آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال parisanov21 | دیوار
S3 : 14:10:37 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
عالیه از دستش ندین
مهرداد کیا این را خواند
Captain و سپهر این را دوست دارند
در قدردانی از مصدق پس از انقلاب ۵۷ نام خیابان بین تجریش و راه آهن تهران را از پهلوی به نام ایشان تغییر دادند ولی کمتر از یکسال بعد پشیمان شدند وسال گذشته دراقدامی شجاعانه نام ایشان را برخیابان نفت گذاشتند، سپاس بزرگواران
۰۷ اسفند ۱۳۹۹
عرض سلام
این مستند هنوز در حال اکران می باشد و دیدم در برخی سایت هایی که قبلا عرضه شده بود به علت درخواست مولف حذف شده بنابراین فکر می کنم بهتره یک بار دیگه مجوزش کنترل بشه
همچنین سوال برام پیش اومد که چون محتوا به زبان انگلیسی هست آیا زیر نویس براش تهیه شده یا به همان زبان اصلی است.
با تشکر
۰۶ فروردین
زیرنویس در اکثر کار هست، و ترجمه‌ها درست بنظر میامد. در مورد جواز نمیدونم
۰۶ فروردین
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آیا میشه فیلم تئاتر این اثر رو گیر آورد؟
پویا این را خواند
گروه همیاری (support)
درود بر شما
درحال حاضر فیلمی از این اثر در اختیار تیوال قرار داده نشده است.
۱۴ آبان ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بعد از دوسال هنوز بهش فکر میکنم. امیدوارم بزودی فیلم تئاترش رو‌ تو ویترین اینجا ببینیم
پویا فلاح و celine این را خواندند
Someone این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یه بار دیگه انرژی دریاچه منو به منطقه کشوند. دیدن تخت سلیمان و زندان دیو از بالای کوه بلقیس تجربه بینظیریه. واقعا دوست دارم این مستند رو دوباره ببینم. مثل بزم رزم اگه کسی خبردار شد از انتشارش لطفا اطلاع بده.
parisanov21 (parisanov21)
درباره نمایش بچه i
هنردوست گرامی
کلیه اجراهای
10 الی 16 اسفندلغوشد
مبالغ عودت داده میشود
بله مال منکه عودت داده شد به کیف پولم، ایران نمایشم به کارت بانکیم برگشت داده شد
۰۹ اسفند ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
انگار دیگه واقعا تمدید نمیشه. از اول اسفند اجرای نمایش "روزهای رادیو" کار آقای رحمانیان همون سانس و همون سالن شروع میشه
پویا فلاح این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
و من نگران اون همه آرد و تخم مرغ صحنه پایانی ام ! هرشب !
parisanov21 (parisanov21)
درباره نمایش مانستر i
خیلی این کارو دوست داشتم. در واقع فراتر از انتظارم بود. آخرین بار که سنگینی فریاد خشم رو اینطوری تو سینه احساس کرده بودم آخر فیلم "جدایی نادر از سیمین" (بلاتشابه) بود وقتی که آخرای فیلم حجت (شهاب حسینی) از خونه میزنه بیرون و کاری ازش برنمیاد بجز شکستن شیشه ماشین نادر.
خیلی خیلی فیلمو دوست داشتم. در حدی که وقتی تیتراژ اومد دلم میخواست تموم نمیشد یا اینکه بلافاصله از اول پلی میشد. واقعا بارها و بارها میشه دیدش و از هر لحظه اش نکته ای رو دریافت کرد. واقعا حیف نیست آدم این مناظر زیبا رو بر روی پرده سینما نبینه؟ البته اعتراف میکنم مناظر بسیار بسیار زیباتری رو در جای جای سرزمینمون دیدم اما آرامشی که سروش صحت از چشم اندازهای ماسال تو این فیلم بهمون میداد خاصترش کرده بود. و موسیقی عالی و این چنین با کیفیت. فیلم کاملا سفری به درون ذهن کارگردانه. کارگردانی که میدونی یک کتابخون (کتاب باز) حرفه ایه و مدام دنبال اینی که بدونی هر صحنه فیلم از کجا به فکرش رسیده.
و جمله کلیشه ای آخر: قدر لحظات و دوستیامونو بدونیم

«قهوه قجری» آتیلا پسیانی با نوید محمدزاده و هوتن شکیبا....

خدا خودش بخیر کند!!

انتظارات تورمی که میگن همینه ها
حسنش اینه که کارگردانش آتیلا پسیانیِ که برای شمار زیادی از تیوالیا مساوی است با نادیده گرفتن نمایش به طور کلی!
البته احتمالا جناب چرمشیر هم دستی در این پروژه دارند که دیگه حجت رو بر ما تمام می کنه!
۰۵ بهمن ۱۳۹۸
چه جالب که اکثرا در مورد اقای پسیانی هم نظرند
۰۵ بهمن ۱۳۹۸
رو منم بعنوان سنگربان تیم تون حساب کنین !
۰۶ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فقط تو لیست اکران آذر اسم فیلمو دیدم. دیگه اکران نمیشه؟ معمولا اکران هنر و تجربه بعد از یکی دوماه ممکنه تناوبش کمتر بشه ولی به این زودی تموم نمیشد! قضیه چیه؟
نورا احمدی و امیرمسعود فدائی این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آیا واقعا نسبت به دیدن درد بی حس شده ایم؟ دور باد. منی که ۱۳ سال بعد از زلزله به بم رفتم و با دیدن عکسهای قبل و بعد ارگ اشکام سرازیر شد و جای خالی همه آدما و چیزایی که دیگه نیستن و برنمیگردن رو حس کردم حالا با دیدن این فیلم تو این روزها انگار نه انگار. مطمئنم ایراد از فیلم عیاری نیست. فکر اینکه کسی چند ساعت بعد از زلزله به فکر رفتن به دل فاجعه بیفته تن آدمو میلرزونه.
اما به هر حال زندگی ادامه داره و باید امید داشت و برای بهتر بودن تلاش کرد
یک اجرای ساده و دلنشین دیدم و دوستش داشتم. با اینکه موضوع رو اینجا نوشته اما مدام در جریان نمایش غافلگیر می شدم. در واقع مغزم مقاومت سنگینی از خودش نشون میداد. و ممنونم از اون دو دقیقه قلب نقشها که کاملا هنرمندانه و حرفه ای اجرا شد و هر گونه شکی رو مبنی بر عدم تمرین و هماهنگی از بین برد. اینم یه مدلشه دیگه. با آرزوی موفقیتهای پی در پی برای همه اعضای گروه
ممنون از نظرتون و اینکه مارو تماشا کردین و انرژی خوبتون انگیزه ادامه راه ماست ❤️
۲۴ دی ۱۳۹۸
ممنون از انرژی و محبت شما،خیلی.
۳۰ دی ۱۳۹۸
خداروشکر که دوست داشتین و ممنون که تشریف آوردین
۰۲ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یادداشت علیرضا قربانی درخصوص لغو کنسرت های دی ماه تهران:

الهی

بیان آنچه در این روزها بر جان و جهان ما ایرانیان گذشته است، با بضاعت واژه‌ها حتی در شعر نمی‌گنجد. چگونه شرح بیان باید داد اندوه مادران و پدران داغدار، همسران دل سوخته، فرزندان بی‌پناه و مهم‌تر مام میهن را که اینچنین به عزای فرزندان رعنای خود نشسته است. چه عشق‌ها، چه دانایی‌ها و چه جوان‌هایی که اسطوره شدند، پیش از به ثمر نشستن. مگر می‌شود دید و دم بر نیاورد ...
به عنوان عضوی از جامعه هنری مستقل کشور و پیش از آن انسانی که می‌داند پشتوانه واقعی و مهم‌ترین داشته‌اش بودن در بطن اجتماع است، امروز که از بهت و حیرت فاصله گرفته‌ام، این یادداشت را تقدیم حضور می‌کنم تا در ملال این روزهای خواهران و برادران داغدارم ... دیدن ادامه ›› شریک باشم.
پروژه «با من بخوان» با رویکردی اجتماعی - انتقادی از سال 1397 طراحی و در سال جاری اجرا شده و مجموعه عوامل آن سعی داشتند با زبان گویای هنر که مسئولیت بازتاب نمودها و احوالات روز جامعه را دارد، با مردم هم نوا و هم صدا باشند. از این رو پس از وقایع هولناک و غیر قابل باور روزهای اخیر احساس کردیم اجرای این مجموعه حق مطلب این روزها را ادا نمی‌کند و قطعات، باید کامل‌تر شده تا هم حزن خانواده‌های این عزیزان را التیام باشد هم در حافظه جمعی تاریخی کشور این فاجعه غیر قابل باور به زبان موسیقی ثبت شود تا رسالت «با هم خواندن» را عهده دار شویم. پس علی‌رغم اشتیاق، تمهیدات جدی و اقدامات حرفه‌ای برای برگزاری کنسرت‌های تهران در روزهای 26 و 27 دی‌ماه، با آلام روحی بسیار، مصمم به تعهد حرفه‌ای و اجتماعی خود برای لغو کنسرت ها اقدام نمودیم.
با صراحت تمام و آگاهی کامل، انتقاد جدی خود را به رفتارهای غیر قابل گذشت و خلاف اخلاق را به دست اندرکاران ابراز داشته و آرزو داریم کاش برای تسکین این اندوه جانکاه رفتار خردمندانه‌تر، صادقانه‌تر و مهربان‌تری در قبال هم وطنانمان خصوصا آنها که در این مدت جگر گوشه‌های خود را در آغوش ندارند از جانب حاکمیت شاهد باشیم. شاید دره عمیقی که بین مردم و ایشان است کمی هموار شود. به هر ترتیب به گواه تاریخ ما مردم جمع و جامعه‌ایم و همواره در برابر ناملایمات استوار و متحدیم. این پل، پایه بسیار دارد و البته با هم بودن ما یک حماسه است و اصالت با وطن است، با ایران است.
از عزیزانی که مثل همیشه با مهر برای حضور در کنسرت‌های یاد شده برنامه ریزی کرده بودند عذرخواهی نموده و به امید خدا، با توان و اشتیاق مضاعف در فرصتی نزدیک که شرایط مهیاتر باشد دوباره «با هم می خوانیم» آنچه بر ما گذشته است و البته با هم می مانیم...

با مهر و سپاس
۲۲ دی ماه ۱۳۹۸
علیرضا قربانی


دیگر سایتای محترم مدت اجرا رو نمی نویسن. با توجه به ساعت اجرا، از عوامل اجرا خواهشمندم اطلاع رسانی کنن
من از گیشه‌ی شهرزاد پرسیدم، گفتن حدود یک ساعته.
۱۸ دی ۱۳۹۸
امشب ۵۵ دقیقه بود
۲۱ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، براساس تصمیم شورای مرکزی نظارت و ارزشیابی اداره‌کل هنرهای نمایشی، به حرمت مراسم وداع با پیکر سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، نمایش‌های کمدی روز دوشنبه ۱۶ دی‌ماه نیز روی صحنه نخواهند رفت.

منظور از نمایش‌های کمدی، تئاترهای طنز و همچنین آثار کمدی شبانه است.

طبق خبری که پیش‌تر منتشر شد در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی و اعلام سه روز عزای عمومی، کلیه فعالیت‌های هنرهای نمایشی و اجرای عمومی نمایش‌ها در کشور تا پایان امروز، یکشنبه ۱۵ دی‌ماه لغو شده است.
دست شما درد نکنه تو اطلاع رسانی که تیوال دچار تاخیره
۱۵ دی ۱۳۹۸
خواهش میکنم. گفتم حتی اگه یه نفرم از بلاتکلیفی نجات بدم ثواب داره.
۱۶ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محمدرضا صابری دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران اعلام کرد که با توجه به اینکه دوشنبه ۱۶ دی ماه مراسم تشییع پیکر مطهر سردار قاسم سلیمانی در تهران برگزار می‌شود و عموم هنرمندان، مدیران و مخاطبان سینما در این مراسم شرکت می‌کنند و همچنین با هدف برگزاری پرشور این مراسم تمامی سینماهای شهر تهران فردا دوشنبه ۱۶ دی ماه تا ساعت ۱۷ تعطیل هستند و فعالیت سالن‌های سینما بعد از اذان مغرب آغاز خواهد شد.
شهرام کرمی مدیر کل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار تئاتر خبرگزاری موج، در مورد تغییر برنامه های اجرای تئاتر به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: با توجه به اینکه سردار سلیمانی یک قهرمان ملی و محبوب همه اقشار کشور بوده و نه تنها یک گروه و قشر خاص و با توجه به اعلام عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری، کلیه اجراهای تئاتر در سطح کشور تا روز یکشنبه، پانزدهم دی ماه، تعطیل خواهد بود.
داستان معمایی- جنایی رو برای تئاتر بسیار پسندیدم. جزو معدود تجربه هام بود و احتمالا همون تجربه ها هم بیشتر نمایش رادیویی بوده. البته اگه لانچر5 رو نخوایم معمایی طبقه بندی کنیم که جنبه اجتماعی اون داستان برای من بیشتر بود.
اینکه داستان اصلی غیر ایرانی بود و این نمایش اینقدر هوشمندانه و با ظرافت و دقت ایرانیزه شده بود خیلی برام ارزشمند بود.بازی آزاده جان مشعشعی که دلیل اصلی انتخاب این نمایش برام بود ( برای دیدن موفقیت و درخشش یه همکلاسی دوران دبیرستان) واقعا فوق العاده بود.
یه موضوعی که دوست دارم حتما بهش اشاره کنم جریان تعویض پرده ها بود که بشدت فکرشده و هنرمندانه انجام می شد. از طرفی صدای دلنشین استاد ناصر طهماسب که سالها خاطره رو به ذهن میاورد و باعث می شد حواس تماشاگر از توجه به جزییات تغییر دکور منحرف بشه. از طرف دیگر طرز حرکت عوامل صحنه در تاریکی باعث توهم و تصور حضور از ما بهترون با قوز و سم روی صحنه شده بود. درست همانطور که در خرافه های خاطرات میرزا بودند.
فقط یه نکته میمونه اونم اینکه درسته که مدت نمایش نسبتا طولانی بود اما حجم پیچیدگی داستان باز هم حس شتابزدگی بین صحنه ها به من میداد انگار که دو ساعت برای چنین نمایشی کافی نیست.
ممنون از لطف و محبتتون،خداروشکر که رضایت داشتین
۰۴ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
parisanov21 (parisanov21)
درباره مستند زمناکو i
نمی دونم این فیلم اصلا اکران شده یا نه اما به لطف هاشور موفق به دیدنش شدم. بسیار فیلم تاثیرگذار و پر از حرف ناگفته بود. داستان فیلم شبیه "در جستجوی فریده" است ولی من اینو بیشتر دوست داشتم. امیدوارم دلیل مهجور موندن این فیلم محوریت اقوام کورد و قضایای پشت واقعه بمباران حلبچه نباشه که بیشتر باعث شرم و افسوس میشه.
امیرمسعود فدائی و نیما نیک این را خواندند
امیر مسعود این را دوست دارد
فیلم تو هنر و تجربه اکران شده قبلا
۳۰ آذر ۱۳۹۸
سلام روز خوش
ظاهرا باید برای تماشای فیلم 6 دلار پرداخت .
با دلار 30 هزار تومن میشه 180 هزار تومن
دقیقه ای چند باید پرداخت ؟!!!
۱۰ مهر ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید