تیوال ووشن | دیوار
S3 : 10:05:00
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
هیچ فیلمی بی نقص نیست، ولی احساسی که یک فیلم منتقل میکنه میتونه تا حد زیادی نقص ها رو بپوشونه.
موضوع آنچنان خاص نبود، ولی فیلم خیلی خوش ساخت و بازی ها هم خیلی خوب بود. و در کل فیلم خوبی بود.
ووشن
درباره فیلم مارموز i
اگر قرار بود خود آیدین سیار سریع به تماشای همچین فیلمی بشینه، حتما روز بعدش کانال، صفحه ی اینستاگرام و توییترش پر بود از نقد های منفی و گلایه از عقبگرد های سینمای طنز ایران.
با تمام علاقه و احترامی که به نوشته های آیدین سیار سریع، و کارگردانی کمال تبریزی دارم، فیلم هم از نظر بطن داستان و فیلمنامه که برمیگرده به نویسنده، هم از نظر کارگردانی و سرعت فیلم تا حد زیادی حوصله سر بر بود. با شنیدن اسم این دو نفر هیجان زیادی برای تماشای فیلم داشتم که بعد از ترک سالن به یک خمیازه بدل شد.
ووشن
درباره نمایش زهرماری i
به عنوان یه تماشاگر که عاشق تئاتر و سینماست، زهرماری، تئاتری فوق العاده و دلچسب بود. بازی های عالی، نوشته ی خیلی خوب، کارگردانی بی نظیر، دکور مرتبط و همه و همه تئاتری رو رقم زدن که من عاشقش شدم.
به همه ی کسانی که هنوز بلیط نگرفتن پیشنهاد میکنم همین الان بلیط دو شب پشت هم رو بخرن تا قشنگ بهشون بچسبه و مثل من تو حسرتش نمونن!
در ضمن یک "خیلی خیلی خسته نباشید" به آقای احمدی و آقای شادمان