تیوال لیلا زاهدی | دیوار
S3 : 11:54:40
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
لیلا زاهدی
درباره نمایش تراس i

تراس تنها قصه‌ی جدایی یک زوج فرانسوی نیست. مضمون نمایش جهان شمول و معاصر است.نویسنده اثر عدم تفاهم بین شخصیت ها را به خوبی پرداخت کرده،هیچ کدام از آنها نمی دانند به دنبال چه هستند ودر حال فرار از وضعیتی هستند که در آن گرفتار شده اند.آنها به دنبال ایجاد شرایط بهتری اند اما در یک دایره تکرار گرفتار شده اند. وقتی شرایط زمانی این نمایش را با روابط دنیای مجازی امروز مقایسه می کنم در می یابم که با وجود گسترده گی ارتباطات، انسان چقدر تنها تر شده است .شاید روابط زوج نمایش و سایر شخصیت ها با فرهنگ ما همخوانی نداشته باشد اما درک صحیح از کلیت متن و ارائه آن توسط تیم اجرا کننده به ما به درک شرایط شخصیت ها کمک می کند.
جناب کرامتی نمایشی دیدنی با بازی های جذاب را به روی صحنه برده است. این بار وجه دیگری از احمد ساعتچیان را شاهد هستیم، با کمترین میزان دیالوگ و ... دیدن ادامه » کنش نمایشی حضور بسیار قدرتمند و تاثیر گذاری دارد. سایر بازیگران نیز هر یک در تقابل با یکدیگر بازی روان و در خور تحسینی از خود ارائه می دهند. نکته قابل توجه دیگر طراحی نور و صحنه است بسیار با حال و هوای نمایش همخوانی دارد.
خسته نباشید به کل گروه و جناب کرامتی عزیز.
لیلا زاهدی
درباره نمایش اکلیل i
در طول اجرا خیلی سعی کردم با نمایش ارتباط بر قرار کنم، ولی به نظرم ضعیف ترین کاری بود که از مهدی کوشکی دیدم. مشکل اصلی متن اثر بود.
سلام به نظرم هرچه قدرم که آقای کوشکی بازیگر خوبی باشند (که به حق هستند) اما با این حجم از کار آلپاچینو هم باشه کم میاره
۲۵ اردیبهشت
درود بر شما عزیز
مهدى کوشکى عزیز بازیگر عالى که با تمام وجود تلاششو میکنه تا درخشان باشه و انرژى که ایشون در کار میزاره واقعا تاثیرگذاره...
باز ممنونم از وقتى که گذاشتین و به تماشاى نمایش اکلیل گذاشتید...
۲۶ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشی با رویکرد فانتزی به داستان مده آ و کمی چاشنی کمدی که انصافا به اندازه و به جا بود. شخصیت آنی با بازی خوب خانم عبدالرزاقی یاد آور زنان بسیاری است که مورد بی مهری از سوی خانواده و همسر قرار گرفته اند و با پذیرش شرایط نا مطلوب زندگی در جهنمی قرار گرفته اند که راه گریز از آن غیر ممکن به نظر می رسد. اما شخصیت آنی در این نمایش پس از تلاش بسیار به آنچه که رویایش را در سر داشت می رسد و نویسنده چقدر هوشمندانه نگاه مده آی اساطیری را به زمانه ی حال آورده و نتیجه گیری که می کند کاملا منطبق بر انسان امروزی است. جامعه ایی که آنی در آن زندگی می کند بسیار شبیه جامعه ماست، جامعه ایی که دائما همه چیز را برایت دیکته می کند، که باید اینگونه رفتار کنی ، فکر کنی تا مورد پسند اطرافیان قرار بگیری. اما در نهایت به مانند نورا در خانه عروسک همه چیز به یک فروپاشی منتهی ... دیدن ادامه » می شود.
به گروه نمایش باید تبریک گفت بابت اجرای بسیار لذت بخش ،دلنشین ،خوش ریتم به همراه بازی های درخشان .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کاش جناب مرزبان یک رویکردی امروزی به اثر داشت . به نظرم نمایش از بسیاری جهات متاسفانه ضعیف بود.
تبریک به جناب کوشکی و گروهشان بخاطر فعالیت مستمر در عرصه تئاتر. تنها نکته ایی که به نظرم آمد این است که نمایش در انتقال مفهوم به تماشاگر موفق است ولی این حجم از خشونت در اجرا لازم نیست. شما در بستری که متن فراهم کرده در اجرا توانسته اید به نتیجه ایی که میخواهید برسید. آرزوی موفقیت در ادامه ی راهتان دارم.
لیلا زاهدی
درباره کنسرت-نمایش یرما i
روایت اثر به نظرم ضعیف پرداخت شده بود. ناهماهنگی در گروه بازیگر و موسیقی به اجرا لطمه زده است. امیدوارم در روزهای آتی این اشکالات بر طرف شود.
مریم زارعی، زهره مقدم و بابک این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
وارد حیاط عمارت ارغنون میشوی از پله های سالن شماره ۲ بالا میروی و پا به سالن نمایش میگذاری. از لحظه ایی که نور صحنه می آید دو شخصیت سیاه و سفید شما را به دنیایی می برند که لحظه ایی نمی خواهی از ان جدا شوی...چون گفتگوی آن دو گفتگوی من بیننده نیز هست...حتی اگر در جغرافیایی دیگر بگذرد. به شدت با نمایش احساس همذات پنداری کردم. متن نمایش بسیار قوی است و اجرای آن توسط دو بازیگر درخشان به جذابیت اثر نمود بیشتری بخشیده است. کارگردانی ساده و روان اثر به گویا تر شدن مفهوم نمایش بسیار کمک کرده. با کمترین ابزار صحنه تاثیر گذار ترین لحظات را خلق می کنند. نمایش فکر عمیقی در پشت خود دارد و کارگردان ( خانم حیدریان که مترجم اثر نیز هستند) با درک درست و بدون پیچیدگی های اضافه مفهوم را انتقال داده. نمایش کاملا ظرفیت یک کار خسته کننده و پر دیالوگ را دارد اما با دیدن کار متوجه ... دیدن ادامه » می شویم فرق یک نمایش درست و حرفه ایی با نمایش هایی که با زرق و برق و ادا اصول بی ربط به اثر سعی در جذب مخاطب دارند، چیست. تبریک می گویم به گروه نمایش سانست لیمیتد. موفق باشید.