می شوند.
۱۸ شهریور ۱۳۹۳
اصلاح شد.
سپاس از آگاهی رسانی شما.
۲۰ شهریور ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستانی که نمایش را دیدن لطفا نظر بدن ، اینجا خیلی ساکته.
فهیمه عمادی و آرمان توماج این را خواندند
اروین کالستیانس و محمد تقی پور این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرزاد حریری
درباره نمایش دل سگ i
من از این نمایش خوشم آمد، البته به نظرم کمی مدت زمان آن کم بود و برقراری ارتباط با مخاطب را سخت میکرد و تماشاچی مجبور بود که برای درک ارتباط صحنه ها و تحولات سگ کمی بیشتر فکر کنه ، بجز آقای محمد زاده بقیه بازیها خوب بود ، البته خانم آیلین کیخایی متوسط بازی کردند، نوید محمدزاده استثناء زمان ماست که توانایی این همه تغییر و بازی متفاوت در هر نمایش را دارد.
کشش داستان خوب بود البته بعضی وقتها دچار سکته میشود ، موسیقی کار در عین سادگی در راستای نمایش پیش رفت و دلنشین بود.
اگر در جامعه همه یکسان باشند و در یک طبقه آنجا زندگی بی معناست، خالاقیت و تلاش از بین میرود، نمونه آن کشورهای کمونیستی که در طی سالهای اخیر عملا یا تغییر حکومت دادند و یا فقط نامی از کمونیست را یدک میکشند.
در کل نمایش خوبی بود و پیشنهاد میکنم حتما ببینید.
بجز آقای محمدزاده بقیه بازیها خوب بود؟؟!!...اولین نفری هستید که همچین چیزی میگید!!!...
۱۸ مرداد ۱۳۹۳
فکر میکنم با توجه به جمله بعدی، منظور آقای حریری این بوده که آقای محمدزاده عالی بودند و بقیه خوب. درسته؟
۲۰ مرداد ۱۳۹۳
منم با تی تی موافقم
۲۵ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ترانه های محلی شانسی برای لذت بردن از زندگی است.
جدا از بحثهای فرسایشی و تکراری امیدوارم دوستانی که قبل از اجرای نمایش در مورد دیدن یا ندیدن و خوب یا بد بودن کار نظر میدادند حتما این کار را ببینند و منصفانه نظرشان بگویند تا مشخص شود که نمیتوان در مورد کار اجرا نشده نظر داد.
امشب نمایش را دیدم و خیلی دوست داشتم ، اینقدر که حتما باز خواهم دید، این همه زحمت و هماهنگی واقعا هر بیننده ای را به تحسین وامیدارد، موضوع همانطور که از اسم کار مشخص است در مورد ترانه های محلی است اما با روایت بسیار جذاب و دوست داشتنی، بازیهای بسیار خوب و البته چند بازی فوق العاده ، آقای سرابی مثل همیشه به نقش احاطه دارد و انگار که سالهاست برای این دو نقش تمرین کرده ، خانم کامکار بی نظیر بودند و خانم نصیرپور ستودنی، آقای خطیبی بیش از دو ساعت خوب بودند اما در قسمت پایانی نمایش متاسفانه تحت تاثیر جو قرار گرفتند، من در مقوله موسیقی حرفه ای نیستم ، اما تک تک کارها را دوست داشتم و البته موسیقی ایلامی و ناردونه را بیشتر .
در مورد جو سالن در کل برای من قابل تحمل بود فقط در ابتدای تاتر سه خانم مسن که در ردیف چهار نشسته بودند مدام با صدای بلند صحبت میکردند ، که متوجه شدند مزاحم بقیه هستند و ساکت شدند.
خوشحالم که آقای رحمانیان و گروهشان نمایش اجرا میکنند و خوشحالم که هر وقت اراده میکنند سالن در اختیارشان قرار میدهند ، مثلا اگر این کار انجام نمیشد چه کسی مشابه این را انجام میداد، امیدوارم که باز هم شاهد کارهایی از این دست از ایشون باشیم.
امشب نمایش را دیدم.
کار جالبی بود ، در مورد بازیها یکم نقش بانو معتمد آریا برای من جدید بود نمیدونم با نقشهای قبلی که من از ایشون دیده بودم متفاوت بود. خانم پسیانی بازی بسیار عالی داشتند به نظرم خیلی پیشرفت داشتند، خانم جعفری مثل همیشه خیلی خوب بودند و خانم نقوی متوسط بودند.
سبک اجرا به نظرم خیلی جالب بود استفاده از عروسک ، نورپردازی و موسیقی فوق العاده بود ، با اینکه به نظر من سبک داستان خطی بود و خیلی بالا و پایین نداشت با مواردی که گفتم به جذابیت نمایش افزوده شده بود.
نظم سالن و اجرا سروقت حسن گروه اجرا بود البته با تمام تلاش دوستان باز هم 15 دقیقه تاخیر داشت.
متاسفانه با اینکه هوا مقداری خنک شده و اجرا ساعت 8 شب بود باز هم سالن گرم بود و جالبه با این همه صحبت دوستان یک پنکه بدون پایه بلند دم ورودی سالن قرار داده بودند و علاوه به اینکه به مخاطب اهمیت ندادند به بازیگران هم توجه نکردند و به تمام معنا همه عرق جبین ریختند، مثلا حتما نمیشده با یک چند راهی به جای یک پنکه سه یا چهار پنکه قرار داد که خدای نکرده هوا به جریان بیفته و همه مجبور نباشند خودشون را باد بزنند، از نظر شخص من این توهین به مخاطب است کاش کمی حساسیت به خرج داده شود.
روی هم رفته کار خوبی بود ولی شرایط سالن در شان مخاطب نبود.
رومینا خلج هدایتی، محمد راحمی، تابان و زهره شاداب این را خواندند
ایمان یزدی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرزاد حریری
درباره نمایش سوءتفاهم i
من امشب نمایش را دیدم ، نمایش خوبی بود با توجه به امکانات سالن گروه اجرا کننده از پس کار به خوبی برآمده بودند، بازیها تقریبا یکدست و خوب بود . در مجموع کار قابل قبولی بود و من پیشنهاد میکنم ببینید.
فرانک صادقی این را خواند
احسان میقاتی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در کامنتی یکی از دوستان گفته بود گه سالن خیلی گرم بوده ! امیدوارم که اینگونه نباشد اما اگر اینچنین است من متوجه نمیشوم چطور ممکن است نمایشی اجرا شود که شرایط اولیه را برای تماشاچی فراهم نکند حالا مسئول هر کسی که می خواهد باشد اگر توان برگزاری ندارید خب چرا اجرا میکنید، دوره سختی کشیدن برای دیدن نمایش گذشته و تکنولوژی پیشرفت کرده ، به نظر من این توهین مستقیم به مخاطب است ، من برای دهم بلیت دارم و حتما اگر بانو معتمدآریا نبودند نمیرفتم.
آره واقعا،مثلا همین سالن قشقایی با این صندلی های داغونش اعصاب خوردکنه واقعا
۰۳ مرداد ۱۳۹۳
بانو سین

چرا نمی شود امکانش هست چرا که بارها و بارها هم از طریق روزنامه ها و حتی تلویزیون هم گزارش های متعدید درباره پایین بودن خدمات و کیفیت سالن ها تهیه و پخش شده اما فکر می کنم به غیر از این راه ها که باید همچنان ادامه پیدا کند فشار آوردن از طریق روابط عمومی های سالن ها و یا اعتراض های دست جمعی به مدیریت سالن ها هم موثر باشد البته یادمان نرود با حفظ احترام.

در ضمن شما به راحتی می تونید با شماره تلفن های روزنامه ها و خبرگزاری های مختلف تماس بگیرید و درخواست کنید به سرویس فرهنگی هنری ... دیدن ادامه ›› وصل بشید و آنجا گلایه خودتون به دبیر سرویس منتقل کنید.

مطمئن باشید اگر دبیر سرویس ها هم ببینند هر روز تعدادی از مخاطبین تماس می گیرن و گلایه دارند این می شود یک سوژه خبری و گزارش و مصاحبه تیه خواهند کرد.

اما احساس می کنم در این شرایط نباید فراموش کنیم گروه های تئاتری به امید حضور مخاطبین همچنان کار می کنند و تنها گذاشتن آنها جفای بزرگی در حقشان است.

فکر کنم یکی دیگر از راه های عملی نشان دادن این گلایه درانتهای اجرای نمایش ها است. اشکالی هم نداره اگر قبل از اجرا بریم با کارگردان کار صحبت کنیم بگیم که اگر اجازه می دن به نمایندگی از تماشاگران یک متن کوتاه در اعتراض به کیفیت سالن های نمایش در انتهای اجرا خوانده شود تا این چنین اعتراض تمشاگران هم عملی تر جلوه کند. باز هم می گم یادمون نره با حفظ احترام
۰۵ مرداد ۱۳۹۳
پیشنهاد خوبی هست و من خودم حتما به چند تا روزنامه زنگ می زنم.

لطفا فراموش نکنید که داریم در مورد استفاده بهتر از یک فضای فرهنگی صحبت می کنیم و
تاکید بیش از حد شما بر حفظ احترام می تونه بی احترامی به مخاطب تلقی بشه.
۰۵ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید