تیوال سمیرا ریماز | دیوار
S3 : 05:43:08
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
درود
پس کجا بلیط فروشی انجام میشه؟ به سایت های دیگه هم سر زدم اما خبری نبود
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام من متاسفانه نتونستم به موقع به نمایش برسم و نمایش رو از دست دادم ، امکانش هست بتونم با بلیطم هفته بعد خارج از ظرفیت بیام یا اگه امکانش نیست دوباره بلیط تهیه کنم؟
زهره مقدم این را خواند
سناء شایان این را دوست دارد
با سلام.
با گروه مطرح می‌کنم، در صورت امکان به تون خبر می‌دم.
۱۸ آبان
ممنونم
۱۹ آبان
سلام. اگه براتون امکان داره لطفا به من در تلگرام به آی‌دی‌ @sana_shayan
مسیج بدید.
ممنونم.
۲۲ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
samiraaaa.rz
درباره نمایش کالاندولا i
عاشق این جور نمایشا هستم حتما میام
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یکی از بهترین تجربه های زندگیم بود واقعا لذت بردم از دیدن این همه هنر یکجا و در یک اجرای دو ساعته ....آرزوم بود پول داشتم دوباره برم!!! :))))
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمیدونم باید قلبمو نشونه بگیرم یا مغزمو؟
- به نظرم مغزتو
چرا؟
-برای اینکه همه بدبختیا تو مغز آدمه قلب که گناهی نداره!
حقیقتا اون تصوری که من از این نمایش داشتم رو براورده نکرد ، چون به نظرم داستان خیلی ساده بود و حول یک موضوع کوچک بود و انتظار داشتم آخر نمایش به گونه ای دیگه ای پیش بره ، اول نمایش خیلی عالی پیش رفت اما آخراش یکم افول کرد
بازی آقای بهبودی فوق العاده بود و آقای کیایی هم علیرغم کوتاه بودن نقششون خوش درخشیدن.
در کل لذت بردم خسته نباشید میگم به عوامل این کار
samiraaaa.rz
درباره نمایش شیطونی i
من خیلی دوست داشتم و ِلذت برم
samiraaaa.rz
درباره نمایش مالی سویینی i
من میخوام در مورد اجرای جدید این نمایش که جای آقای جمالی آقای آقایی جایگزین شده ان نظرمو بدم چون جای دیگه ای برای انتقال انتقادم پیدا نکردم.
اول نکات مثبت این نمایش رو از نظر خودم عرض میکنم بعد میرم سراغ انتقادم ، اجرای خانم کردا تقریبا با تمام اجراهایی که ازشون دیدم متفاوت بود و برخلاف شخصیت آرام همیشگی شون بیشتر فعال بودن و صدای بلندتری داشتن (البته منظورم این نیس اجراهای سابقشون همه شبیه همه منظورم اینه تو نمایشهایی که من ازشون دیدم نقش کاراکتری رو بازی میکنن که تقریبا آرامه و با صدای بلند حرف نمیزنه این شاید تنها وجه تشابه این کاراکترها از نظر بنده بوده).
اجرای آقای ابر و آقای آقایی هم که بسیار عالی بود ،
کلیت داستان رو دوست داشتم ، پیامها و مفاهیم عمیقی از زندگی به بیننده منتقل میکرد که پیچیده هم نبودن بر خلاف بسیاری از نمایشها و قابل درک و ... دیدن ادامه » لمس بودن ،
طراحی صحنه فوق العاده بود ، من شخصا صحنه هایی رو که در اونها صحنه های دیگه ای هم پنهان شده باشن و دائم بیننده رو سورپرایز کنن خیلی میپسندم!
تنها انتقادم به وجود ماهی "واقعی" ای بود که به دستان آقای ابر قطعه قطعه شد! بنده گیاهخوار نیستم و انسان حساسی هم نیستم اما تا لحظه ای که این ماهی قطعه قطعه بشه فکر میکردم مصنوعیه و حس بهتری داشتم تا وقتی متوجه شدم کاملا واقعی هست! به نظرم حس خوبی به بیننده نمیداد و تصور اینکه برای هر اجرا قراره یک ماهی قطعه قطعه بشه برای شخص من خوشایند نبود!!
نظر من اینه که در حقیقت لزومی به وجود ماهی واقعی برای انتقال پیام و رسوندن منظور نیست! این کار با وجود ماهی مصنوعی هم شدنیه و برای خونی نشان دادن دستهای آقای ابرم که پیام خاص خودشو داره میشه به راحتی از خون مصنوعی و رنگ استفاده کرد و خوشبختانه چون بیننده به پشت میزها دید نداره به نظرم کاملا هم واقعی میاد و پیام رو منتقل میکنه.
در کل خسته نباشید میگم به تمام عوامل این اجرا و صد در صد تماشای این اجرا رو به علاقمندان این سبکهای مفهومی پیشنهاد میدم.
ینی ماهی زنده رو تیکه تیکه کردن؟
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
زشت میتواند در کار هنری باشد.

هنر اگر کاری زشت کرد میتوان از آن حمایت نکرد، حتی تحریمش کرد ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
ظاهرا گروه اجرایی در تیوال نماینده ای نداره اما این نکته (تکه کردن ماهی ) را در پیج ایستاگرام parcinema مطرح کردم که گروه اجرایی آنجا جواب داد که ماهی ها زنده نیستند. البته تفاوتی در اصل مجرا نداره. چرا که هر شب یک ماهی مرده تکه تکه میشه در حالی که به راحتی میشه ... دیدن ادامه » از ماکت ماهی استفاده کرد.
آدرس دو پیج را را مدرج می کنم اگه دوستان هم مایل بودن نظر خودشون رو اونجا بنویسن.
https://www.instagram.com/p/BiPWXHoAxUm/
https://www.instagram.com/mashgh_theatre_company/
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
samiraaaa.rz
درباره نمایشنامه‌خوانی قطع دست در اسپوکن i
من بلیط داشتم از هفته قبل اما به دلیل بارندگی و شرایط بد خیابانها و ترافیک نرسیدم حیف امیدوارم باز هم این نمایشنامه خوانی اجرا شه با همین نمایشنامه البته ، چون قبلا اجرای این نمایشنامه رو دیدم و خیلی دوست داشتم
خوب گویا آرزوم برآورده شد!
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
samiraaaa.rz
درباره همکاری تیوال و اسنپ i
این دیگه چه مسخره بازی جدیدیه ؟؟!! از کیف پول باید پرداخت کنین تا تخفیف اسنپ بگیرین! من هر هفته دارم از این سایت بلیط تئاتر میخرم دلم نمیخواد کیف پول داشته باشم زوری که نمیشه ولی شما حق ندارین این امکانو از سایتتون بردارین خیلی کار غیر حرفه ای ایه و واقعا زشت و توهین آمیزه برای امثال من که مدتهاست همراه تیوال هستیم.....لطفا به روال سابق برگردین
درود بر شما
با سپاس از این دغدغه‌مندی و جدیت درباره امکانات تیوال که نشان از علاقه شما به تیوال دارد. توجه فرمایید تیوال بدون هیچ نوعی از تکیه به بخش دولتی و یا سرمایه‌گذار خصوصی و تنها بر اساس قدرت خلاقیت راهبردی و فن‌آوری توانسته به جایگاه امروز برسد ... دیدن ادامه » که آگاهید مسیر دشواری‌است. همکاری با اسنپ و دیگر شرکای توانا نیز ایده‌هایی است که از سوی خود تیوال طراحی شده و در تلاش است تا ضمن خدمت و ارایه تسهیلات به کاربرانش بتواند سرمایه مورد نیاز برای توسعه خود را تامین نماید. کیف پول تیوال یک الگوی ساده‌تر و کارآمد برای پرداخت کاربران است که از طرفی به تیوال نیز برای شدن آن‌چیزی که امروز مورد علاقه و غیرت شماست کمک می‌نماید.
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
بنظر من هم کار جالبی نبود ؛
ای کاش بیشتر روی جنبه های تشویقی ٰ، مثل قرعه کشی ماهیانه که ظاهرن متوقف هم شده ، مانور داده می شد
۱۸ فروردین ۱۳۹۷
منم با نظر این بانو موافقم
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
samiraaaa.rz
درباره نمایش فهرست مردگان i
عالی بود من خیلی دوست داشتم جز تئاترهای خوبی خواهد بود که تو ذهنم همیشه میمونه.....خسته نباشید
samiraaaa.rz
درباره نمایش ماراساد i
بسیار عالی بود دو ساعتی که متوجه گذشتنش نشدم....متن یه مقدار پیچیده بود از نظر من اما دیالوگهای زیبایی بین بازیگرا رد و بدل میشد که فهمش آسون و قابل درک بود.....همه بازیها فوق العاده بودن و تک تک جزئیات رو میشد در چهره دورترین بازیگر هم مشاهده کرد و این برای من که به یه نقطه نگاه نمیکنم و سعی میکنم تقریبا همه صحنه رو تو دیدم داشته باشم ، نکته مثبتی بود!......طراحی صحنه و اتفاقاتی که باید داخل صحنه می افتاد هم خلاقانه بود و نکته مثبت دیگه این نمایش از نظر من بود....وارد کردن موزیک هم به جذابیت نمایش اضافه میکرد.
در کل من بسیار لذت بردم و تجربه بسیار خوبی بود ، خسته نباشید میگم به تمام عوامل این نمایش.
و در آخر اینکه بازی بازیگر نقشهای "مارا" و "شارلوت" که فکر میکنم آقای "بهنام دارابی" و خانم " مهتاب جورابچی " هستن برجسته و قابل تحسین بود ... دیدن ادامه » ، با آرزوی موفقیت برای این دو عزیز و تمام هنرمندان و عوامل این نمایش.☺
سلام
سپاس از اینکه نمایش ما رو انتخاب کردید و همچنین نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید :)
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
samiraaaa.rz
درباره نمایش داخائو i
به نظرم کار خوب و ارزشمندی بود ، متن و بازیها هم خوب بودند و من راضی بودم....به عوامل خسته نباشید میگم.
samiraaaa.rz
درباره گیم تیاتر غیرمنتظره i
خیلی خیلی دلم میخواست برم اما به دلیل اعتماد به نفس پایینم و کافی نبودن توانایی ام در رابطه برقرار کردن جسارتشو پیدا نکردم☹
هم خیلی کار سطح بالایی نبود،هم خیلی به اعتماد به نفس و توانایی برقراری ارتباط احتیاج نداشت و الا من هم همین‌جوری هستم که گفتید اما به دیدنش رفتم!!
۰۲ بهمن ۱۳۹۶
کی هست جناب زینال زاده؟
۲۷ تیر ۱۳۹۷
در حال برگزاریه. در خدمتیم
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آیا مطمئنی که این نمایش اولین بار است که روی صحنه می آید؟؟!
آیا ما زنده ایم و یا اینکه ما را بازسازی کرده اند؟؟!!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید