تیوال پویا سعیدی | دیوار
S3 : 10:35:49
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال

تماشاگر محترم نمایش «لانچر5»
با توجه به آغاز ماه محرم، ترافیک محدوده خیابان رازی و فقدان جای پارک لازم، حتما تدبیری اتخاذ کنید که طبق زمان‌بندی تعیین شده در محل حاضر باشید. پس از شروع نمایش، امکان ورود به سالن وجود ندارد.
سلام ، وقت بخیر
اجرای این کار تمدید میشه؟
۱۲ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بلیت فروشی سه روز پایانی از فردا ساعت ۱۲ظهر در سایت باز می‌شه. ممنون از پی‌گیری دوستان
بهنام شاملو این را خواند
لعیا میری و امیر مسعود این را دوست دارند
جناب سعیدی حالتون رو میخرم..
چه حالی میده اجرا ها پشت هم سولد اوت میشه..
۰۴ شهریور
با سلام
متاسفم با همه ی تلاشی که برای خرید بلیط تاتر شما کردم موفق به این کار نشدم . امیدوار بودم که بتونم برای یکی از سه روز آخر بلیط بگیرم اما زمان باز شدن بلیط فروشی از پیج تیوال اطلاع رسانی نشد . و با اینکه من فکر میکردم وقتی سه روز اول هفته ، دوشنبه ... دیدن ادامه » باز میشه. سه روز بعدی رو روز ۴ شنبه فروشش رو انجام بده و مدام کانال اینستاگرام رو چک میکردم تا زمان فروش رو اعلام کنه اما متوجه شدم که سه شنبه بدون خبر رسانی بلیط ها فروخته شده.
میخواستم بدونم بلیط فروشی گیشه هم دارین؟
ممنون
۰۶ شهریور
سرکار خانم نوری تیوال از روز قبلش اطلاع رسانی کرده بود.
شاید شما متوجه نشدین.به برگه نمایش مراجعه کنید خودتون میبینید.
۰۶ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان از دقایقی دیگه بلیت فروشی سه روز اول اجرای ما در مستقل آغاز خواهد شد
ممنون
فروش سه روز بعدی کی شروع میشه؟
۰۴ شهریور
با تششکر از پیگیریتون، واسه مابقی روزها تا 15 ام کی باز میشه؟
۰۴ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام می‌کنم به همه‌ی مخاطبانِ عزیزی که از این طریق ما و نمایش‌مون رو دنبال می‌کنن و با نظرات مثبت و منفی‌شون محبت‌شون رو بهمون انتقال می‌دن. نیازه من چند چیز رو برای شما اطلاع‌رسانی کنم و درموردشون توضیحات مختصری بدم:
نمایش ما از دهم شهریور تا پانزدهم شهریور توی سالن مستقل به اجرای خودش ادامه می‌ده. به خاطر محدودیت زمانی (دهه‌ی اول محرم) و برنامه‌ریزی سالن مستقل، و پی‌گیری‌ها و درخواست‌های متعدد برای تمدید اجرا، ما تصمیم گرفتیم که در شش روز دوازده اجرای فوق العاده توی سالن مستقل بریم که شرمنده‌ی دوستانی که بلیت گیرشون نیومده بود نمونیم.
این گشتن و رای زنی با سالن‌های خصوصی رو ما نزدیک سه هفته‌ست که در دستور کار انجام دادیم و در نهایت بر سر سالن مستقل به تجمیع رسیدیم.
همون‌طور که همه‌تون درمورد بهای بلیت و وضعیت قراردادی سالن‌های ... دیدن ادامه » خصوصی می‌دونید، ما تمام تلاشمون رو کردیم تا کمترین تغییر بهای ممکن رو انجام بدیم و خوشبختانه مدیریت محترم سالن مستقل با این که یک چنین بهایی تقریبا در اون‌جا بی سابقه بود، کمال همکاری رو با ما کردند که خدای نکرده خاطر کسی برای افزایش بها مکدر نشه. بهای بلیت ما ۳۵هزار تومان خواهد بود. چرا که دیده شدن و تسهیل امکان اومدنِ همه‌ی افراد برای ما بر فروش ارجحه. ما توی تئاترشهر هم که بودیم از بین بهای ۴۰ و ۳۵ و ۳۰، پایین‌ترین اون‌ها رو انتخاب کردیم.
ما تمرینات ویژه‌ای تدارک دیدیم تا در اون شش روز انجام دو اجرا به فاصله‌های کمتر از یک ساعت از هم، لطمه‌ای به کیفیت اثر نزنه و بهترین چیزی که می‌تونیم رو براتون به نمایش بگذاریم.
خوشبختانه ظرفیت سالن مستقل با سایه بسیار متفاوت هم هست و ما هم به دلایل استقبال شما و هم به دلیل این که گروه ما گروه پر جمعیتی هست و ممکن بود با وقفه دیگه نتونیم کنار هم جمع بشیم، تصمیم گرفتیم که تن به این فشردگی بدیم و تا آخرین ذرات توان‌مون رو برای شما عزیزان بذاریم.

توی سالن مستقل دیگه خبری از خرابی تهویه‌ی سالن و تنگیِ جا برای نشستن نخواهد بود.
و دلیل صدور بلیت‌های خارج از ظرفیت در این چند اجرای اخیر این بود که اجرای ما تمام شده به نظر می‌رسید و ما فکر می‌کردیم که این ده اجرا ده اجرای پایانی ما خواهند بود. اما در تعداد بلیت‌های خارج از ظرفیت سخت‌گیری کردیم و بیشتر از پنج بلیت در هر روز صادر نکردیم و از طرفی جهت تقویت تهویه تلاش‌هایی کردیم که دوستانی که قبل از این دوره اجراهای ما رو دیده بودند می‌تونن گواه بدن که تهویه خیلی بهتر شده.

ما تمام تلاش‌مون رو برای بهبود همه‌ی شرایط موجود انجام دادیم و سعی کردیم از نظرات شما برای بهتر شدن بهره ببریم.حالا از این به بعد این شمایید و لطف شما برای حمایت ما.
مخلص همه

پویا سعیدی
جناب سعیدی درود
"توی سالن مستقل دیگه خبری از خرابی تهویه‌ی سالن و تنگیِ جا برای نشستن نخواهد بود."
شاید بتونم با قسمت دوم فرمایشتون موافق باشم ولی با قسمت اول هرکز.
مستقل چیزی نزدیگ به سونای خشکه
۰۳ شهریور
شهرزاد خیلی خوب بود سالن ارکیده اش. مرد بالشی با اون همه دکور رو جا داده. البته ناظر زاده هم شاهکار ترین است اما خب غروق یه تیم های خاصی است
۰۶ شهریور
غروق؟؟؟!!!! :)))))))
۰۷ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
باز هم از نظرات پر محبت همه‌ی عزیزان ممنونم. بسیار موجب خوشحالی ماست این میزان از دوست داشتن شما.
بله ما به زودی در سالن دیگری اجرامون رو ادامه خواهیم داد. اما زمان و مکان هنوز به طور دقیق مشخص نیست. احتمال داره که حدود یک ماه-کمتر یا بیشتر-بین این اجرا و اجرای بعدی وقفه بیافته. ما دنبال بهترین شرایطِ ممکن برای اجرا رفتن هستیم که دیگه اشکالاتی مشابه این اجرا پیش نیاد.
به محض مشخص شدنش شما رو در جریان خواهیم گذاشت.
ممنون که از ما حمایت می‌کنید؛ این بزرگ‌ترین پشتوانه‌ی ماست
از همه‌ی عزیزانی که به تماشای نمایش ما اومدند و با نظرات پر مِهرشون به ما لطف داشتند ممنونیم.
در رابطه با تماشاگرانی که با عنوان «ازما بهترون» ازشون یاد کردید بگیم که تعداد ده صندلی در اختیار مجموعه‌ی تئاترشهره که معمولا شامل ردیف اول می‌شه و تعدادی در ردیف دوم. و دوستانی که تجربه‌ی همکاری با سالن‌های دولتی رو داشته باشند در جریان هستند. ما متاسفانه هیچ اختیاری در این مورد نداریم و خودمون هم هرشب با پدیده‌هایی رو به رو می‌شیم. به هرحال من از عزیزانی که بعضاً به خاطر آداب ندانی این تماشاگران آزرده خاطر شدند عذرخواهی می‌کنم. و تاکید می‌کنم که لطفا به هیچ عنوان کودکان رو همراه خودتون به نمایش ما نیارید. چون تا به حال اتفاق نیافتاده بود ما چیزی عنوان نکرده بودیم اما در شب‌های آتی مجبور به جلوگیری هستیم.
با تشکر
جناب سعیدی گرامی، درود
میخوام بعنوان یک تماشاگر که همیشه در معرض آسیب دیدن از رفتارهای افراد ناآگاه به اصول تماشای تاتر هستم، ازتون خواهش کنم که تذکرات پیش از اجرا رو با تاکید خیلی بیشتری عنوان بفرمایید!
میدانم که شاید مشکلات رو صد در صد حل نکنه
ولی ... دیدن ادامه » اگر توضیحات مفصل و کامل رو قبل از اجرا به تماشاگران بدین، میزان مشکلات به شکل چشمگیری کاهش پیدا میکنه
بعنوان نمونه میتونم از اجرای فرشته تاریخ یاد کنم که علیرغم تایم طولانی تر، بواسطه همین تذکرات مفصل پیش از اجرا، با کمترین مشکل به روی صحنه رفت.
ممنونم و پیروز باشید
۳۰ مرداد
با درود - جناب سعیدی لطفا این قول رو به ما بدید که به زودی لانچر5 رو در یک سالن دیگه به اجرا در میاورید تا کسانی مثل من که با همه تلاشی که کردیم نتونستیم بلیت تهیه کنیم در حسرت باقی نمونیم.
۳۰ مرداد
یعنی هنوز هم تماشاچیان در تاترهایی که کوچکترین ارتباطی به کودک نداره بچه همراه میارن؟... اونهم سالنی با اون فضا ؟ اونهم تاتری که در خلاصه ی داستان و نظرات داره میگه که در چه زمینه ای هست و ...
ملت آیا از بی تفریحی رنج می برند یا بی فرهنگی یا ... ؟

مسئوولین ... دیدن ادامه » سالن (انتظامات) و عوامل تاتر ( هماهنگ کننده ها و دستیاران و ...) مسئول مستقیم این بی نظمی ها هستند. امیدوارم در تمام سالن ها جدی تر به این گونه مسائل ( بخوانید حوادث ) نگاه شود /
۳۱ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان عزیزم
تماشاگر با تماشاگر برای ما تفاوت نداره
ما از حضور همه‌ی عزیزان خوش‌حال می‌شیم
لطفا پیش از قضاوت‌های عجولانه این احتمال رو در نظر بگیرید که برای اتفاقات پیش اومده دلایل دیگه‌ای به جز دلایل متقنِ شما عزیزان وجود داشته باشه.
در خصوص ردیف‌های از پیش بسته شده:
۱۰ بلیت مربوط به خود تئاترشهر و ارگان‌های وابسته و مهمان‌هاشونه
۱۰ بلیت سهمیه‌ی خود گروهه که با توجه به تعداد سی و چند نفره‌ی گروه ما این رقم منطقیه. البته خاطرنشان کنم که این ده بلیت فقط شامل سه اجرای آخره. وگرنه اجراهای قبل از اون، سهمیه‌ی ما همون پنج تاییه که از قبل گفتم.
و ۱۰ بلیت هم سهمیه‌ی فروش در گیشه‌ست. از اون‌جایی که خیلی از عزیزان تشریف می‌آوردن گیشه و بلیت‌ها همه اینترنتی رفته بود، گیشه تصمیم گرفت ده تا رو برای فروش حضوری لحاظ بکنه.

خود گروه ما هم، دقیقا ... دیدن ادامه » مثل شما از ساعت دوازده رفته توی سایت برای خرید اما مشکلات مشابهی پیش اومده و ما خودمون هم نتونستیم حتا یک بلیت بخریم. از اون‌جایی که بعضی از دوستان همین‌جا تونستن بلیت بخرن، پس فرضیه‌ی «توطئه(!)» به طور کلی مردوده.
ما تمام تلاش‌مون رو می‌کنیم که دوباره اجرا رو تمدید کنیم که شرمنده‌ی دوستان نشیم. ولی واقعا نه توطئه‌ای در کاره نه هیچ چیز دیگه. سالن کوچیکه و بلیت‌ها محدوده و تماشاگرها زیاد.همین.
درهمین لحظه اجرایی هست در تالار وحدت که در پنج دقیقه ۶۰۰تا بلیت می‌فروشه. صد و چند بلیت که دیگه محلی از اعراب نداره.

من مجددا از همه معذرت می‌خوام. اما لطفا فکر نکنید که ما عمدی در اذیت کردن شما داریم
با تشکر
میدونیم عمدی در کار نیست اما ما اذیت میشیم این ی واقعیته پس حداقل دفعه بعد ی سالن بزرگتر اجرا ببرید -))
۲۳ مرداد

سلام آقای سعیدی،

با وجودی که شما میگین 10 تا بلیط برای فروش در گیشه است، دور قبل بعد از سه بار مراجعه هر بار جواب دادن نیست.

این بار چه ضمانتی هست که جواب آری بدن و بلیط در اختیار بزارن؟

عاشقای تاتر خیلی کارا میکنن. من خودم ساعتها تو زمستون و یخبندون صف وایسادم برای بچه هام بلیط گرفتم که بهشون یاد بدم تاتر، ارزشه و باید ازش حمایت بشه، اونموقع ها تیوالی نبود. الان، من به جرم سنم، که سرعت جوونا رو ندارم با همسرم باید سرمون بی کلاه بمونه و یه نمایش خوب رو نبینیم.نمیدونم چند سال دارید؟ اگه جوونید که منم مثل پدر و مادرتون یه کاری برام بکنید، اگر نه مثل ما 60 و 70 ساله اید، دست همسن خودتون رو بگیرید و رو صندلی تاتر بنشونید.

... دیدن ادامه » بعضی دوستان تاتری منو می‌شناسند، تاتر میبینم، ولی خیلی خیلی کم مینویسم، چون سخته برام، ولی این نمایش باعث شد سر درد دلم باز شه.باورتون میشه نیم ساعته دارم سعی میکنم بی غلط تایپ کنم
فریبا جعفری فشارکی
۲۵ مرداد
بنده خودم هم به امید ۱۰تا بلیط سهمیه گیشه پا شدم رفتم اونجا واعلام کردن تمام فروش اینترنتی هستش و اصلا فروش بلیط ندارن تو گیشه:|
۲۵ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان
حق دارید عصبانی باشید
ما خودمون هم متعجب شدیم و شوکه
عمد و تقصیری وجود نداره
متاسفانه یک اشتباه سهوی توی ایمیلی که برای تیوال رفته باعث شده به جای ساعت ۱۲ سایت زودتر باز بشه
ما خودمون هم وقتی متوجه شدیم که همه‌ی بلیت‌ها فروش رفته بود.
الان توی گروه خودمون و بین بازیگران و عوامل هم جنگه سر بلیت

من از طرف گروه از همه‌ی شما معذرت می‌خوام
من قول شرف می‌دم که این اشتباهات دیگه تکرار نشه
و رأس ساعت دوازدهِ فردا بلیت فروشی سانس‌های جدید باز بشه.
خود گروه ما هم به جز چند بلیت محدود مهمان که سهم هر گروهیه، صاحب هیچ بلیت دیگه‌ای نیست.
ممنونم از صبوری‌تون
عذرخواهی مجدد می‌کنم از شما و تیوال و همه
کمی سهمیه مهمانتون زیاد نیست ؟
با توجه به کوچیک بودن سالن و اجرای محدود ؟
۲۲ مرداد
واقعا ساعت ۱۲ سه ردیف اول هر سه سانس پر بود مگه میشه !!!! ما یک هفتست داریم حرص میخوریم واسه یدونه بایط بعد خیلی راحت ۹ ردیف از کار رو فروختن!!!
۲۳ مرداد
بله آرزو جان به همین راحتی!
به نظر من دیگه حرص خوردن نداره! مقصر ما بودیم که اصلا از فروش مجدد استقبال کردیم...... :|
۲۳ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان ممون از همراهی‌تون. بلیت‌های چهار روز اول به پایان رسید؛ بلیت فروشی روزهای جدید از ساعت ۱۲ فردا باز می‌شه
ممنون برای اطلاع رسانی
۲۱ مرداد
واقعا نمیدونم چی بگم، بر اساس حرف شما اومدم بلیط بگیرم الان آقای سعیدی ولی میبینم بلیط ها تموم شده، کاش اصلا اطلاع رسانی نمیکردید، اونجوری شاید بهتر بود و سایت رو چک میکردیم و بلیط گیرمون میومد
۲۲ مرداد
shame on you!
۲۲ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام خدمتِ دوستان عزیز، مخاطبانِ همراه و گرامی. خیلی ممنون که در دور قبلی اجراها ما رو حمایت کردید وبا لطف و مِهر بی دریغ‌تون در این ایامِ سپری شده ما رو همراهی کردید. نمایشِ ما به لطفِ شما تمدید شده و تا چند ساعت دیگه پیش‌فروش بلیت‌هامون در سایت باز خواهد شد. اجرای ما به مدت محدودی از هفته‌ی آینده دوباره شروع می‌شه و دلیل این وقفه هم جشنواره‌ی آیینی-سنتیه که در تئاترشهر برگزار می‌شه. ممنون که در این مدت با صبوری ما رو پی‌گیری کردید، مطمئن باشید که حیات و مماتِ هر نمایشی به نگاه و نَفَسِ شما وابسته‌ست.
درمورد بلیت‌های خارج از ظرفیت و تهویه‌ی نامناسب سالن گفته بودید...از اون‌جایی که تمدید ما تا روز آخر نمایش قطعی نشده بود هنوز و خودمون و مخاطبان‌مون هم فکر می‌کردن اجرا قراره تموم بشه، برابرِ درخواست‌های بی‌شماری که داشتیم، در تعاملی ... دیدن ادامه » سه جانبه با سالن، گروه و تماشاگران تصمیم به صدور بلیت‌های خارج از ظرفیت کردیم. بابت فشار و سختی‌ای که در طول اجرا به همه‌ی شما وارد شده، -چه عزیزانی که صندلی خریداری کرده بودند و چه عزیزانی که بر پله‌ها و زمین، سختی‌ای رو متحمل شدند-گروه لانچر۵ خالصانه عذرخواهی می‌کنه و قول می‌دیم که در دور جدید اجراها این نواقص برطرف بشه و از صدور بلیت‌های خارج از ظرفیت، به خاطر راحتیِ هرچه بیشترِ شما عزیزان، جلوگیری کنیم.
امیدوارم بتونیم همچنان راضی نگه‌تون داریم و خاطره‌ی خوبی از خودمون براتون به جا بذاریم.
ببخشید بابت طولانی شدنِ مطلب
با تشکر
گروه نمایش لانچر۵
خوش خبر باشییییی :)
۲۰ مرداد
گیشهٔ تئاتر شهر هیچ‌وقت به من بلیت ردیف یک نداده سمیرا خانم!!
۲۲ مرداد
واقعا حق دارن همه ی دوستان یکم ناهماهنگی بود تو فروش بلیط
من خسته شدم بس چک کردم ایت صفحه رو این چند روز

@امیر مسعود جان
اتفاقا تئاتر شهر بلیط ردیف یک هم میده!
من خودم به چشم دیدم!
میگی نه از سروش بپرس
یه سوال بکن ازشون
ضرر نمیکنی
زود قضاوت نکن :)
۲۲ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید