کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال پویا سعیدی | دیوار
S3 : 15:48:16 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
دوستان سلام
بلیت‌فروشیِ روزهای جدید به همراه تخفیف وفاداری‌ای که وعده‌ش رو داده بودم فعال شد. ممنون از حمایت‌تون
سلام ببخشید از 3م تا 7م کِی شروع میشه بیلیت فروشیش!؟
۲۶ دی ۱۳۹۸
ببخشید بیلیت 6بهمن کِی باز میشه!؟
۲۹ دی ۱۳۹۸
سلام متاسفانه من دیر رسیدم و نتونستم بلیت تهیه کنم، احتمال اینکه دوباره بلیت فروخته بشه و یا نمایش دوباره برای اجرا آماده بشه وجود دارد؟ یا خیر؟
شاد و سلامت باشید
۱۲ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
بیانیه‌ی نمایش لانچر۵:

جنگ یک آتش‌فشانِ غیرقابل مهار است که از چنگالِ اهریمنی‌اش هیچ دلبستگیِ معصومانه‌ای به آینده و هیچ آرزوی روشنی در امان نمی‌ماند. روزهای بدی را از سر می‌گذرانیم. روزهایی که نفرتِ کور و شهوتِ قدرت، موشک‌های مصیبت را به سمتِ سرهای‌مان نشانه رفته است. این جنگِ ما نیست و نبوده است هیچ‌وقت. . این سودای ماجراجوییِ مشتی جاه‌طلبِ بی‌فکر است که در کنجِ اتاق‌های مخوفِ سردشان برای روزهای هنوز زیست نشده‌ی جمعِ بزرگی از انسان‌ها، تصمیم می‌گیرند و تصمیماتِ پلیدشان را با هزار پوششِ متعفن تطهیر می‌کنند.ما امروز بیش از همیشه تنهاییم و مأوایی نداریم به جز مشعل‌های نیمه جانِ آگاهی و هم‌دردی خودمان. در این حجمِ ناگزیرِ تاریکی، در این مرگِ ملبّس به زندگی ما هیچ نداریم جز آغوش‌های منجمدمان برای گذر از این سِیلِ ویرانگر. تنها داراییِ ما اینک فریاد است. ما باید جلوی فراموشی بایستیم. ما باید سکوت را بشکنیم و رنگِ روشنی بزنیم به این زمستانِ تاریک و دهشتناک. حالا وقتِ سوگواری‌ست و ایستادگی. تنها قدرتِ ما صدای‌مان است و بارشِ بی امانِ سوال.

دیگر نمی‌شود و نباید با جمله‌ی وقیحانه‌ی «یک خطای انسانی» بر هیچ گناهِ غیرانسانی سرپوش گذاشت. دیگر نباید با سکوت و با انحراف افکارِ عمومی و با سواستفاده از ضعفِ حافظه‌ی تاریخیِ ما، بشود هر جور و ستمی را به مردم روا داشت و آب از آب تکان نخورد.
ما مردم هستیم. نه آن مردمی که با سیاهه‌ی جمعیت‌مان، با حضورمان، قدرت‌نماییِ تبلیغاتی کنند. ما آن مردمی هستیم که تن‌مان زخمیِ تمامِ این دشنه‌های نفرت است.
نه. ما نمی‌توانیم، نباید که از یاد ببریم.
فیلمبرداری و عکاسی در هیچ اجرایی قابل قبول نیست و همه قبول داریم. اما لطفا فراتر از این قاعده نروید. پس از پایان اجرا و حضور بازیگران همیشه عکس و فیلم کوتاه جهت ثبت این خاطره برای تماشگران وجود داشته است که متاسفانه با ممانعت مسوولین سالن مواجه شد. حتی تهدید به ضبط گوشی؟؟؟!!!
کار خوب خود را با این حاشیه ها خراب نکنید. عکس از صف بازیگران در پایان اجرا نه امنیتی است نه داستان را لو می دهد نه هیچ چیز دیگر.
اگر برای جلوگیری از ضبط این بیانیه بود که آن را هم اینجا نوشتید.
۲۳ دی ۱۳۹۸
من خودم دفعه اولی که بلیت گرفتم تو بحبوحه اتفاقات اخیربود و بعدازتماس با تماشاخانه خیلی تعجب کردم که کنسل نشده نمایش و با اینکه دوست داشتم نمایش رو ببینم اما نرفتم.
۰۴ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
دوستان یک سانس ویژه باز کردیم که هرکس نتونسته بود بلیت بخره تشریف بیاره. ما شاید تنها گروهی هستیم که در این روزها اجرامون رو تعطیل نکردیم. فقط و فقط هم یک دلیل داشت. چون این اجرا داره به پایان می‌رسه و چون شما همه‌ی بلیت‌ها رو خریداری کردید. ما فقط و فقط احترام گذاشتیم به برنامه ریزی‌ای که شما کردید برای دیدن نمایش ما.
سانس ساعت ۴ روز آخر هم اضافه شد که مبادا کسی به خاطر بلیت فروشی سه شنبه ساعت ۹ نتونسته باشه بلیت بخره.
ممنون
به اجرای این نمایش که قد نداد ولی کاش شما بالاخره درست حرف زدن رو یاد بگیری.
۲۲ دی ۱۳۹۸
بازم سلام.خیلی لفظ قلم نمیتونم و نمیخوام حرف بزنم.همه نظرات محترم و سرجاش،اما نمیدونم چرا با اینکه خیلی حس ششم قوی ای ندارم،اما با چند بار خوندنِ- به بدحرف زدنم ادامه میدم- اصلا روی منفی جمله نرفت تو وجودم و کاملا پیام این جمله میخورد تو صورتم که آقای پویا عاشق اینه که فقط با مخاطبینش هم کلام بشه.حتی اگه هی دعوا بشه،از کوره در بره و حرف بخوره.همین
۲۳ دی ۱۳۹۸
ارادتمندم لیلای عزیزم،هزاران قلب نثارت رفیق جان
سبز باشی و شاد...
۲۳ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
سلام دوستان
همه رو دعوت می‌کنم به صبوری در این روزهایی که کائنات تمامِ تلاشش رو کرده تا صبرِ ما لبریز بشه و به جنون برسیم.
یک بار عرض کنم که دفعات بعدی گفته نشه که نگفته بودیم!
ما هیچ دلیلی نداره که خودمون بلیتامون رو ببندیم که بفروشیم‌شون! لااقل درمورد کار ما این نمی‌تونه صادق باشه چون برای ما که مخاطب با مخاطب دیگه فرق نداره و همه عزیز ما هستند و به هرحال بلیت‌ها فروش رفته به گواهِ این شش ماه. پس ما هیچ‌وقت خودمون این جسارت رو نمی‌کنیم. این یک باری هم که اخیرا اتفاق افتاد، توضیحش رو دادیم که گیشه‌ی تماشاخانه بدون اطلاع به ما این کارو کرده بود و دیگه تکرار نخواهد شد.
اگه امروز شما مشاهده کردید که بلیت‌ها تموم شده به این علت بوده که بلیت‌فروشی‌ای باز نشده. روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه اجرای ما کنسل شده بود به دلیلی که می‌دونید، و عینا همین روزها در هفته‌ی آینده جایگزین شد و مخاطبینی که بلیت خریده بودند، اون روز قرار شد تشریف بیارند. پس دلیل این بوده نه این که ما خودمون ببندیم و بفروشیم و هرچی. چون این کار بی معنی و حتا به ضررِ اجرای ما هم هست. ما هرچه بیشتر خواهانِ طیف‌های مختلف و متفاوت تماشاگر در هر اجرا هستیم و نه یک گروه خاص.

ممنون از صبوری‌تون
مخلص
آقای سعیدی درود
درک میکنم که مقصر شما نیستین و صرفا درددلی‌طور عرض می‌کنم: چرا میزارن سوال و شائبه پیش بیاد بعد جواب میدن؟
خب ااز اولش اطلاع رسانی کنند.
این قطره چکونی اطلاعات دادنه که داره اذهان رو مشوش می‌کنه.
در جریان بودن موضوع مهمیه والا. آدم رو بذارید تو جریان کارهاتون.
۱۴ دی ۱۳۹۸
دلیل قطره چکانی اطلاع دادن اینه که ما خودمونم بعد ماجرا در جریان قرار می‌گیریم. توی ایرانشهر این‌جوری شده چون مسئول محترم گیشه خیلی از چیزها رو با ما در میون نمی‌ذارن.
۱۵ دی ۱۳۹۸
امیوارم که بتونیم روزای جدیدش رو بخریم
۱۵ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
دوستانِ عزیز مجدداً سلام
من جا داره که به صراحت و در یک پست از طرف خودم از همه و از مجموعه‌ی محترم تیوال عذرخواهی بکنم. بخشی از صحبت‌های من از روی عدم اطلاعِ دقیقم از مسائل پیش اومده اتفاق افتاده بود که جناب عمروآبادی مدیریت محترم تیوال شخصا با بنده تماس گرفتن و منو در جریان همه‌ی ماجرا ها گذاشتند و متوجه شدیم که این اتفاق تماما از طرف گیشه‌ی تماشاخانه رقم خورده بود و قطعا با پیگیری‌هایی که خواهیم کرد، جلوی همچین اتفاقاتی رو خواهیم گرفت.
درمورد تخفیف وفاداری هم تیوال توضیحات قانع کننده‌ش رو داد که ما بنا به شرایط خاصی که اجرامون داره می‌خوایم نوع دیگری از تخفیف رو در نظر بگیریم. چرا که تخفیف دانشجویی تمام روزها فعاله و دوستان می‌تونن اقدام کنن. تخفیف‌های دیگر رو لازم داریم که شرایطی براشون ایجاد کنیم بنا به همون ماجرای بالارفتن هزینه‌ها و ... که گروه نیاز داره تا حدودی هزینه‌هاش تامین بشه.

ممنونم از همگی
مخلص
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
دوستان عزیز سلام
در رابطه با مسئله‌ای که درباره‌ی بلیت فروشیِ دوشنبه ۱۶ دی‌ماه امروز پیش اومد، متاسفانه ما هم مثل شما از این قضیه خبر نداشتیم و من بعدازظهر که با تماشاخانه صحبت کردم و پیگیری کردم اون‌ها هم اطلاع نداشتند. این یک اقدام خیلی خیلی عجیب از سمتِ تیوال بوده که من فردا باهاشون تماس می‌گیرم و مراتبِ اعتراض‌ شما رو به گوش‌شون می‌رسونم. این مورد کاملا بی سابقه بوده و بدون اطلاع به ما. چون ما به جز در روزهای آخر سالن سایه که به خاطر کمبود بلیت‌های مهمان خودمون پنج تا بیشتر از معمول سایت رو می‌بستیم دیگه ادر این ماه‌های اخیر این کارو انجام ندادیم تا حق کسانی که دوست دارن در جای خوبی از سالن اجرا رو ببینند ضایع نشه. و دو سه باری هم که پیش اومده بود در مستقل که گروهی بخوان رزرو از پیش بکنن، ما به تیوال گفته بودیم که چندتا از وسط و بیشتر از کنارها ببنده.

درمورد تخفیف وفاداری هم متاسفانه تیوال این که روزهای خاصی از هفته رو به این تخفیف اختصاص بدیم نپذیرفتن. ما قراره تخفیف گروهی بذاریم که شما عزیزان اگه باهم بخواین بیاین و کارو ببینید اگر گروه بشید از این تخفیف برخوردار بشید.

مخلص
درود بر شما
موضوع به صورت دقیق بررسی شد و برای کاگردان محترم جناب سعیدی هم توضیح داده‌شد. این بلیت‌ها به تشخیص و توسط گیشه محترم مجموعه ایرانشهر (گویا برای یک مشتری سازمانی) صادر شده‌است و هیچ یک از پرسنل تیوال نه از آن آگاهی و نه در انجام آن دخالتی داشته‌است.

قطعا متوجه دغدغه به جای کارگردان محترم، کاربران عزیز تیوال و نیت درست گیشه محترم مجموعه هستیم و این‌دست مسایل را ناشی از عدم تبادل درست اطلاعات و هماهنگی می‌دانیم که گاه روی داده و ممکن است منجر به سوتفاهم یا عدم تفسیر یکسان از یک رویداد یا رویه شود.

همچنین درباره ... دیدن ادامه ›› تخفیف وفاداری،‌ علت اینکه تیوال روی این موضوع همواره پافشاری دارد که تخفیف وفاداری در صورت انجام محدود به روزها یا دوره خاصی از اجرا نشود، اجرای درست و معنی‌دار این تسهیلات برای کاربران مشمول آن است تا با آزادی و آرامش هر روزی امکان حضور دارند از این تسهیلات بهره ببریند و محدود به روز یا دوره خاصی نشوند.
۱۲ دی ۱۳۹۸
این اتفاق برای روز یکشنبه هم وجود داشت.
سه ردیف اول باکسهای میانی پر بودن
۱۴ دی ۱۳۹۸
بله دقیقا برای هفته ی پیش هم همین طور بود و پر بود
۱۵ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
دوستانِ عزیزم سلام
از همه‌ی عزیزانی که در این شش ماه حامیِ بی‌چشم‌داشت و صادق و رفیقِ «لانچر۵» بودند و به اعتبارِ همراهی‌شون حضورِ ما بر صحنه‌ی سالن‌های این شهر این همه طولانی شد ممنونم. خطابِ بخشی از حرف‌های من به بحث اخیریه که همین‌جا در گرفت و موجباتِ مکدر کردنِ خاطرِ دوستان رو از سمتِ من فراهم کرد، پیش از هر توضیحی، بی چون و چرا از همه عذرخواهی می‌کنم که رفتاری خلافِ شأن‌شون از من مشاهده کردند. به هرحال آدمه و وقتی که احساس فشارِ چندجانبه بکنه ممکنه احساساتی برخورد بکنه و از کوره در بره و ناخواسته کسانی رو ناراحت بکنه. با این که، با عرضِ پوزش من هنوز از مواضع خودم دفاع می‌کنم اما نتیجه‌ی این بحث برای من این شد که، باید بیشتر از این‌ها با شما مراوده و مکالمه بکنم و همون‌طور که نمایش‌مون رو در طول این ماه‌ها و با کمکِ نظراتِ شما اصلاح کردم و در تکاملش کوشیدم و هیچ نظری رو از چشمم دور نگه نداشتم، اما باید بیش از این‌ها صبور باشم و قدردانِ شما.
خانوم گلبرگ در مورد این که منِ کارگردان وظیفه‌م هست که پاسخگو باشم درست می‌گن و متاسفم اگر این رفتار از کسانِ دیگه سر نمی‌زنه. من آگاهم به این که اگر حالا دارم دیده می‌شم و اسمم جایی برده می‌شه، جدا از زحماتی که می‌کشم خودم شبانه روز و برنامه‌ریزیِ شخصیِ خودم، این حمایت شماست که من رو ساخته و می‌سازه و خواهد ساخت. پس من آدمِ کم هوش و نامردی باید باشم که به شما و هرکسی نگاه از بالا بکنم و با غرور و نخوت رو به رو بشم و آزرده خاطرتون کنم. به هرحال به اصطلاح در دعوا نقل و نبات پخش نمی‌کنن اما من هم هیچ‌وقت از دایره‌ی ادب سعی می‌کنم خارج نشم و حالا متوجه شدم که حتا از حالتِ عادی هم باید بیشتر مواظبت کنم.
به هر روی
من متاسفانه نمی‌تونم قیمتِ بلیت رو کاهش بدم حالا و همین برام کافیه که یک لحظه به دلایل ما برای افزایش حداقلیِ قیمتِ بلیت فکر کنید و سعی کنید از ... دیدن ادامه ›› زاویه‌ی ما نگاهش کنید. ولو اگر قانع هم نشید. در هر حال من از شما ممنونم که تذکر می‌دید و آگاه سازی می‌کنید.

من طبق قولی که به شما داده بودم برای هردوتا شنبه‌ی پیشِ رو تخفیف وفاداری در نظر گرفتم که شما عزیزان هم بتونید ازش بهره مند بشید و بیاید اجرا رو باز ببینید و حضوری باهم حرف بزنیم و ببینید که غرور و بی احترامی و بی ادبی از خودِ من، خودِ واقعیِ من، فرسنگ‌ها فاصله داره.

دست تک به تک‌تون رو به گرمی و مهر می‌فشارم و از حالا تا هروقتی که توفیقِ خلق برای چشم و گوشِ شما رو داشته باشم، برای تندترین نقدهای شما هم آغوشم باز خواهد بود.

مخلص شما
پویا سعیدی
آقای سعیدی خوشحالم که فرمودید فعالیتتون رو بیشتر می‌کنین اینجا و در همین راستا یک پیشنهاد دوستانه/ خواهرانه /مادرانه اصلا :-)
دفعه بعد که با انتقادی مواجه شدین (به حق یا ناحق) پیش از اون که جواب بدین چند ساعت به خودتون فرصت بدین.
خیلی وقتا صبر کردن و عجله نکردن در جواب دادن، خیلی می‌تونه کمک کنه به این که ما ادبیات مناسب‌تر و نزدیک‌تر به روحیات و شخصیت خودمونو پیدا کنیم.
گاهی این صبر کردن در اوج عصبانیت باعث می‌شه به این نتیجه‌ی درست برسیم که بهتره به چیزی جواب ... دیدن ادامه ›› ندیم حتی.
توقع جامعه از یه هنرمند (متاسفانه یا خوشبختانه) بیشتره و این مسئله رو وقتی تصمیم می‌گیرید وارد دنیای هنر بشین باید بپذیرید و بابتش حتی احتمالا هزینه بدید.
براتون آرزوی موفقیت و صبر طولانی دارم در این راه :-)
۱۱ دی ۱۳۹۸
سلام.سایت تیوال و همیاری لطفا از قبل اطلاع بدین یا بگین فروش نداریم.چطور ممکنه یعنی من متونم توی اجرای 3 روز 6 تا بلیط ردیفهای نسبتا اول و باکس وسط بگیرم.همه ی ما دوست داریم بیایم و ببینیم و از این کار لذت ببریم ولی واقعا خرید بلیطش اذیت کننده شده.کل باکس وسط رزرو اون هم بدون اطلاع از قبل.راستش من هودم اجرای قبلی رو دیدم و این اکران رو میخوام با دو تا از دوستانم که برای دو هفته فقط ایرانن برم ببینم.یه فکری بکنید برای این مسئله لطفا.
۱۲ دی ۱۳۹۸
من سه شنبه گذشته نمایش رو دیدم. دست مریزاد. عالی بود. خواهشاً تمدید بفرمایید چون من به هر کی رسیدم گفتم بیاد نمایش رو ببینه اما بلیت ها تو 30 ثانیه تمام میشه و فرصت خرید نیست.حیفه این نمایش قوی محدود به 20 روز باشه.
۲۱ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i

تماشاگر محترم نمایش «لانچر5»
با توجه به آغاز ماه محرم، ترافیک محدوده خیابان رازی و فقدان جای پارک لازم، حتما تدبیری اتخاذ کنید که طبق زمان‌بندی تعیین شده در محل حاضر باشید. پس از شروع نمایش، امکان ورود به سالن وجود ندارد.
سلام ، وقت بخیر
اجرای این کار تمدید میشه؟
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
بلیت فروشی سه روز پایانی از فردا ساعت ۱۲ظهر در سایت باز می‌شه. ممنون از پی‌گیری دوستان
بهنام شاملو این را خواند
لعیا میری و امیر مسعود این را دوست دارند
جناب سعیدی حالتون رو میخرم..
چه حالی میده اجرا ها پشت هم سولد اوت میشه..
۰۴ شهریور ۱۳۹۸
با سلام
متاسفم با همه ی تلاشی که برای خرید بلیط تاتر شما کردم موفق به این کار نشدم . امیدوار بودم که بتونم برای یکی از سه روز آخر بلیط بگیرم اما زمان باز شدن بلیط فروشی از پیج تیوال اطلاع رسانی نشد . و با اینکه من فکر میکردم وقتی سه روز اول هفته ، دوشنبه باز میشه. سه روز بعدی رو روز ۴ شنبه فروشش رو انجام بده و مدام کانال اینستاگرام رو چک میکردم تا زمان فروش رو اعلام کنه اما متوجه شدم که سه شنبه بدون خبر رسانی بلیط ها فروخته شده.
میخواستم بدونم بلیط فروشی گیشه هم دارین؟
ممنون
۰۶ شهریور ۱۳۹۸
سرکار خانم نوری تیوال از روز قبلش اطلاع رسانی کرده بود.
شاید شما متوجه نشدین.به برگه نمایش مراجعه کنید خودتون میبینید.
۰۶ شهریور ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
دوستان از دقایقی دیگه بلیت فروشی سه روز اول اجرای ما در مستقل آغاز خواهد شد
ممنون
فروش سه روز بعدی کی شروع میشه؟
۰۴ شهریور ۱۳۹۸
با تششکر از پیگیریتون، واسه مابقی روزها تا 15 ام کی باز میشه؟
۰۴ شهریور ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
سلام می‌کنم به همه‌ی مخاطبانِ عزیزی که از این طریق ما و نمایش‌مون رو دنبال می‌کنن و با نظرات مثبت و منفی‌شون محبت‌شون رو بهمون انتقال می‌دن. نیازه من چند چیز رو برای شما اطلاع‌رسانی کنم و درموردشون توضیحات مختصری بدم:
نمایش ما از دهم شهریور تا پانزدهم شهریور توی سالن مستقل به اجرای خودش ادامه می‌ده. به خاطر محدودیت زمانی (دهه‌ی اول محرم) و برنامه‌ریزی سالن مستقل، و پی‌گیری‌ها و درخواست‌های متعدد برای تمدید اجرا، ما تصمیم گرفتیم که در شش روز دوازده اجرای فوق العاده توی سالن مستقل بریم که شرمنده‌ی دوستانی که بلیت گیرشون نیومده بود نمونیم.
این گشتن و رای زنی با سالن‌های خصوصی رو ما نزدیک سه هفته‌ست که در دستور کار انجام دادیم و در نهایت بر سر سالن مستقل به تجمیع رسیدیم.
همون‌طور که همه‌تون درمورد بهای بلیت و وضعیت قراردادی سالن‌های خصوصی می‌دونید، ما تمام تلاشمون رو کردیم تا کمترین تغییر بهای ممکن رو انجام بدیم و خوشبختانه مدیریت محترم سالن مستقل با این که یک چنین بهایی تقریبا در اون‌جا بی سابقه بود، کمال همکاری رو با ما کردند که خدای نکرده خاطر کسی برای افزایش بها مکدر نشه. بهای بلیت ما ۳۵هزار تومان خواهد بود. چرا که دیده شدن و تسهیل امکان اومدنِ همه‌ی افراد برای ما بر فروش ارجحه. ما توی تئاترشهر هم که بودیم از بین بهای ۴۰ و ۳۵ و ۳۰، پایین‌ترین اون‌ها رو انتخاب کردیم.
ما تمرینات ویژه‌ای تدارک دیدیم تا در اون شش روز انجام دو اجرا به فاصله‌های کمتر از یک ساعت از هم، لطمه‌ای به کیفیت اثر نزنه و بهترین چیزی که می‌تونیم رو براتون به نمایش بگذاریم.
خوشبختانه ظرفیت سالن مستقل با سایه بسیار متفاوت هم هست و ما هم به دلایل استقبال شما و هم به دلیل این که گروه ما گروه پر جمعیتی هست و ممکن ... دیدن ادامه ›› بود با وقفه دیگه نتونیم کنار هم جمع بشیم، تصمیم گرفتیم که تن به این فشردگی بدیم و تا آخرین ذرات توان‌مون رو برای شما عزیزان بذاریم.

توی سالن مستقل دیگه خبری از خرابی تهویه‌ی سالن و تنگیِ جا برای نشستن نخواهد بود.
و دلیل صدور بلیت‌های خارج از ظرفیت در این چند اجرای اخیر این بود که اجرای ما تمام شده به نظر می‌رسید و ما فکر می‌کردیم که این ده اجرا ده اجرای پایانی ما خواهند بود. اما در تعداد بلیت‌های خارج از ظرفیت سخت‌گیری کردیم و بیشتر از پنج بلیت در هر روز صادر نکردیم و از طرفی جهت تقویت تهویه تلاش‌هایی کردیم که دوستانی که قبل از این دوره اجراهای ما رو دیده بودند می‌تونن گواه بدن که تهویه خیلی بهتر شده.

ما تمام تلاش‌مون رو برای بهبود همه‌ی شرایط موجود انجام دادیم و سعی کردیم از نظرات شما برای بهتر شدن بهره ببریم.حالا از این به بعد این شمایید و لطف شما برای حمایت ما.
مخلص همه

پویا سعیدی
جناب سعیدی درود
"توی سالن مستقل دیگه خبری از خرابی تهویه‌ی سالن و تنگیِ جا برای نشستن نخواهد بود."
شاید بتونم با قسمت دوم فرمایشتون موافق باشم ولی با قسمت اول هرکز.
مستقل چیزی نزدیگ به سونای خشکه
۰۳ شهریور ۱۳۹۸
شهرزاد خیلی خوب بود سالن ارکیده اش. مرد بالشی با اون همه دکور رو جا داده. البته ناظر زاده هم شاهکار ترین است اما خب غروق یه تیم های خاصی است
۰۶ شهریور ۱۳۹۸
غروق؟؟؟!!!! :)))))))
۰۷ شهریور ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
باز هم از نظرات پر محبت همه‌ی عزیزان ممنونم. بسیار موجب خوشحالی ماست این میزان از دوست داشتن شما.
بله ما به زودی در سالن دیگری اجرامون رو ادامه خواهیم داد. اما زمان و مکان هنوز به طور دقیق مشخص نیست. احتمال داره که حدود یک ماه-کمتر یا بیشتر-بین این اجرا و اجرای بعدی وقفه بیافته. ما دنبال بهترین شرایطِ ممکن برای اجرا رفتن هستیم که دیگه اشکالاتی مشابه این اجرا پیش نیاد.
به محض مشخص شدنش شما رو در جریان خواهیم گذاشت.
ممنون که از ما حمایت می‌کنید؛ این بزرگ‌ترین پشتوانه‌ی ماست
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
از همه‌ی عزیزانی که به تماشای نمایش ما اومدند و با نظرات پر مِهرشون به ما لطف داشتند ممنونیم.
در رابطه با تماشاگرانی که با عنوان «ازما بهترون» ازشون یاد کردید بگیم که تعداد ده صندلی در اختیار مجموعه‌ی تئاترشهره که معمولا شامل ردیف اول می‌شه و تعدادی در ردیف دوم. و دوستانی که تجربه‌ی همکاری با سالن‌های دولتی رو داشته باشند در جریان هستند. ما متاسفانه هیچ اختیاری در این مورد نداریم و خودمون هم هرشب با پدیده‌هایی رو به رو می‌شیم. به هرحال من از عزیزانی که بعضاً به خاطر آداب ندانی این تماشاگران آزرده خاطر شدند عذرخواهی می‌کنم. و تاکید می‌کنم که لطفا به هیچ عنوان کودکان رو همراه خودتون به نمایش ما نیارید. چون تا به حال اتفاق نیافتاده بود ما چیزی عنوان نکرده بودیم اما در شب‌های آتی مجبور به جلوگیری هستیم.
با تشکر
جناب سعیدی گرامی، درود
میخوام بعنوان یک تماشاگر که همیشه در معرض آسیب دیدن از رفتارهای افراد ناآگاه به اصول تماشای تاتر هستم، ازتون خواهش کنم که تذکرات پیش از اجرا رو با تاکید خیلی بیشتری عنوان بفرمایید!
میدانم که شاید مشکلات رو صد در صد حل نکنه
ولی اگر توضیحات مفصل و کامل رو قبل از اجرا به تماشاگران بدین، میزان مشکلات به شکل چشمگیری کاهش ... دیدن ادامه ›› پیدا میکنه
بعنوان نمونه میتونم از اجرای فرشته تاریخ یاد کنم که علیرغم تایم طولانی تر، بواسطه همین تذکرات مفصل پیش از اجرا، با کمترین مشکل به روی صحنه رفت.
ممنونم و پیروز باشید
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
با درود - جناب سعیدی لطفا این قول رو به ما بدید که به زودی لانچر5 رو در یک سالن دیگه به اجرا در میاورید تا کسانی مثل من که با همه تلاشی که کردیم نتونستیم بلیت تهیه کنیم در حسرت باقی نمونیم.
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
یعنی هنوز هم تماشاچیان در تاترهایی که کوچکترین ارتباطی به کودک نداره بچه همراه میارن؟... اونهم سالنی با اون فضا ؟ اونهم تاتری که در خلاصه ی داستان و نظرات داره میگه که در چه زمینه ای هست و ...
ملت آیا از بی تفریحی رنج می برند یا بی فرهنگی یا ... ؟

مسئوولین سالن (انتظامات) و عوامل تاتر ( هماهنگ کننده ها و دستیاران و ...) مسئول مستقیم این بی نظمی ها هستند. امیدوارم در تمام سالن ها جدی تر به این گونه مسائل ( بخوانید حوادث ) نگاه شود /
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
دوستان عزیزم
تماشاگر با تماشاگر برای ما تفاوت نداره
ما از حضور همه‌ی عزیزان خوش‌حال می‌شیم
لطفا پیش از قضاوت‌های عجولانه این احتمال رو در نظر بگیرید که برای اتفاقات پیش اومده دلایل دیگه‌ای به جز دلایل متقنِ شما عزیزان وجود داشته باشه.
در خصوص ردیف‌های از پیش بسته شده:
۱۰ بلیت مربوط به خود تئاترشهر و ارگان‌های وابسته و مهمان‌هاشونه
۱۰ بلیت سهمیه‌ی خود گروهه که با توجه به تعداد سی و چند نفره‌ی گروه ما این رقم منطقیه. البته خاطرنشان کنم که این ده بلیت فقط شامل سه اجرای آخره. وگرنه اجراهای قبل از اون، سهمیه‌ی ما همون پنج تاییه که ... دیدن ادامه ›› از قبل گفتم.
و ۱۰ بلیت هم سهمیه‌ی فروش در گیشه‌ست. از اون‌جایی که خیلی از عزیزان تشریف می‌آوردن گیشه و بلیت‌ها همه اینترنتی رفته بود، گیشه تصمیم گرفت ده تا رو برای فروش حضوری لحاظ بکنه.

خود گروه ما هم، دقیقا مثل شما از ساعت دوازده رفته توی سایت برای خرید اما مشکلات مشابهی پیش اومده و ما خودمون هم نتونستیم حتا یک بلیت بخریم. از اون‌جایی که بعضی از دوستان همین‌جا تونستن بلیت بخرن، پس فرضیه‌ی «توطئه(!)» به طور کلی مردوده.
ما تمام تلاش‌مون رو می‌کنیم که دوباره اجرا رو تمدید کنیم که شرمنده‌ی دوستان نشیم. ولی واقعا نه توطئه‌ای در کاره نه هیچ چیز دیگه. سالن کوچیکه و بلیت‌ها محدوده و تماشاگرها زیاد.همین.
درهمین لحظه اجرایی هست در تالار وحدت که در پنج دقیقه ۶۰۰تا بلیت می‌فروشه. صد و چند بلیت که دیگه محلی از اعراب نداره.

من مجددا از همه معذرت می‌خوام. اما لطفا فکر نکنید که ما عمدی در اذیت کردن شما داریم
با تشکر
میدونیم عمدی در کار نیست اما ما اذیت میشیم این ی واقعیته پس حداقل دفعه بعد ی سالن بزرگتر اجرا ببرید -))
۲۳ مرداد ۱۳۹۸

سلام آقای سعیدی،

با وجودی که شما میگین 10 تا بلیط برای فروش در گیشه است، دور قبل بعد از سه بار مراجعه هر بار جواب دادن نیست.

این بار چه ضمانتی هست که جواب آری بدن و بلیط در اختیار بزارن؟

عاشقای تاتر خیلی کارا میکنن. من خودم ساعتها تو زمستون و یخبندون ... دیدن ادامه ›› صف وایسادم برای بچه هام بلیط گرفتم که بهشون یاد بدم تاتر، ارزشه و باید ازش حمایت بشه، اونموقع ها تیوالی نبود. الان، من به جرم سنم، که سرعت جوونا رو ندارم با همسرم باید سرمون بی کلاه بمونه و یه نمایش خوب رو نبینیم.نمیدونم چند سال دارید؟ اگه جوونید که منم مثل پدر و مادرتون یه کاری برام بکنید، اگر نه مثل ما 60 و 70 ساله اید، دست همسن خودتون رو بگیرید و رو صندلی تاتر بنشونید.

بعضی دوستان تاتری منو می‌شناسند، تاتر میبینم، ولی خیلی خیلی کم مینویسم، چون سخته برام، ولی این نمایش باعث شد سر درد دلم باز شه.باورتون میشه نیم ساعته دارم سعی میکنم بی غلط تایپ کنم
فریبا جعفری فشارکی
۲۵ مرداد ۱۳۹۸
بنده خودم هم به امید ۱۰تا بلیط سهمیه گیشه پا شدم رفتم اونجا واعلام کردن تمام فروش اینترنتی هستش و اصلا فروش بلیط ندارن تو گیشه:|
۲۵ مرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
دوستان
حق دارید عصبانی باشید
ما خودمون هم متعجب شدیم و شوکه
عمد و تقصیری وجود نداره
متاسفانه یک اشتباه سهوی توی ایمیلی که برای تیوال رفته باعث شده به جای ساعت ۱۲ سایت زودتر باز بشه
ما خودمون هم وقتی متوجه شدیم که همه‌ی بلیت‌ها فروش رفته بود.
الان توی گروه خودمون و بین بازیگران و عوامل هم جنگه سر بلیت

من از طرف گروه از همه‌ی شما معذرت می‌خوام
من قول شرف می‌دم که این اشتباهات دیگه تکرار نشه
و رأس ساعت دوازدهِ فردا بلیت فروشی سانس‌های جدید باز بشه.
خود گروه ما هم به جز چند بلیت محدود مهمان که سهم هر گروهیه، صاحب هیچ بلیت دیگه‌ای نیست.
ممنونم از صبوری‌تون
عذرخواهی مجدد می‌کنم از شما و تیوال و همه
کمی سهمیه مهمانتون زیاد نیست ؟
با توجه به کوچیک بودن سالن و اجرای محدود ؟
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
واقعا ساعت ۱۲ سه ردیف اول هر سه سانس پر بود مگه میشه !!!! ما یک هفتست داریم حرص میخوریم واسه یدونه بایط بعد خیلی راحت ۹ ردیف از کار رو فروختن!!!
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
بله آرزو جان به همین راحتی!
به نظر من دیگه حرص خوردن نداره! مقصر ما بودیم که اصلا از فروش مجدد استقبال کردیم...... :|
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
دوستان ممون از همراهی‌تون. بلیت‌های چهار روز اول به پایان رسید؛ بلیت فروشی روزهای جدید از ساعت ۱۲ فردا باز می‌شه
ممنون برای اطلاع رسانی
۲۱ مرداد ۱۳۹۸
واقعا نمیدونم چی بگم، بر اساس حرف شما اومدم بلیط بگیرم الان آقای سعیدی ولی میبینم بلیط ها تموم شده، کاش اصلا اطلاع رسانی نمیکردید، اونجوری شاید بهتر بود و سایت رو چک میکردیم و بلیط گیرمون میومد
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
shame on you!
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پویا سعیدی  
درباره نمایش لانچر ۵ i
با سلام خدمتِ دوستان عزیز، مخاطبانِ همراه و گرامی. خیلی ممنون که در دور قبلی اجراها ما رو حمایت کردید وبا لطف و مِهر بی دریغ‌تون در این ایامِ سپری شده ما رو همراهی کردید. نمایشِ ما به لطفِ شما تمدید شده و تا چند ساعت دیگه پیش‌فروش بلیت‌هامون در سایت باز خواهد شد. اجرای ما به مدت محدودی از هفته‌ی آینده دوباره شروع می‌شه و دلیل این وقفه هم جشنواره‌ی آیینی-سنتیه که در تئاترشهر برگزار می‌شه. ممنون که در این مدت با صبوری ما رو پی‌گیری کردید، مطمئن باشید که حیات و مماتِ هر نمایشی به نگاه و نَفَسِ شما وابسته‌ست.
درمورد بلیت‌های خارج از ظرفیت و تهویه‌ی نامناسب سالن گفته بودید...از اون‌جایی که تمدید ما تا روز آخر نمایش قطعی نشده بود هنوز و خودمون و مخاطبان‌مون هم فکر می‌کردن اجرا قراره تموم بشه، برابرِ درخواست‌های بی‌شماری که داشتیم، در تعاملی سه جانبه با سالن، گروه و تماشاگران تصمیم به صدور بلیت‌های خارج از ظرفیت کردیم. بابت فشار و سختی‌ای که در طول اجرا به همه‌ی شما وارد شده، -چه عزیزانی که صندلی خریداری کرده بودند و چه عزیزانی که بر پله‌ها و زمین، سختی‌ای رو متحمل شدند-گروه لانچر۵ خالصانه عذرخواهی می‌کنه و قول می‌دیم که در دور جدید اجراها این نواقص برطرف بشه و از صدور بلیت‌های خارج از ظرفیت، به خاطر راحتیِ هرچه بیشترِ شما عزیزان، جلوگیری کنیم.
امیدوارم بتونیم همچنان راضی نگه‌تون داریم و خاطره‌ی خوبی از خودمون براتون به جا بذاریم.
ببخشید بابت طولانی شدنِ مطلب
با تشکر
گروه نمایش لانچر۵
خوش خبر باشییییی :)
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
گیشهٔ تئاتر شهر هیچ‌وقت به من بلیت ردیف یک نداده سمیرا خانم!!
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
واقعا حق دارن همه ی دوستان یکم ناهماهنگی بود تو فروش بلیط
من خسته شدم بس چک کردم ایت صفحه رو این چند روز

@امیر مسعود جان
اتفاقا تئاتر شهر بلیط ردیف یک هم میده!
من خودم به چشم دیدم!
میگی نه از سروش بپرس
یه سوال بکن ازشون
ضرر نمیکنی
زود قضاوت نکن :)
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید